Stalinio indukcinė viryklė: geriausių pasaulio gamintojų modelių apžvalga

Darbastalio indukcinė plokštė yra labai populiari tarp vartotojų. Tai pirmiausia yra dėl to, kad įrenginys yra universalus, o tai leidžia greitai gaminti maistą, taupant elektros energiją. Produkto kompaktiškumas ir judumas leidžia patogiai jį naudoti uždarose patalpose. Šis straipsnis leis jums geriau susipažinti su šio buitinio prietaiso funkcijomis.

Stalo indukcinė viryklė: produkto savybes

Stalinis indukcinis viryklė (nuotraukoje aiškiai rodomi įvairūs modeliai) yra mobilus nešiojamasis skydas, kuris nuo veikimo principų ir eksploatacinių charakteristikų skiriasi nuo pilno dydžio, o jam būdingas mažesnis degiklių skaičius ir orkaitės stoka. Prietaisas prijungtas prie atskiro lizdo su saugikliu ir įžeminimu.

Dizainą gali atstovauti vienas ir dvukhkonforochnoy modelis su įmontuotais indukciniais ritiniais, pripildytais stiklu ant juodo ar balto stiklo. Kiekvienas degiklis turi elektroninę valdymo ir fiksavimo sistemą. Šildymo kontūras yra uždengtas metaliniu korpusu, padengtu stiklo keramika, kuri bus harmoninga bet kurioje virtuvėje.

Visi staliniai modeliai su inverterio plokštelėmis yra su jutikliniu ekranu, per kurį galite nustatyti specialią prietaiso veikimo programą ir nustatyti reikiamą temperatūrą, kuri reikalauja patiekalo recepto. Laikmatis leidžia nustatyti virimo laiką, po kurio viryklė išsijungs. Kai kuriuose modeliuose yra automatiniai režimai, turintys tam tikrą galią, temperatūrą ir virimo laiką, taip pasiekiant gerą rezultatą be papildomų laiko sąnaudų, susijusių su rankiniu parametrų nustatymu.

Neginčijami darbastalio indukcinių viryklių privalumai yra kompaktiškumas, mobilumas, stilinga išvaizda, aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

Indukcinės viryklės ir dujų arba elektrinių krosnelių veikimo principai iš esmės skiriasi. Šildymo procesas vyksta dėl elektromagnetinio indukcijos reiškinio. Magnetinis srautas, einantis per uždarą grandinę, sukuria elektros srovę. Įjungus magnetinį lauką, jis išstumia indukcines sroves, dėl kurių indo dugno elektroninės dalelės sukuria šilumą, taip šildydamos jo turinį.

Viryklė neviršija 55 ° C temperatūros. Po išjungimo jis iškart atvės. Plokštelės stiklo keramikos paviršius visada lieka šaltas. Šios funkcijos dėka oras patalpoje nėra šildomas.

Ši technologija leidžia greitai šildyti ant krosnies paviršiaus sumontuotus indus, tuo pačiu praleidžiant minimalų elektros kiekį. Staliniai prietaisai aprūpinti galingumu, kuris gali būti 50-3500 vatų. Tai leidžia nustatyti ir palaikyti reikiamą temperatūros režimą. Modeliams taip pat būdingas aukštas apsaugos lygis, prisidedantis prie saugaus gaminio naudojimo.

Prieš naudodami indukcinę viryklę, turėtumėte susipažinti su instrukcijomis, kuriose išsamiai aprašomi pagrindiniai prietaiso veikimo būdai. Jame nurodoma programų, turinčių tam tikrą temperatūros režimą, santrauka, kuri yra optimali konkrečiam patiekalui ruošti.

Laikydami maitinimo mygtuką keletą sekundžių, aktyvuojama skydelio veikimo būsena. Reikalinga funkcija pasirenkama paspaudus atitinkamą mygtuką vieną kartą.

Svarbu! Krosnelė pradeda veikti nuo to momento, kai ji sumontuota ant viryklės viryklės, ir išsijungia, kai ji yra pašalinta.

Stalviršio indukcinė viryklė leidžia gaminti bet kuriuo metu ir bet kur. Kad būtų užtikrintas patogus ir efektyvus virimo procesas, turite pasirinkti tinkamą modelį.

Staliniai gaminiai gali turėti vieną ar du degiklius, kurie lemia projektavimo matmenis. Ši plokštė gali būti įrengta nedideliame kambaryje. Degiklių skaičiaus pasirinkimas priklauso nuo to, kaip dažnai bus naudojama viryklė, ir nuo jo darbo krūvio pobūdžio.

Svarbu atkreipti dėmesį į kūno medžiagą, kuri turėtų būti pagaminta iš karščiui atsparios ir patvarios keramikos. Energijos taupymo klasė turi būti A arba A tipo. Viryklė turi būti patogiai valdoma. Kiekvienoje darbo zonoje yra atskiras skydelis (tai taikoma dvukhkonforochnymi plokštelėms).

Pasirinkus produktą, būtina nuspręsti dėl labiausiai reikalingų plokštės funkcijų. Būtina, kad būtų temperatūros ir galios valdymo režimai, valdymo skydo užraktas ir automatinė išjungimo programa ir laikmatis.

Būtina, kad dviejų degiklių viryklė būtų aprūpinta galios perskirstymo režimu. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į išsiplėtimo zonos funkciją, kad būtų galima gaminti maisto ruošimo procesą įvairaus skersmens induose.

Geras patarimas! Kiekviena papildoma plokštelės funkcija veikia produkto kainą.

Kitas pasirinkimo kriterijus yra prietaiso galia. Geriausias variantas yra 2 kW vertė vienam degikliui. Kuo didesnis galios diapazonas, tuo efektyvesnis viryklė. Staltiesio dizainas turi turėti stabilias ir tvirtas kojas, kurios užtikrintų plokštės patikimumą.

Indukcinėje viryklėje nebus galima ruošti maisto bet kuriame inde. Ji turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

Virtuvės indai turi būti pagaminti iš feromagnetinės medžiagos, kuri reaguoja su vario ritiniais. Norint įsitikinti, ar šis patiekalas tinka, leidžiama naudoti specialią indukcinės viryklės piktogramą suapvalintų zigzagų pavidalu, kuris atspausdintas ant gaminio apačios. Jei tokio ženklo nėra, indo tinkamumą galima patikrinti įprastu magnetu. Produktas tinka indukcijai, jei tarp magneto ir produkto apačios yra pritraukimas.

Emaliuoti, nerūdijančio ir ketaus indai turi tinkamas savybes. Šiuo atveju aliuminio, vario ir stiklo gaminiai netinka. Išimtis – kombinuotieji indai su indukcine virykle su feromagnetinės medžiagos dugnu. Dugno storis turi būti bent 3-6 mm.

Būtina, kad keptuvėse būtų kietas prieš deformacijos diskas, leidžiantis išvengti stipraus kaitinimo produkto deformacijos. Indelio dugnas turi būti bent 12 cm skersmens, ant viryklės galite naudoti Turk, turintį specialų indukcinės viryklės diską.

Geras patarimas! Norint šildyti aliuminio, vario ar stiklo gaminius ant indukcinės viryklės, ant degiklio turi būti įrengtas metalinės plokštės formos laidininkas.

Pasirenkant indukcinę viryklę virtuvei, pirmenybė turėtų būti teikiama gerai žinomų gamintojų modeliams, kurie iš geriausių pusių įrodė save kaip pirmaujančias įmones aukštos kokybės produktų gamybai. Tarp tokių prekių ženklų labiausiai žinomi yra „Kitfort“, „Caso“, „Iplate“, „Clatronic“, „Oursson“, „Gemlux“, „Ricci“, „Midea“, „Orion“, „Unold“, „Saturn“, „Kenwood“, „Darina“.

Bendrovė „Gemlux“ užsiima nerūdijančio korpuso ir dviejų degiklių gaminių plastikiniais apvadais gamyba, skirta mėgėjams ir profesionalams.

Kinijos kompanija „Ricci“ specializuojasi vieno ir dviejų degiklių indukcijos ir dujų krosnių gamyboje. Visi modeliai pasižymi aukštos kokybės, gražiu dizainu ir prieinamomis kainomis.

Rusijos kompanija „Iplate“ užima pirmaujančią vietą geriausių indukcinių viryklių gamyboje. Ji buvo viena iš pirmųjų, išleisdama plokštės modelį, kurio kūnas yra ploniausias. Gamintojo kataloguose yra daug įvairių išdėstymų vieno ir dvukhkonforochny indukcinių plokščių.

Kitas Rusijos prekės ženklas „Kitfort“ taip pat specializuojasi gaminant įvairius šiuolaikinių mažų buitinių prietaisų variantus. Produktai skiriasi labai kokybišku, daugiafunkciniu ir priimtinu kainu.

Kinijos kompanija „Midea“, turinti beveik visas Vokietijos bendrovės „KUKA“ akcijas, siūlo šiuolaikines kompaktiškas indukcines stalo plokštes su minimaliomis funkcijomis ir reikalinga įranga už mažą kainą.

Šveicarijos namų apyvokos prietaisų gamintojas Oursson yra pasaulinis lyderis diegiant šiuolaikines technologijas gaminant gaminius. Plokštės modeliai yra ergonomiški, aukštos kokybės ir originalūs. Pagrindiniai produktų vartotojai yra Ukraina, Rusija ir Baltarusija.

Mažos galios mažos kainos produktus siūlo Rusijos kompanija „Smile“. Stalo lentų asortimente pateikiami daugiausia vieno žiedo modeliai.

Geriausi modeliai 1 degiklio stalviršiui

Šiandien gamintojai gamina įvairius modelius 1 degikliui. Indukcinė viryklė KITFORT КТ-101 matmenys 28x36x6 cm, produkto svoris – 2 kg. Plokštelė yra plastikiniame korpuse su juoda stiklo keramika. Jame yra 10 šildymo režimų, perkaitimo apsaugos funkcija, automatinio išjungimo programa, laikmatis.

  • jei aptinkamas atsparumas, kai jis neturėtų būti, atitinkama dalis pakeičiama.

Jei stalviršio indukcinė viryklė neįsijungia, saugiklis nedelsiant patikrinamas. Tam rinkimas atliekamas naudojant specialų multimetro prietaisą, diodo tiltą ir tranzistorius. Jei grandinės atkarpose aptinkamas atsparumas, sugedusios dalys pakeičiamos. Toliau sistema surenkama ir pakartotinai skamba grandinėje.

Indukcinė viryklė yra idealus sprendimas mažoms erdvėms. Dėl savo mažo dydžio ir mobilumo, jei reikia, galima nuvykti į kaimo namus ar kaimo namus. Renkantis modelį būtina iš anksto nustatyti, kokią reikiamą funkcijų grupę turėtų turėti. Iš daugelio siūlomų prietaisų, kurių vertė yra gerai žinoma, žinomi gamintojai.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: