Interjero apdailos medienos imitacija. Nuotraukų idėjos ir interjero parinktys

Gana įdomi ir ekonomiška galimybė laikoma medžio apdaila vidaus apdaila. Šiame straipsnyje pateiktos nuotraukos demonstruoja Rusijos stiliaus interjero grožį ir turtingumą, kuris yra labai populiarus mūsų šalyje. Tokioje sienų apdailoje naudojama medžiaga yra ekologiška ir patvari. Su juo galite sukurti jaukią, šiltą atmosferą namuose, imituojant šio medinės sijos apdailą.

Medienos imitacija: privalumai ir trūkumai

Tokia medžiaga laikoma vienu iš „eurolining“ pogrupių. Jos gamybai naudojami spygliuočių arba kietmedžio medžiai. Jis turi keletą kokybės privalumų:

  • nesumažėja dėl griovelių;
  • pamušalas yra paprastas ir nereikalauja specialių įgūdžių;
  • nekeičia spalvos, kai yra veikiami saulės spinduliai;
  • mažos kainos;
  • atsparumas temperatūros kraštutinumams.

Beveik kiekvienam kambariui tinka interjero apdaila. Svarbiausias šio projekto patvirtinimas yra dizaino projekto apipavidalintų kambarių nuotraukos. Ši medžiaga beveik neturi jokio neigiamo poveikio. Jie gali atsirasti tik tuo atveju, jei nesąžiningi gamintojai pažeidžia gamybos procesą. Prastos kokybės plokštės greitai įtrūksta. Siekiant išvengti problemų ateityje, turite atidžiai apsvarstyti medienos gaminių pasirinkimą.

Baro imitacija leidžia patalpų apdailą padaryti trumpą laiką. Kiekviena plokščių versija skiriasi pagal ilgį, plotį, medžiagų gamybą.

Apdailos mediniai namai viduje. Originalių interjerų nuotraukos. Gražios apdailos nuotraukos interjero kambariuose. Subtilybės, niuansai ir pagrindinės taisyklės sienų, lubų ir grindų apdailai.

Spalvų pasirinkimas sienų apdailai yra beveik pirmoji vieta tarp kriterijų, kuriais pasirinkta imitacija. Kiekviena medžio rūšis turi savo unikalią struktūrą ir atspalvį. Taigi, pavyzdžiui, pušies imitacijos plokštės gali būti smėlio spalvos, tačiau susiduria su šviesiai rausvais atspalviais, geltonumu. Šios spalvos idealiai tinka naudoti bendro naudojimo patalpose: gyvenamuosiuose kambariuose, valgomuosiuose, koridoriuose.

Cedaro imitacija laikoma tamsiausia. Cedar yra viena iš uolų, kurios, be sėkmingo atspalvio ir gražios tekstūros, taip pat turi antibakterinių savybių. Cedar plokštės turi švelnus malonus kvapas, tačiau vis tiek neturėtumėte juos naudoti miegamuosiuose, todėl gali atsirasti dažnas galvos skausmas. Gana veiksmingai ir turtingai atrodo panašus interjero imitacijos medienos variantas. Interjero nuotraukos rodo visą šio medžio rūšies grožį ir kilmingumą.

Šaltose patalpose ir kambariuose su dideliu drėgnumu, kur dažnai patenka kondensatas, geriausia naudoti Karelos arba Angoros maumedį. Švelnus, malonus atspalvis nuo minkštos smėlio iki šviesiai geltonos spalvos padeda padaryti kambarį šviesesnį ir vaizdingesnį. Maumedis yra atsparus drėgmei, tačiau turi vieną nedidelį trūkumą: perdirbant, dėl uolos standumo, labai sunku sumalti ir pašalinti mažus grūdus. Dėl padidėjusių šilumos izoliacijos savybių (apie 25%, palyginti su kitomis rūšimis), maumedžio imitacija naudojama vonių, saunų ar vonių apdailai.

Atrodo gera eglės eglės imitacija. Tačiau ji taip pat turi trūkumų. Jis yra gana mažas atsparumas skilimui, todėl jis nėra visiškai tinkamas naudoti patalpose, kur jis gali būti šlapias ir reikalingas dažnas priešgrybelinis gydymas.

Maisto daržovių rūšys naudojamos mažiau retai. Norėdami tai padaryti, naudokite ąžuolą, liepą arba alksnį. Nors aukštos kokybės ir ilgaamžė ąžuolo mediena yra brangi, ji daugelį metų tarnaus jos savininkui. Vonia gali būti imituota kalkėmis, o baigiant vaikų kambarius verta išbandyti veislę, pavyzdžiui, alksnį. Jis turi minkštą raudoną atspalvį, ir tai gana paprasta valdyti. Nepaisant jo švelnumo, ši veislė yra labai atspari išoriniams poveikiams, trinčiai ar įtrūkimams.

Kad būtų lengviau apskaičiuoti medžiagos kiekį, verta parengti kiekvieno imitacinio pluošto vietą. Vidaus apdaila, kurios nuotrauka parodyta žemiau, buvo pagaminta horizontaliai, todėl, norint tiksliai apskaičiuoti, reikėjo matuoti kambario plotį ir žinoti vieno skydelio storį. Vienos plokštės ilgis turi būti maždaug lygus kambario plotiui, kad apdailos metu būtų mažiau atliekų.

Medienos plokščių imitavimas gali būti skirtingas. Šis skaičius gali siekti 100 cm, bet net ir siauriausios plokštės vizualiai skiriasi nuo įprasto pamušalo, sukuriant unikalų rąstų mūro efektą. Pasirinkus medžiagą, pereikite prie medžio apdailos imitacijos. Kai kurių toliau aprašytų veiksmų nuotraukos.

Geras patarimas! Dažnai su dideliu sienos pločiu susidaro vertikali jungčių linija. Kad tai būtų išvengta, skydelis turi būti pastatytas šaškės lentoje.

Jei planuojate įdiegti imitaciją patalpoje, tuomet neturėtumėte nustatyti izoliacijos sluoksnio. Šilumos izoliacija turi būti už kambario ribų. Norėdami užbaigti savo rankas, jums reikės:

  • metalinis profilis arba 25×25 mm strypai;
  • varžtai ar kitos tvirtinimo detalės;
  • garų izoliacinė plėvelė;
  • šlifavimo mašina su smulkiagrūdiu antgaliu;
  • bet kokios paviršiaus padengimo priemonės.

Geras patarimas! Prieš pradedant pamušalas, medžiaga turi būti laikoma mažiausiai 2 dienas kambario temperatūroje. Būtina, kad po montavimo imitacija nebūtų iškreipta ir įtrūkusi.

Prieš apdailą sienos turi būti valomos nuo dulkių, purvo, šiukšlių. Jei įrengimas yra atliekamas mediniame name, pirmiausia jie turi būti gydomi specialiais antiseptikais, kad būtų išvengta vabzdžių, taip pat kenksmingų grybų ir pelėsių. Po impregnavimo praėjus 24 valandoms, gali prasidėti imitacijos spindulių montavimas.

Pirma, prie sienos pritvirtintas garų barjeras, todėl naudojamas specialus statybinis segiklis. Plėvelė padengta lygia puse į sieną. Tuo pačiu metu patalpoje lieka šiluma, o oro cirkuliacija nėra ribota. Prie betono ar plytų sienos garų izoliacinė plėvelė yra pritvirtinta prie bato.

Jei plokštės yra horizontalios, dėžė turi būti montuojama vertikaliai, pradedant nuo apačios 60–70 cm žingsniu. Lengvoms pušims gali būti padidintas iki 80 cm, o sunkiesiems – daug mažesnis. Jei kalnas yra pagamintas ant medinės sienos, tada reikia naudoti varžtus, jei betonas ar plyta, tada tilptų kaiščius. Norint išlyginti sienas po apdailos, dėžė pagaminta pagal lygį.

Tose vietose, kur planuojama pastatyti baldus ar prietaisus, būtina užtikrinti, kad po dailylentėmis būtų lengvai tvirtinamos prie sienos. Gatavoje dėžėje gaminti imitaciją. Jūs turite pradėti nuo grindų, pakildami iki lubų. Pirmoji plokštė yra eksponuojama lygiu ir pritvirtinta specialiomis tvirtinimo detalėmis, vadinamomis spaustukais. Jei jie nėra, varžtai darys, bet geriau juos gręžti 45 ° kampu.

Norėdami baigti lubas rekomenduojama įrengti dėžę su sumažintu aikštele. Jis turėtų būti maždaug 40-60 cm, o reiki arba profilis yra išilgai nuo lango. Imitacijos nustatymas taip pat yra geriau laikyti nuo išorinės sienos, todėl siūlės yra mažiau pastebimos. Jei norite vizualiai padidinti lubų aukštį, lubų apdailai geriau naudoti plonesnes ir lengvesnes plokštes.

Baigus apdailą, ji turi būti padengta vidaus darbams skirtomis apsauginėmis medžiagomis. Tada atliekamas šlifavimas, kad būtų išvalytas perviršinių pažeidimų ir burrų imitavimas. Po to paviršius gruntuojamas ir padengiamas dažais. Siekiant geresnio rezultato, po to, kai lakas išdžiovinamas, padengiamas antras sluoksnis.

Geras patarimas! Yra iš anksto nudažytos medienos plokštės. Tokių produktų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau nereikia maišyti su dažais ar lakais.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924