Dušo padėklų formos ir dydžiai: žingsnis po žingsnio

Pastaraisiais metais vonios kambario furnitūra su dušais yra tendencija. Taip yra dėl spartesnio gyvenimo tempo, kai nėra pakankamai laiko maudytis. Be to, tai užtrunka pusę vonios kambario, o tai nėra patogu. Kai vartojate dušu, naudojamas daug mažiau karšto vandens, kuris yra praktiškas, ypač įrengiant matavimo prietaisus. Šiuolaikinė pramonė gamina įvairius gatavų dušų tipus. Tačiau daugelis pageidauja statyti dušu atskirai nuo atskirų dalių. Tai pigiau. Pagrindinė dalis yra padėklas. Dušo padėklų padėklų formos ir dydžiai skiriasi.

Dušo padėklų formos ir dydžiai

Pramonės gaminamų padėklų įvairovė leidžia pasirinkti optimaliausią dušo konstrukcijos vonios kambaryje sprendimą.

Šiandien parduotuvėse galima rasti įvairių medžiagų pagamintus dušo padėklus. Visi jie turi savo savybes:

 • ketaus gaminiai yra patikimiausi. Šis lydinys turi unikalių savybių. Jis yra prastai ėsdinantis, ypač padengtas kokybišku emaliu. Kadangi ketaus yra labai storas, į jį tekančio vandens garsas beveik nėra girdimas. Bet svarbiausia yra tai, kad tokia keptuvė šilumą išlaiko. Šie produktai turi vieną didelį trūkumą, kuris atgraso pirkėjus. Tai didelis svoris. Padėklas gali sverti iki 100 kg;

 • plieniniai padėklai pagaminti iš plono plieno. Dėl šios priežasties jie yra prastai laikomi šilta, labai triukšmingi ir ne patvarūs. Emaliuota versija yra šiek tiek praktiškesnė, bet ant korozijos gali atsirasti vietose, kur emalis yra smulkintas;
 • keraminiai padėklai yra labai gražūs, bet pernelyg trapi. Net kritusio sielos laistymas gali sugriauti tokį produktą į smithereens;
 • Šiuolaikinės akrilo padėklai turi visas teigiamas savybes: jos nėra korozijos, šiltas, ne triukšmingas, patvarus, lengvai montuojamas. Svarbiausia, kad jie gali būti pagaminti iš bet kokios konfigūracijos;
 • vis dar yra akmens ir stiklo padėklų, tačiau dėl didelių sąnaudų jų paklausa pastebima tik tarp turtingų žmonių. Be to, jie nėra praktiški, nors ir gražūs.

Nenuostabu, kad šiandien populiariausias yra naujausias dušo padėklų padėklų tipas. Šių produktų formos ir dydžiai gali būti labai įvairūs.

Geras patarimas! FMontuojant plieninį padėklą būtina užtikrinti garso izoliaciją, kuri atliekama pagal ją. Tam, kad produktas nebūtų sulenktas pagal asmens svorį, po dugnu padengiama smėlio pagalvė, o padėklas sumontuotas ant plytų.

Kadangi akrilas yra labai plastikas, bet koks produktas gali būti pagamintas iš jo. Praktiškai jie yra formos:

 • aikštė;
 • stačiakampis;
 • turas;
 • ovalo formos;
 • kampas su apvalinimu.

Mažam kambariui patogiausia yra apvalios kampinės padėklai, nes jos optimaliai suvartoja erdvę ir neturi išsikišusių kampų. Jie įrengti viename iš vonios kampų. Kiti tipai gali būti montuojami bet kur, net ir kambario viduryje.

Akrilinis įklotas vonioje. Klientų apžvalgos. Tokių intarpų savininkų nuomonė. Nepriklausomas vonių restauravimas su skystu akrilu. Išmontuotas įmontuotas akrilinis įdėklas.

Padėklai yra lygiaverčiai ir netinkami. Pirmųjų dydžių dydis gali būti nuo 800×800 iki 1200×1200 mm, o žingsnis yra 100 mm. Pastarieji turi skirtingo dydžio šonus. Skirtumas visada yra 10 mm kartotinis. Renkantis dydį, turite vadovautis ne tik kambario dydžiu, bet ir šeimos narių matmenimis. Vidutinio aukščio žmogui 900×900 mm dydis bus optimalus. Jei dydis neatitinka matmenų, nuplauti bus nepatogu.

Išsamiai galima nustatyti:

 • seklių, kurių gylis yra ne didesnis kaip 4 cm, patogu patekti į ir išeiti;
 • vidutiniškai iki 10 cm.
 • giliai iki 18 cm ar daugiau. Jūs galite sėdėti jose, maudytis vaikams, pamerkti apatinius.

Geras patarimas! Pasirinkite padėklų gylį, atsižvelgiant į šeimos poreikius. Jei yra mažų vaikų, tai yra optimalus pasirinkimas giliai keptuvei. Vyresnio amžiaus žmonėms geriausia yra mažiausia, nes patogu ir saugiau patekti į jį.

Pasirenkant montavimo metodą lemiamas veiksnys yra dušo padėklų padėklų forma ir dydis bei gaminio gylis.

Lengviausias būdas pritvirtinti ketaus padėklus. Jiems nereikia jokių papildomų priemonių. Pakanka surengti nutekėjimą, prijungti sifoną ir įdėti pan. Dėl didelio svorio ir turimų kojų jis bus stabilus be papildomų įrenginių.

Plieninių padėklų, pagamintų iš plono metalo, montavimas reiškia, kad reikia sumontuoti specialų podiumą, kad produktas būtų tvirtai pritvirtintas. Jis gali būti pastatytas iš plytų ar lakštinių medžiagų su hidroizoliacija. Viduje sumontuotas nutekėjimas.

Kadangi dažniausiai yra akriliniai padėklai, tuomet reikia apie tai išsamiau pasakyti. Viskas priklauso nuo gaminio gylio.

Jei bus nuspręsta įsigyti gilų padėklą, jo įrengimui nebus didelių problemų. Jį visada sudaro rėmas, pagamintas iš metalo formos vamzdžių, kurių skerspjūvis yra kvadratinis arba stačiakampis. Taip pat yra 4 arba 5 kojos su sriegiais. Ant jų apačios yra įsukami plastikiniai laikikliai, kuriuos galima reguliuoti prisukant.

Diegimo seka yra tokia:

 1. Padėklas pasukamas ir rėmas įsukamas ant apatinių varžtų.
 2. Rėme ir padėkloje yra įsukamos kojos – smeigės.
 3. Sifonas sumontuotas į išleidimo angą.
 4. Visa struktūra virsta ir yra nustatyta.
 5. Sifoną prijungia gofruota žarna su išleidimo anga grindyse.
 6. Naudojant skystą konstrukciją, gaminys montuojamas per horizontą. Tai būtina normaliam vandens srautui. Reguliavimas atliekamas įsukant plastikinius laikiklius. Baigus reguliavimą, padėtis turi būti pritvirtinta fiksavimo veržlėmis.
 7. Jei padėklas yra kampinis, šonuose dar yra specialių tvirtinimo elementų. Būtina tai padaryti, nes tarp sienų ir padėklų dedamas hermetikas, kuris gali būti pažeistas, jei jis yra laisvas.

Tai trunka šiek tiek daugiau laiko ir pastangų. Tokiu atveju seka yra tokia:

 1. Grindys yra sifono ir drenažo niša. Kitas variantas – įrengtas žemas pjedestalas, kuris yra sumontuotas slyvos.
 2. Padėklai paimami ir patalpinami tinkamoje vietoje.
 3. Pagal produktą gaminami 3 – 4 cilindrų putos.
 4. Visą struktūrą spaudžia sunkus objektas per dieną su lygiu valdymu.
 5. Nepamirškite užpildyti jungčių su sienomis sandarikliu.

Geras patarimas! Kaip apkrova spaudai galite naudoti maišus iš cemento ar smėlio. Ant padėklo dedamas faneros gabalas arba kita panaši medžiaga. Tai padės išvengti šališkumo.

Nepriklausomai nuo dušo kabinos formos ir dydžio, tinkamas įrengimas užtikrina ilgą ir saugų dušo naudojimą. Šio žmonijos išradimo naudojimas leidžia jums sutaupyti daug laiko ir pinigų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: