Elektrinis momentinis vandens šildytuvas

Elektrinis momentinis vandens šildytuvas ant maišytuvo yra specialus vandens šildytuvų tipas, kuris yra mažiausias ir patogiausias montuoti. Jau kurį laiką virtuvėse jis yra populiarus. Kodėl taip atsitiko, todėl stengsimės išsiaiškinti.

Elektrinis vandens šildytuvas ant maišytuvo: įrenginys ir montavimo procedūra

Kai bute visai nėra karšto vandens, įrengiami galingi katilai, galintys tiekti karštą vandenį visuose vandens taškuose. Esant periodiniams pertraukimams esant karštam centriniam vandens tiekimui, yra daug naudingiau įrengti veikiantį elektrinį vandens šildytuvą ant maišytuvo. Tai mažas prietaisas, kuris atrodo kaip kranas, sutankintas vidurinėje dalyje. Toks sutankinimas yra galingas elektrinis šildymo elementas ir vandens srauto jutiklis.

Kaip pasirinkti elektrinį momentinį vandens šildytuvą. Šildytuvo naudojimas bute. Karšto vandens šaltinis buitiniam naudojimui. Įrenginiai turi elektros srauto katilus.

Įrenginys teikia karšto vandens srauto metodą. Tai reiškia, kad vanduo teka per prietaiso kontaktus su šildymo elementu ir įkaista. Maitinimą reguliuoja reostatas, kurio rankena yra ant gaminio korpuso. Dažniausiai reguliavimo diapazonas nustatomas nuo 40 iki 70 laipsnių. Kadangi vandens šildytuvas teka, šildymo lygis taip pat gali labai priklausyti nuo vandens slėgio sistemoje.

Šie įrenginiai turi visada ir būtinai apsauginį elektroninį įrenginį RCD. Jis skirtas skubiam prietaiso atjungimui nuo elektros tinklo, jei elektros energija išardoma. Taip išvengiama elektros smūgio. RCD yra sumontuotas tiesiai ant šildytuvo maitinimo kabelio. Be kitų dalykų, įrenginio viduje yra apsauga nuo perkaitimo. Jis įsijungia, tuo pačiu sumažindamas vandens srautą sistemoje.

Geras patarimas! Norint, kad momentinis vandens šildytuvas nebūtų apsaugotas nuo darbo, būtina stebėti vandens slėgį sistemoje, taip pat ilgą laiką neįstatyti reostato maksimalioje padėtyje.

Įrengiant elektrinį vandens šildytuvą ant maišytuvo yra lengviau nei visi kiti vandens šildytuvai. Čia nereikia jokių papildomų komponentų. Visų pirma, mes išleidžiame įprastą maišytuvą iš kriauklės, kuriai mes uždarome vandenį bendru vožtuvu prie įėjimo į butą ir atsukdami lanksčią liniją. Vietoj krano įrenginį sumontuojame ir sujungiame lanksčią tiekimo žarną per 1/2 srieginę jungtį. Kabelinė su RCD yra prijungta prie 220 V namų tinklo, o po to išbandomas RCD, kuriam paspaudžiamas „bandymo“ mygtukas. Prietaisas turi išjungti.

Jei viskas gerai, spustelėkite didelį mygtuką. Visuose momentiniuose vandens šildytuvuose sumontuotas vandens srauto jutiklis, kuris signalizuoja valdiklį įjungti čiaupą. Todėl, norėdami paleisti įrenginį, reikia tik atidaryti vožtuvą. Po kelių sekundžių vanduo užšyla ir taps reikiama temperatūra.

Geras patarimas! Taigi, kai atnaujinamas centralizuoto karšto vandens tiekimas, prietaisas tiesiog negali būti prijungtas, turite jį įjungti, nepaisant pagrindinio čiaupo. Norėdami tai padaryti, kriaukle yra išgręžta skylė, kurios skersmuo yra toks pat, kaip ir čiaupo. Vandens šildytuvas prisukamas prie jo ir sujungiamas su lanksčiu vamzdeliu per skirstytuvą prie vamzdžio su šaltu vandeniu. Šiuo atveju nereikia išmontuoti pagrindinio krano.

Kadangi maišytuvo momentinių elektros vandens šildytuvų galia yra maža ir yra nuo 3 iki 5 kW, atskirai nereikia laidų. Tačiau, naudojant galingesnius įrenginius, sutinkant su valdymo įmone, būtina atlikti atskirą kabelį nuo norimo skerspjūvio skaitiklio.

Daugelis gerai žinomų kompanijų gamina skysčius be vandens, kurie yra sumontuoti tiesiai ant maišytuvo. Visi jie reikalingi norint tiekti karštą vandenį tik vienai vandens išleidimo anga ir turi mažą energijos suvartojimą. Apsvarstykite keletą populiarių modelių:

  • „Aquaterm“ ženklas yra gerai žinomas vartotojams. Akimirksniu vandens šildytuvai turi gražią išvaizdą, yra greitai sumontuoti ir taip pat turi vandens valymo filtrus. Šių įrenginių šildymo elementas turi labai aukštą patikimumo klasę. Prietaisas turi apsaugą nuo perkaitimo ir RCD. Vanduo šildomas labai greitai iki 60 laipsnių, naudojant šildymo elementus, kurių talpa 3 kW. Šio prekės ženklo modelių kaina prasideda nuo 60 USD;

  • „Delimano“ – srauto tekantis vandens šildytuvas ant maišytuvo, turintis reostatą, kuris leidžia reguliuoti tekančio vandens temperatūrą. Tai labai greitas šildymas ir patrauklus kėbulo dizainas. Prietaisas pagamintas iš plastiko ir gali išlaikyti iki 0,8 MPa slėgį. Vandens temperatūra – 60 laipsnių, galingumas 3 kW. Minimali jo kaina yra 40 kub.
  • „Aquastream“ yra labai mažas ir geras energijos taupymas. Su 2,5 kW galia, jis gali šildyti vandenį iki 60 laipsnių, o visa tai kainuoja 40 cu;

  • Akimirkinis vandens šildytuvas „Electrolux“ turi keletą skirtingos galios modifikacijų, kurios svyruoja nuo 3,5 iki 6, 5 kW. Šio prekės ženklo įrenginiai yra apsaugoti nuo srovės ir perkaitimo. Jų dizainas tinka bet kokiam virtuvės interjerui ar vonios kambariui. Akimirksniu elektroluxo vandens šildytuvas yra vienas žymiausių rinkoje esančių prekių ženklų. Tuo pačiu metu šios įmonės pagamintos vandens šildytuvo kainos prasideda nuo 30 cu

Pasirinkus vandens šildytuvą, turite atkreipti dėmesį į prietaiso markę ir technines charakteristikas. Jų pasirinkimas priklauso nuo įrenginio vietos. Jei tik virtuvėje bus tiekiamas verdantis vanduo indų plovimui, tuomet tinka silpnieji elektros prekės ženklai. Tuo atveju, kai planuojama įrengti vandens šildytuvą, kad pripildytų vonią karštu vandeniu ar dušu, reikia pasirinkti daug galingesnius prietaisus.

Geras patarimas! Norint patikrinti, ar esate patenkintas vandens šildytuvo pajėgumais, turite rasti žinomo tūrio talpą. Tada reikia įjungti vožtuvą į reikiamą slėgį ir atkreipti dėmesį į laiką, per kurį bakas yra pripildytas reikiamos temperatūros vandeniu. Jei per 2 minutes prasiskverbia 10 litrų, tai pakanka dušui. Mažesnę galvutę galima naudoti tik kranui.

Žmonės turi skirtingą požiūrį į elektrinių vandens šildytuvų srautą ant maišytuvo. Šio prietaiso apžvalgos patvirtina tai.

„Mūsų miestas labai skiriasi nuo kitų miestų karšto vandens tiekimo kokybėje. Todėl nusipirkau vandens šildytuvą, kuris yra tiesiai ant maišytuvo. Jam man patarė mano geri draugai, kurie jį ilgą laiką buvo namuose. Įdiekite tai nebuvo sunku. Žmonės sakė, kad bus daug suvartojamos elektros energijos, bet nepastebėjau didelio skirtumo, kai sumokėjau už elektros energiją. Dabar suprantu – čiaupas trumpam įjungiamas, plaunami indai. Apskritai man tai tinka, nors, žinoma, jis negali visiškai pakeisti karšto vandens tiekimo. “

Aleksejus Kazakovas, Jekaterinburgas.

„Prieš praėjusius metus pradėjo naudoti maišytuvuose tekančius elektrinius vandens šildytuvus, kuriuos peržiūrėjau anksčiau. Nusipirkau dušu. Deja, netinkamai pasirinkau įrenginį. Mes turime nedidelį slėgį vandens tiekime, todėl vanduo labai silpnai teka per dušo laistymo skardą. Tuo pačiu metu ji labai daug laiko įšildyti įrenginyje. Jūs turite kažkaip prisitaikyti. Apskritai, mano situacijoje buvau nusivylęs prietaisu. “

Nikolajus Ustyugovas, Salekhardas.

„Vakar į maišytuvą įdiegiau momentinį vandens šildytuvą. Dabar virtuvėje visada bus karštas vanduo. Galiausiai, žmona nustos mane nuliūdinti. Prietaisas veikia normaliai, slėgis mano vandens tiekime yra pakankamas. Prietaisas, kurį nusipirkau brangiau su temperatūros reguliatoriumi. Tai labai patogu ir leidžia nustatyti pageidaujamą temperatūrą nepadidinant ar nesumažinant vandens srauto. Apskritai, esu visiškai patenkintas mano elektriniais vandens šildytuvais, dėl kurių pritvirtinta, todėl palieku teigiamą atsiliepimą. “

Jurijus Aleksejevas, Saratovas.

Atsižvelgiant į tam tikrų momentinių vandens šildytuvų tipų savybes, galima suprasti, kad juos galima naudoti tik vienam vandens taškui. Norėdami aprūpinti visą butą karštu vandeniu, mums reikia prietaisų, turinčių daug didesnę galią.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: