Skalbimo mašinos: geriausi modeliai pagal pagrindinius kokybės kriterijus

Iš šio straipsnio galite gauti išsamią informaciją apie tai, kokie vienetų modeliai yra pavadinti vartotojų ir specialistų, kaip geriausių skalbimo mašinų: optimalių ir pelningų buitinių prietaisų įvertinimas, rekomendacijos, kaip pasirinkti aukštos kokybės ir patikimus dizainus, taip pat populiarių modifikacijų apžvalga ir jų privalumų aprašymas bei jų pranašumų aprašymas. trūkumus.

Kas geriau pirkti skalbimo mašiną: kaip pasirinkti geriausią įrenginį

Pasirinkę parduotuvėje esančius buitinius prietaisus, kiekvienas klientas tikisi įsigyti kokybišką prietaisą, kuris ilgą laiką veiktų stabiliai. Norint nuspręsti, kuri yra geriausia nusipirkti skalbimo mašiną, turite kruopščiai išnagrinėti siūlomą asortimentą, remiantis kokybės ir asmeninių poreikių kriterijais.

Taip pat nepamirškite apie svarbiausias šių prietaisų savybes:

 1. Maksimali talpa – lino kiekis, kurį vienetas gali plauti viename darbo cikle. Šis skaičius svyruoja nuo 4-7 kg.
 2. Konstrukcijos dydis – prietaiso matmenys parenkami atsižvelgiant į plotą, kuris yra skirtas įrengimui.
 3. Sukimosi greitis – didžiausias apsisukimų skaičius per laiko vienetą. Buitiniai prietaisai, galintys greitis nuo 600 iki 1600 aps./min.
 4. Pakrovimo tipas – atsižvelgiant į skalbinių įkrovimo angos išdėstymo pobūdį, yra skalbimo mašinos su horizontalia apkrova ir priekinėmis.
 5. Montavimo tipas – parduodant galite rasti įmontuotus ir atskirus prietaisus, taip pat mašinas, kuriose yra kriauklės.
 6. Papildomų funkcijų buvimas – siekiant pagerinti darbo patogumą, gamintojai suteikia prietaisui naudingas galimybes, pavyzdžiui: vaikų užraktas, galimybė įdėti skalbinių, apsauga nuo nutekėjimo ir pan.

Geras patarimas! Ekonomiškiausiuose automobiliuose didžiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė.

Skalbimo mašina priklauso didelių buitinių prietaisų kategorijai, todėl prietaiso matmenys kelia nerimą daugeliui pirkėjų. Šis klausimas ypač aktualus ribotos erdvės butų savininkams. Paprastai priimtas standartinis skalbimo mašinos dydis yra 60x85x58 cm (plotis / aukštis / gylis). Nepaisant to, technologijų rinka siūlo šimtus nestandartinių modelių.

Jei ketinate įrengti mašiną koridoriuje, verta sustoti pasirinkus siaurą modelį. Tokių modifikacijų plotis gali siekti 32 cm, nors toks pirkimas turi trūkumų. Siauri automobiliai pasižymi nedideliu būgno tūriu, taigi ir mažu pajėgumu. Standartinių dydžių modelis gali efektyviai plauti iki 5-7 kg skalbinių viename darbo cikle, o siauras modifikavimas skirtas tik 3-4 kg. Todėl, jei buto vertė leidžia įsigyti standartinių dydžių prietaisus, geriau ją teikti.

Siauri modeliai nėra be privalumų. Pirma, šios struktūros turi vertikalią apkrovą, todėl nereikia papildomos erdvės, kad būtų galima atidaryti liuką. Antra, siaurų priekinio pakrovimo skalbimo mašinų modifikacijos gali būti įrengtos po kriaukle, tuo pačiu užtikrinant didelę naudingą erdvę.

Ne visi vartotojai, norintys įsigyti kompaktišką modelį, žino, kuri skalbimo mašina yra geresnė, ekspertų atsiliepimai turi daug praktinės informacijos, todėl galite saugiai naudoti juos naršyti diapazone ir pasirinkti geriausio našumo vienetą:

„Kai kurie įrenginiai vietoj diržo naudoja tiesioginį diską. Visada rekomenduoju atkreipti dėmesį į tokius modelius klientams, kurie siekia ne tik sutaupyti vietos kambaryje, bet ir gauti automobilį su nedideliu triukšmo lygiu ir minimalia vibracija. Tiesioginė pavara sumažina energijos suvartojimą. 4-5 kg ​​skalbinių reikės ne daugiau kaip 48 litrų vandens. Tai labai pelninga. Mano nuomone, tokių gamintojų, kaip LG ir Samsung, modeliai labiau atitinka šiuos parametrus. “

Jevgenijus Dorošenko, Maskva

„Daugeliu atvejų siauros mašinos turi vertikalų pakrovimo tipą. Jei automobilis yra erdvus, vandens srautas bus pastebimas. Vidutiniškai, skalbiant 5,5 kg skalbinių, technikas sunaudoja nuo 42 iki 60 litrų vandens. Jei pasirinksite šią galimybę, geriau rinktis automobilį „Miele“, „Indesit“, „Zanussi“. Jie turi didelę paklausą tarp pirkėjų. “

Svetlana Brovkina, Bratislava

Atkreipkite dėmesį! Automobilių savininkai, kurių šildymo elementas turi keraminę dangą, daug rečiau kreipiasi į aptarnavimo centrus, suskirstytus dėl masto atsiradimo.

Pilno dydžio skalbimo mašinoms būdingi dideli matmenys ir didelės talpos. Kiekvieno gamintojo linijose yra panašių modelių. Tačiau ne visi jie gali būti vadinami gerais.

Geriausios šio kategorijos gamintojų reitingai buvo šios įmonės:

 • LG;
 • Vestfrost;
 • Bosch.

Modelis LG FR-296 WD4: geriausių skalbimo mašinų, skirtų pilno dydžio prietaisams, apžvalga

Ši patikima skalbimo mašina yra su nuimamu dangteliu, leidžiančiu įrengti konstrukciją vonios kambaryje arba virtuvėje esančioje spintoje. Vienu ciklu įrenginys skalbia iki 6,5 kg skalbinių. Bendras konstrukcijos svoris yra 59 kg. Maksimalus būgno sukimosi greitis yra 1200 aps./min. Vartotojas turi 13 skalbimo programų. Korpuso dydis 60×46 cm, skalbimo mašinos gylis – 85 cm.

Modelis turi keletą patogių ir naudingų papildymų. Vartotojas gali naudoti papildomą skalavimo parinktį, kad kruopščiai pašalintų miltelių pėdsakus iš plaunamos skalbyklos. Įrenginio kūno dalis yra apsaugota nuo nuotėkio. Naudodamas elektroninį valdymą, vartotojas gali kontroliuoti putų kiekį. Gamintojas pateikė vaikų užraktą, todėl eksploatacijos metu mašina yra visiškai apdrausta nuo programos avarijų.

Modelio privalumai:

 1. Mažas triukšmo poveikis.
 2. Intelektinė funkcija leidžia mašinai savarankiškai nustatyti skalbinių, įkraunamų skalbimui, svorį ir pasirinkti optimalią programą, jei vartotojas pasirenka šią parinktį.
 3. Aukšta skalbimo kokybė, leidžianti pašalinti net sunkiausius ir seniausius dėmės.
 4. Geras gręžimo lygis, maksimaliai pašalinant drėgmę iš lino.

Nepaisant daugybės privalumų, šis modelis turi trūkumų. Automobilyje nėra atminties. Jei patalpoje maitinimas išjungtas, įrenginys nenustato plovimo režimo ir etapo, kuriuo jis sustojo. Pasirodžius šviesai, naudotojas turės iš naujo konfigūruoti įrenginį ir pradėti procesą. Skalbimo pabaigoje galima įsigyti švarius skalbinius tik po 1 minutės.

Atkreipkite dėmesį! Skirtingai nei tos pačios klasės modeliai, šioje mašinoje yra programa, neleidžianti susiaurinti audinių.

Geriausių skalbimo mašinų antroji vieta: Vestfrost VFWM 1250 X

Šis modelis gali būti įterptas į baldus arba įrengtas kaip atskira konstrukcija. Skalbimo mašinos matmenys yra 53x60x85 cm, o bendras konstrukcijos svoris – 68,5 kg. Įrenginys skirtas vienkartiniam 7 kg skalbinių plovimui. Būgno sukimosi greitis neviršija 1200 aps./min. Šios skalbimo mašinos galimybės apima 15 skalbimo programų.

Be pagrindinės programos, vartotojas gali savarankiškai reguliuoti lino ir temperatūros užterštumo lygį. Be to, mašina yra su atidėta paleidimo funkcija, kuri leidžia atidėlioti skalbimo pradžią iki 23 valandų. Taip pat yra apsaugos nuo vaikų sistema.

Mašinos privalumai:

 1. Patrauklus dizainas.
 2. Padidėjęs liuko dydis, leidžiantis be jokių problemų parsisiųsti didelius daiktus.
 3. Modelis yra priskiriamas kaip tyliausia skalbimo mašina savo kategorijoje. Jame yra funkcija, kuri leidžia jums skalbti naktį be nereikalingo diskomforto.
 4. LCD ekrano buvimas, dėl kurio vartotojas gali atsekti visus skalbimo etapus.

Trūkumai – tai didelės mašinos kainos ir gana sudėtingas valdymo procesas. Įrenginio veikimo tvarka šiek tiek skiriasi nuo standartinių prietaisų, todėl prieš pradedant darbą, turėsite atidžiai išnagrinėti instrukcijas.

Skalbimo mašinos „Bosch WLK 20246“ savybės

WLK 20246 yra toks pat patikimas kaip ir kiti šios kategorijos modeliai. Jai būdinga Europos gamybos kokybė, taip pat ji pasižymi aukšta energijos vartojimo efektyvumo klase.

Įrenginio būgnas sukasi 1000 apsisukimų per minutę greičiu. Skalbimo mašinos dydis yra 45x60x85 cm, dizainas skirtas 6 kg skalbinių skalbimui. Šiame modelyje yra 15 skalbimo programų, kurios leidžia sėkmingai pašalinti sudėtingus teršalus. Mašina turi apsaugą nuo nuotėkio, putų lygio disbalanso reguliavimo sistema. Įmontuotas laikmatis leidžia vartotojui atidėti skalbimą iki 24 valandų.

Skalbimo mašinų privalumai:

 1. Pasak vartotojų bet kuriuo režimu, įrenginys yra labai tylus.
 2. Dizainas puikiai subalansuotas. Jei skalbinių kiekis yra mažas, mašina negauna didelių apsisukimų ir prilaiko būgną.
 3. Vandens pridėjimo funkcija.

Geras patarimas! Naudojant sukimosi ir temperatūros sąlygų nustatymą, galite sukurti unikalų skalbimo ciklą, kuris atitiktų individualius vartotojo poreikius.

Taip pat yra šio modelio trūkumai. Pirma, reguliuojant greitį nepriklausomai, ekrane nerodomi šie nustatymo duomenys. Antra, viršutinis skydelis nepašalinamas, todėl mašiną galima įdiegti tik kaip atskirą dizainą.

Susijęs straipsnis:

Tinkamas skalbimo mašinos prijungimas prie vandens tiekimo ir nuotekų

Skalbimo mašinos prijungimas prie vandens tiekimo ir nuotekų. Pasirinkite vietą, kurioje norite įdiegti. Aš prisijungiu prie įvairių tipų ryšių.

Šiai kategorijai priskiriamos mašinos pasižymi prieinamomis kainomis ir sekliu gyliu, kuris yra tik 33×36 cm.

Atsižvelgiant į išlaidas, skalbimo mašinas galima suskirstyti į tris segmentus:

 • mažiausias;
 • terpė;
 • didžiausias.

Norėdami nuspręsti, kuri yra geriausia nusipirkti skalbimo mašiną, turite nustatyti, kuri iš šių funkcijų yra būtina ir kaip veiksmingai reikia plauti.

Apatinių segmentų mašinos gali atlikti tokias svarbias operacijas, kaip tinkamas skalbimo verpimas ir skalbimas. Tačiau šių prietaisų veikimui priskiriamas didelis triukšmas ir didelė vibracija, nes gamintojai taupo gamybos procesą, kad sumažintų galutines įrangos išlaidas. Maksimalus šių įrenginių tarnavimo laikas yra 5 metai. Šio segmento modeliai tinka pirkėjams, turintiems ribotas biudžeto galimybes.

Vidutiniame segmente yra prietaisai, kurie gali būti vadinami geromis skalbimo mašinomis. Skirtingai nuo ankstesnės versijos, šio tipo įranga turi platų programų pasirinkimą ir pagerino technines charakteristikas. Būgno sukimosi greitis jose kartais pasiekia 1200 aps./min. Gamintojai pateikia tokius modelius su konstruktyviais patobulinimais ir daugybe naudingų funkcijų. Kokybės ir patikimumo požiūriu vidutinės klasės skalbimo mašinos yra gerokai didesnės už biudžeto pakeitimus. Vidutinis tarnavimo laikas yra 8 metai.

Geriausios skalbimo mašinos – tai aukščiausios kokybės modeliai, kurie yra aukštos kainos segmente. Šios technologijos gamybai naudojamos pažangios technologijos ir modernios medžiagos. Funkcinėje aplinkoje yra galimybių, kurios labai palengvina procesus, pvz., Skalbimą ir džiovinimą. Kai kuriais atvejais tarnavimo laikas yra ilgesnis nei 15 metų. Tuo pačiu metu mašina taupo ploviklius, elektros energiją ir vandenį, taip pat atsargiai tvarko subtilius daiktus. Visi šie privalumai pateisina brangios įrangos pirkimo išlaidas.

Atkreipkite dėmesį! Palyginus atskirų modelių kokybės ir efektyvumo rodiklius, kai kurie vidutinio segmento automobiliai gali pasiūlyti tas pačias savybes kaip ir brangūs modifikacijos. Galvodami apie tai, kas geriau pasirinkti skalbimo mašiną, būtinai atlikite išsamią technologijų parametrų analizę. Idealus yra vienetas, kuriame optimalus patikimumo, kokybės ir kainos derinys.

Pigūs skalbimo mašina Candy GV34 126TC2 būdinga

Ši kompaktiška mašina su patraukliu dizainu turi protingą valdymą. Modelio dydis – 34x60x85 cm, skalbimo mašina skirta vienkartiniam 6 kg skalbinių krūviui. Būgnas gali suktis iki 1200 apsisukimų per minutę. Bendras konstrukcijos svoris yra 59 kg. Gamintojas siūlo vartotojui 15 patogių programų skalbimui.

Su nedideliais matmenimis šis modelis yra sukurtas įspūdingai įkraunant. Pagal vartotojų apžvalgas iš forumų „Candy“ skalbimo mašina užtikrina puikią skalbimo kokybę, net jei būgnas yra visiškai pakrautas. Be to, dėl papildomų funkcijų naudotojas turi daug galimybių.

Jei reikia, galite reguliuoti plovimo parametrus:

 • Lininė medžiaga;
 • vandens temperatūra;
 • revoliucijų skaičius.

Naudodami greitojo skalbimo funkciją galite sutaupyti laiko. Be to, mašina turi tokias patogias parinktis kaip atidėtas paleidimas ir naktis. Nors pastaroji funkcija turi didelį trūkumą. Jei norite nusipirkti ramioje skalbimo mašinoje, geriau rinktis kitus modelius, nes pirkėjai skundžiasi dideliu greičiu džiovinimo metu.

Taip pat norima, kad mašina pagamintų plastiko kokybė būtų geriausia. Maža šio įrenginio kaina atsispindi medžiagų kokybėje. Pirmuosius keletą plovimų lydi smulkus plastiko kvapas. Be to, mašinos durų dizainas yra nepaprastas, todėl reikia atidžiai apdoroti.

Pigios skalbimo mašinos „Atlant 35M102“ privalumai ir trūkumai

Pasirinkę, kuri skalbimo mašina geriau, turėtumėte atkreipti dėmesį į Atlant 35M102 modelį. Jis yra populiarus tarp pirkėjų, todėl antrą vietą užėmė biudžeto ir kompaktiškų dizainų reitingas. Būgnas suprojektuotas 3,5 kg skalbinių, o bendras skalbimo mašinos matmenys yra 33x60x85 cm. Didžiausias būgno apsisukimų skaičius per minutę yra 1000. Skalbimas atliekamas per 15 skirtingų programų.

Šis modelis turi daug privalumų. Tai lengva naudoti. Įrenginys pridedamas instrukcija rusų kalba, kuri leidžia greitai suprasti jo darbą. Kitas svarbus privalumas yra skalbimo mašinos dydis. Norėdami įdiegti šį labai siaurą modelį, nereikia daug vietos. Tačiau tai yra daugelio pirkėjų kaina. Įrenginio arsenale yra daug papildomų programų. Tarp jų, lengvas lyginimas, uždelsto starto funkcija ir gebėjimas plauti dideliais kiekiais vandens.

Atkreipkite dėmesį! Jei pasirinkta skalavimo programa, ji negali sukti.

Šis modelis bus geriausia mažos šeimos, turinčios ribotą biudžetą, skalbimo mašina. Tačiau jis negali susidoroti su dideliu plovimo kiekiu, nes apkrova ribojama iki 3,5 kg. Be to, automobilyje nėra užrakinimo sistemos, kuri yra didelis trūkumas, jei šeimoje yra vaikų. Jei mygtukas netyčia paspaudžiamas, įrenginys sustabdys jo veikimą, o skalbimas turi būti paleistas iš naujo.

Nebrangios skalbimo mašinos „Zanussi ZWSO 7100 VS“ savybės

Modelis ZWSO 7100 VS užima trečią vietą geriausių biudžeto automobilių reitinge. Įrenginys turi kompaktišką dydį ir atitinka visus reikalavimus, keliamus šiuolaikiniams buitiniams prietaisams.

Dizainas turi visas būtinas parinktis:

 • vaikų apsauga;
 • gebėjimas kontroliuoti putų kiekį;
 • papildomos programos, leidžiančios reguliuoti apsisukimų skaičių ir vandens temperatūrą.

Šios mašinos dydis yra 34x60x85 cm, o būgnas gali turėti ne daugiau kaip 4 kg skalbinių ir gali važiuoti iki 1 000 aps./min. Projektas sveria 52,5 kg ir turi devynias patogias plovimo programas. Nepaisant mažo šio modelio dydžio, jo būgne yra tinkamas lino kiekis. Įrenginys praneša vartotojui apie skalbimo pabaigą garso signalu. Be to, skydelyje rodomas laikas.

Apskritai modelis yra pastatytas kaip tylus skalbimo mašina, tačiau, kai būgnas nėra visiškai pakrautas, atsiranda stiprios vibracijos. Tas pats atsitinka, kai atliekama gręžimo operacija. Į skalbyklės trūkumus įeina nepraktiškas būgno dizainas. Jo guolis yra nenuimamas, todėl, sugedus, tai neįmanoma taisyti pakeičiant šią dalį.

Labai dažnai vonios kambario dydis neleidžia įrengti papildomos įrangos kambaryje. Todėl daugelis vartotojų ilgą laiką negali nuspręsti, kokią skalbimo mašiną nusipirkti namui, kad nepatektų į virtuvės ar prieškambario vietą. Tokiais atvejais turėtumėte atkreipti dėmesį į modelius, kurie gali įdiegti po kriaukle.

Mašinos po kriaukle yra kompaktiškos. Dėl savo nedidelio aukščio (ne daugiau kaip 70 cm), šios rūšies įranga lengvai priglunda prie kriauklės, užima mažiausiai vietos vonioje.

Atkreipkite dėmesį! Mašinose, pastatytose po kriaukle, plovimas atliekamas mažu greičiu. Tai būtina norint sumažinti vibracijos lygį.

Geriausio automobilio po kriaukle charakteristikos: modelio Euronova 1000 EU 355/10 apžvalga

Šis modelis yra pripažintas geriausia skalbimo mašina, kuri gali būti montuojama po kriaukle. Jo kėbulo dalies matmenys yra 46x46x67 cm, tokiu atveju būgnas skirtas vienkartiniam 3 kg skalbinių skalbimui. Jo sukimosi greitis neviršija 1 000 aps./min. Mašina turi apsaugą nuo nuotėkio, o jos bakas yra pagamintas iš praktiškos ir patvarios medžiagos – nerūdijančio plieno.

Kompaktiškų matmenų dėka šis modelis gali būti montuojamas net mažiausiame vonios kambaryje. Tuo pačiu metu dizainas pasižymi kokybišku ir patikimu. Pagal klientų atsiliepimus, šio modelio tarnavimo laikas viršija 10 metų. Skalbimo mašina yra gana paprasta valdyti. Šio modelio trūkumai yra nedidelis talpyklos tūris, ribotas plovimo režimų skaičius ir didelis triukšmo lygis.

Skalbimo mašinos po kriaukle „Candy Aquamatic 10T“ savybės

„Candy“ skalbimo mašina gavo antrą vietą geriausių modelių reitinge po kriaukle dėl gebėjimo reguliuoti plovimo temperatūrą ir sukimosi greitį. Konstrukcijos matmenys yra 43x51x70 cm, būgnas skirtas 3 kg skalbinių. Maksimalus šio elemento sukimosi greitis yra lygus 1 000 aps./min. Mašina nereikalauja nuolatinės priežiūros, nes ji turi apsaugos nuo vaikų sistemą, taip pat nepriklausomai kontroliuoja putų kiekį.

Prietaiso privalumai:

 • kompaktiškas dydis, leidžiantis jums sutaupyti naudingos erdvės vonioje;
 • aukštos kokybės skalbimas, efektyviai pašalinant sunkius nešvarumus;
 • miltelių pėdsakai gerai išplaunami;
 • patikimumas ir ilgaamžiškumas (mašinos eksploatavimo laikas yra apie 7-10 metų).

Tarp šio modelio trūkumų yra ribotas papildomų režimų skaičius. Nėra greitos plovimo funkcijos. Be to, dideliu greičiu mašina sukelia daug triukšmo ir vibracijų, dėl kurių kai kuriems vartotojams kyla nepatogumų.

Atkreipkite dėmesį! Automobilyje nėra specialių programų, skirtų drabužiams, pagamintiems iš sintetinių ar vilnonių, plauti.

Skalbimo mašinos Euronova 600 EU 352 apžvalga

Kompaktiška Euronova mašina, kurios kėbulo matmenys yra 44,5x46x57 cm, yra trečia vieta. Būgnėje yra ne daugiau kaip 3 kg skalbinių. Didžiausias sukimosi greitis yra 600 aps./min. Vartotojas gali skalbti naudodamas 15 skirtingų programų. Be to, šis modelis yra aprūpintas disbalanso valdymo sistema ir apsauga nuo nuotėkio, nes ši technologija yra apsaugota nuo pažeidimų.

Skalbimo mašinos privalumai:

 • mažas konstrukcijos dydis;
 • paprastas valdymo sistema, prieinama kiekvienam vartotojui;
 • didelis patikimumas;
 • Ilgas tarnavimo laikas – daugiau nei 10 metų.

Tarp šio modelio trūkumų galima pastebėti mažą greitį, taip pat didelį triukšmo ir vibracijos lygį, kuris įvyksta gręžimo metu.

Skalbimo ir džiovinimo įrenginiai priklauso aukščiausios klasės automobilių kategorijai. Jie yra beveik tylūs ir pasižymi dideliu funkcionalumu. Dauguma modelių su džiovinimo funkcija turi papildomų funkcijų, įskaitant skalbinių apdorojimą garais. Ši parinktis leidžia atnaujinti drabužius be išankstinio plovimo. Be to, apdorojant garais supaprastinamas lyginimo procesas po plovimo.

Prieš nuspręsdami, kokią skalbimo mašiną pirkti savo namams, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie jo erdvumą. Kuo daugiau drabužių talpinama bake, tuo mažiau reikės skalbimo ciklų, kad išplautumėte reikiamą skalbinių kiekį.

Skalbimo mašinos savybės su garo funkcija Vestfrost VFWD 1461 W

Skalbimo mašinų su džiovinimo reitingu šis modelis yra pirmasis. Jo konstrukcijos dydis yra 58x60x85 cm, bendras svoris – 80 kg. Įrenginys gali skalbti iki 9 kg skalbinių viename darbo cikle, džiovinimo funkcija skirta vienkartiniam apdorojimui ne daugiau kaip 6 kg drabužių. Būgno sukimosi greitis pasiekia 1400 aps./min. Skalbimas atliekamas per 16 programų.

Šis galingas modelis turi didelę energijos taupymo klasę. Dėl garų tiekimo ir įvairių papildomų programų, mašina gali efektyviai nuplauti nešvarumus nuo bet kokio tipo audinio. Valdymo sistema yra patogi ir suprantama daugumai vartotojų. Skalbimo ekrane skalbimo metu rodoma visa reikalinga informacija.

Mašina užtikrina aukštos kokybės skalbimą ir džiovinimą. Priklausomai nuo skalbinių sausumo ir laiko, vartotojas gali pasirinkti tinkamą džiovinimo programą. Tokiu atveju mašina gali savarankiškai reguliuoti skalbimo ciklą ir nustatyti pakrautų skalbinių svorį. Pagal vartotojų atsiliepimus, skalbimo mašina su šio modelio džiovintuvu yra labai tyli.

Atkreipkite dėmesį! Dėl būgno talpos Vestfrost VFWD 1461 W gali būti naudojamos ne tik drabužiams, bet ir plunksnų antklodėms plauti.

Skalbimo mašinos charakteristikos su džiovintuvu Vestfrost VFWD 1460 S

Šis pakeitimas skiriasi nuo ankstesnio modelio mažesnės energijos vartojimo klasės, taip pat trumpesnis papildomų programų sąrašas. Jo kūno matmenys yra 58x60x85 cm, o konstrukcijos svoris – 78 kg. Viename cikle mašina gali plauti iki 8 kg skalbinių. Džiovinimo funkcija skirta ne daugiau kaip 6 kg drabužių. Būgno mašina sukasi iki 1400 aps./min. Vartotojas turi 15 skirtingų skalbimo programų.

Modelio privalumai:

 • erdvus būgnas;
 • aukštos kokybės operacijos, pavyzdžiui, džiovinimas ir plovimas;
 • modernus patrauklus dizainas;
 • vibracijos trūkumas ir triukšmas veikimo režimu, net ir dideliu greičiu.

Tarp neigiamų vartotojų savybių pažymėta aukšta vieneto kaina, taip pat ilgas darbo ciklas. Veikimas, pavyzdžiui, skalbimas ar džiovinimas, gali užtrukti iki 4 valandų, o po apdorojimo skalbiniai išlieka labai raukšlūs.

Integruotos skalbimo mašinos su džiovintuvu LG F-1296CD3 privalumai ir trūkumai

LG mašina turi tokius matmenis: 44x60x85 cm, bendras šio įrenginio svoris yra 62 kg. Skalbimui vienu metu galite įkrauti iki 8 kg drabužių. Džiovinimo funkcija gali efektyviai apdoroti ne daugiau kaip 3 kg skalbinių. Būgno sukimosi greitis gali siekti iki 1200 aps./min.

Šis modelis skiriasi nuo ankstesnių dviejų versijų specialia liuko konstrukcija, kuri leidžia atidaryti duris 180 °, o taip pat ir tiesioginio pavaros buvimą. Kitaip tariant, šis pakeitimas yra skalbimo mašina su inverterio varikliu. Tai padidina tarnavimo laiką ir sumažina priešlaikinio variklio susidėvėjimo riziką.

Skalbimo mašinos privalumai:

 • įrenginys gali būti įdėtas į baldus;
 • aukštos kokybės skalbimo ir džiovinimo drabužiai;
 • vaikų apsaugos ir nuotėkio sistema.

Šio inverterio skalbimo mašinos trūkumai yra tokie:

 1. Net jei įjungta vaikų apsaugos sistema, paspaudimui galima įjungti / išjungti mygtuką.
 2. Mažos energijos klasė.

Atkreipkite dėmesį! Inverterio variklis yra labai jautrus įtampos kritimams tinkle. Jei taip atsitinka, verta apsvarstyti papildomą apsaugą arba pasirinkti kitą modelį.

Kiekvienas pirkėjas siekia pasirinkti patikimiausią skalbyklę, kuri atsakys į jo prašymus. Visos gamybos įmonės teigia, kad jų produktai atitinka geriausias savybes: funkcionalumą, patikimumą, ilgaamžiškumą. Daugelis jų teigia, kad skalbimo mašinos, kurios ateina į rinką iš jų konvejerių, gali dirbti ilgą laiką be jokių suskirstymų.

Tačiau buitinių prietaisų aptarnavimo centrų vedlys daugeliu aspektų nesutiks su šiais teiginiais. Jie kasdien susiduria su šimtais skaldytų agregatų. Todėl, renkantis skalbimo mašiną, labai svarbu sutelkti dėmesį ne tik į oficialią informaciją, bet ir į reitingus, sudarytus iš vartotojų ir paslaugų centrų darbuotojų peržiūros.

Reitingo kūrimas yra kruopštus ir sudėtingas procesas. Siekiant objektyvumo, būtina atidžiai išnagrinėti visus kiekvieno modelio požymius, jo darbo aspektus, privalumus ir trūkumus.

Įrenginių, skirtų skalbimo mašinų patikimumo įvertinimui, įvertinimas atliekamas atsižvelgiant į šiuos parametrus:

 • kurti kokybę;
 • maksimalus eksploatavimo tarnybos laikotarpis, kai naudojama dažnai;
 • kaina;
 • ergonomiškas dizainas;
 • reikalingų dokumentų (tarptautinės licencijos, pažymėjimų) prieinamumas;
 • papildomų funkcijų sąrašas.

10 geriausių kokybės ir patikimumo skalbimo mašinų

„Samsung WF8590NMW9“ nukreipė pirmąją vietą reitinge. Ji visiškai nebijo įtampos kritimo. Konstrukcijoje yra šildymo elementas, pagamintas iš keramikos. Privalumai yra korio būgnas ir didelės talpos skalbimo liukas.

Antrąją vietą užima BEKO WKN 61011. Šis modelis ekonomiškai sunaudoja vandens ir elektros energiją, taip pat skalbimo miltelius. Gamintojas naudojosi naujoviškomis technologijomis. Norint sureguliuoti optimalius skalbimo parametrus, pateikiamos 15 programų.

„Indesit IWUC 4105“ yra trečioji vieta skalbimo mašinų TOP, šis įrenginys turi keletą privalumų: žemas triukšmo lygis, plovimas energiją taupančiu režimu, patikima apsaugos nuo užteršimo sistema.

Pagrindinis ketvirtojo populiariausio modelio (Zanussi FCS 825 C) privalumas – kompaktiški matmenys. Be to, su tokiais mažais dydžiais mašina turi labai erdvų liuką, skirtą skalbti.

Panašus pranašumas yra skalbimo mašina, kuri užima penktą vietą reitinge – LG F10B8ND. Be savo kompaktiško dydžio ir tinkamo patalpos, šis modelis turi pažangią skalbimo sistemą ir apkrovos detektorių.

Atkreipkite dėmesį! Patikimumo įvertinimas apėmė aukštos kokybės automobilius su energiją taupančia klase nuo A + iki B. Modeliai su C ženklu nebuvo laikomi.

Šeštoji pozicija suteikta mašinai „Samsung WF602W2BKWQ“. Šis įrenginys turi novatorišką plovimo technologiją, patikimą apsaugą nuo gedimų, kurių priežastis gali būti elektros energijos tiekimo tinklo įtampa, taip pat korinio būgno.

Kita eilutė yra Bosch WAE 20164 OE. Tarp šio skalbimo mašinos privalumų yra patogi vandens matavimo sistema ir triukšmingumas. Be to, jos gamintojas yra vienas patikimiausių prekių ženklų.

Modelis BEKO WKB 61031 PTMA užėmė 8 vietą TOP. Kompaktiškas, įrengtas šiuolaikinės kartos šildymo elementas, kuris yra apsaugotas nuo skalės išvaizdos. Be to, skalbimo mašina ekonomiškai sunaudoja skalbimo miltelius.

Devintojoje eilutėje yra Whirlpool AWE 6416. Jo bakas yra pagamintas iš šiuolaikinės medžiagos – fibrano. Mašina gali reguliuoti vandens temperatūrą, 18 programų ir sistemą, kuri užtikrina skalbinių ploviklio taupymą.

Uždaro 10 geriausių geriausių „Siemens WM 16Y741PL“ mašinų. Tai taupo ne tik elektros energiją, bet ir vartotojo laiką.

Paskutiniu metu buvo atsižvelgta į kainos aspektą aukščiausio lygio ir patikimų vienetų reitinge. Jei tik pasitikite šiuo parametru, pozicija TOP bus kitokia.

Vidutinis automobilių reitingų lygis:

Modelis Kaina, patrinti.
„Samsung WF8590NMW9“ 20.000
BEKO WKN 61011 14,500
Indesit IWUC 4105 14 000
Zanussi FCS 825 C  27200
LG F10B8ND 19 000
Samsung WF602W2BKWQ 20600 m
Bosch WAE 20164 OE 27 000
BEKO WKB 61031 PTMA 12,800
Whirlpool AWE 6416 23 000
Siemens WM 16Y741PL 59 000

Pagal aptarnavimo centrų statistiką, geriausios prekės ženklų reitinge yra šios įmonės:

 1. Bosch.
 2. „Siemens“.
 3. „Electrolux“.
 4. Lg.
 5. Indesit.
 6. Ariston.
 7. BEKO.

Bosch yra pasaulinė buitinių prietaisų lyderė. Šio prekės ženklo skalbimo mašinas klientai sieja su patikimumo ir kokybės sąvoka. Šios įmonės produktai apima skalbimo mašinas su skirtingomis konfigūracijomis ir matmenimis. Vis dėlto visi modeliai turi vieną dalyką bendrame ilgaamžiškame tarnavimo laikotarpyje su labai retais gedimais.

„Siemens“ produktai nėra labai paklausūs, tačiau šios mašinos nėra prastesnės nei labiau populiarūs gamintojai. Šie įrenginiai pasižymi aukšta kokybe ir patraukliu dizainu.

Trys geriausi prekės ženklai uždaro „Electrolux“ įmonę, kuri klientams siūlo platų skirtingų kainų segmentų mašinų asortimentą. Net mažos galios parinktys galės ilgai tarnauti be suskirstymo.

Įdomus faktas! LG siūlo ilgiausią garantiją skalbimo mašinų varikliams – 10 metų.

Prekiniai ženklai „Ariston“ ir „Indesit“ gamina beveik vienodo patikimumo produktus. Šie projektai pritraukia pirkėjus, turinčius daug funkcijų ir kokybišką darbą, tačiau jie yra labiau linkę patekti į paslaugų centrus nei pirmiau aprašytų bendrovių skalbimo mašinos.

BEKO mašinos yra labai populiarios buitinių prietaisų rinkoje. Tačiau, pasirinkus namo vienetą, reikia atidžiai ištirti garantijos aptarnavimo ypatybes ir sąlygas, nes kai kurie modeliai neturi aukštos kokybės.

Renkantis skalbimo mašiną reikia atsižvelgti ne tik į jo kokybės ir patikimumo laipsnį, bet ir į jo matmenis. Kiti parametrai, pavyzdžiui, medžiaga, iš kurios gaminamas bakas ir būgnas, taip pat yra labai svarbūs. Norėdami sukurti šias dalis, gamintojai naudoja nerūdijančio plieno arba kompozitines medžiagas (metalą arba plastiką).

Nerūdijantis plienas turi didžiausią atsparumą dilimui, tačiau skalbimo procese jis sukelia daug triukšmo. Kompozitai, priešingai, slopina vibracijas ir garsus, tačiau išeina iš greičiau.

Labai svarbu atsižvelgti į visus niuansus, išsiaiškinti, kuri skalbimo mašina yra geresnė, o atsiliepimai vaidina svarbų vaidmenį. Daugelis pirkėjų yra suskirstyti į nuomonę apie savo pirkimus:

„Prieš kelerius metus aš gavau„ Siemens “skalbimo mašiną ir visiškai nesigailiu savo pasirinkimo. Technika yra tikrai puiki. Gamintojas daug dėmesio skiria detalėms. Vokietijos kokybę galima atsekti ne tik projektuojant, bet ir surinkus. Daug naudingų programų padėjo automobiliui tapti būtinu namų šeimininku. “

Evgeny Simachev, Bratislava

„Mano„ Siemens “mašina beveik 15 metų veikia sklandžiai (išskyrus mažas klaidas, kurios neturi įtakos jos efektyvumui). Vaikų gimimo metu šis padalinys perėmė didelę dalį namų ruošos darbų, susidūręs su įvairiais maisto ir gėrimų dėmėmis. Idealiai tinka šeimoms su kūdikiais. Ir tai neveikia labai garsiai. “

Svetlana Kasatkina, Maskva

„Mano nuomone, nėra geresnio pasirinkimo nei Indesit. Ši mašina man dirbo beveik du dešimtmečius, kol ji nugriovė. Ir ji buvo intensyviai valdoma. Dabar aš ieškau jos vertos pakaitalo. Paimkite tikriausiai tą pačią įmonę. Gaila, kad šis modelis nebėra. “

Irina Shcheglova, Sankt Peterburgas

Skalbimo klasė rodo mašinos ekonomiškumą elektros energijos suvartojimo atžvilgiu, taip pat skalbimo efektyvumo lygį. Geriausi vienetai turi A klasę. Jie gali dirbti skalbimo režimu, tuo pačiu išleidžiant minimalų energijos kiekį. Mažiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė yra pažymėta raidėmis „G“. Norėdami nustatyti, kuri skalbimo klasė skalbimo mašinose yra geresnė, tiesiog pažiūrėkite į etiketę.

Gamintojai parodo sukimosi klasę dokumentuose, kurie pateikiami kartu su mašina, naudojant raidžių pavadinimus – nuo A iki G.

Atkreipkite dėmesį! Daugelis skalbimo mašinų modelių leidžia nepriklausomai reguliuoti sukimosi intensyvumą, kuris svyruoja nuo 400 iki 1600 aps./min.

Aukščiausias lygis skirtas drabužiams, pagamintiems iš audinių, turinčių didelį pluošto tankį. Daiktai iš subtilių audinių yra spaudžiami mažais apsisukimais. Nuo jų skaičiaus priklauso nuo lino sausumo laipsnio. Kuo didesnis apsisukimų skaičius, tuo mažesnis drėgmės kiekis po plovimo. Standartiniuose modeliuose būgno sukimosi greitis yra 1200 aps./min. Kai kurie gamintojai siūlo labai galingus pakeitimus – 2 000 aps./min.

Be standartinių funkcijų kai kurios mašinos gali turėti papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, kiekvienam modeliui nėra įdiegta nuotėkio apsaugos sistema.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, išskiriami keli skalbimo mašinų tipai:

 • be apsaugos;
 • su daline nuotėkio apsauga;
 • visiškai apsaugoti.

Be to, aukštos kokybės mašinose gali būti kitų valdymo sistemų. Vienas iš jų reguliuoja optimalius vandens suvartojimo ir elektros rodiklius, atsižvelgiant į pakrautų skalbinių kiekį ir tipą. Kita sistema kontroliuoja srautą, analizuodama jos skaidrumo lygį. Jei vanduo yra purvinas ir drumstas, įrenginys automatiškai padidina skalavimo skaičių ir jų trukmę.

Daugeliu atvejų efektyviam skalbinių plovimui pakanka pasirinkti mašiną su optimaliais parametrais pagal pagrindines charakteristikas, įskaitant būgno sukimosi greitį, pakrovimo tūrį, matmenis, energijos suvartojimo klasę ir kt.

Reikalingesni klientai gali pasiimti patobulintus modelius su daugybe papildomų funkcijų ir sistemų, pavyzdžiui, apsaugoti nuo nuotėkio, ištirpinti ploviklius, automatiškai valdyti ir reguliuoti plovimo programas, darbo režimus, putų lygį, apsisukimų skaičių ir tt Žinoma, tokių įrenginių kaina yra daug didesnė nei standartiniai modeliai.

 

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: