Integruota elektrinė orkaitė: patarimai dėl pasirinkimo

Šiuolaikinei buitinių prietaisų rinkai būdingi įvairūs prietaisai ir jų veislės. Nėra jokių išimčių ir krosnių – elektros ir dujų. Pirmasis iš jų turi platų modelių spektrą. Visi įrenginiai skirstomi į montavimo variantų tipus, matmenis ir kitas charakteristikas. Norėdami pasirinkti įmontuotą elektrinę orkaitę, būtina išnagrinėti kelis jo vertinimo kriterijus.

Elektrinių įmontuotų orkaitių privalumai

Krosnys, naudojančios elektros energiją kaip energijos šaltinį, turi daug privalumų, lemiančių jų populiarumą tarp buitinių prietaisų pirkėjų. Vienas iš svarbiausių privalumų yra šildymo tikslumas. Dujų analogai yra gana sunku išlaikyti reikiamą temperatūrą tam tikru lygiu.

Kitas įterptųjų elektrinių krosnių privalumas yra tas, kad šildymas į norimą temperatūrą būtų atliekamas labai greitai. Naudojant tokius prietaisus nesudaro jokių degimo produktų. Šių modelių temperatūrų intervalas svyruoja nuo 30 iki 500 ° C.

Naudinga informacija! Atskirai reikėtų pasakyti, kad vidinis kameros šildymas tokiuose įrenginiuose yra atliekamas tolygiai, o tai leidžia ruošti įvairius patiekalus su didžiausiu efektyvumu.

Įterptieji įrenginiai turi pranašumą prieš laisvai stovintį įrenginį. Šis modelis gali būti integruotas į virtuvės komplektą, kuris taupo naudingą erdvę. Virtuvės viduje integruotieji prietaisai atrodo glaustiausi. Ekspertai rekomenduoja pirkti tokią elektrinę krosnelę mažoms patalpoms.

Visos šiuolaikinio tipo orkaitės diferencijuojamos pagal vežėjo tipą. Priklausomai nuo šio kriterijaus, jie skirstomi į elektros ir dujų. Kas yra pirmojo privalumas? Būtina prisiminti, kad elektros įrenginiai yra daugiafunkciniai. Beveik visi šio tipo įrenginiai apima platų programų sąrašą.

Paprastai orkaitėse yra infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Modernesni modeliai yra vis labiau įterpti indukciniai elementai. Šio tipo krosnių kaina yra didesnė. Taip pat verta paminėti, kad, suskirstant tokį padalinį, jums reikės sumokėti gana didelę sumą, kad atliktumėte remontą.

Didžiausia temperatūra, kurią elektrinės krosnių veislės gali reguliuoti, yra 500 ° C. Skirtingi modeliai taip pat klasifikuojami pagal jų energijos suvartojimą. Pavyzdžiui, minimalus skaičius šiuo atveju yra 600, o maksimalus – 1600 W / h. Svarbu prisiminti: prieš pirkdami elektrinę krosnį, turite pasirūpinti, kad būtų įrengta atskira elektros linija. Taip yra dėl to, kad minimali tokių įrenginių galia yra 1 kW / val.

Naudinga informacija! Kalbant apie elektroninių integruotųjų modelių matmenis, jie yra tokie patys kaip ir dujų įrenginiuose. Šių įrenginių talpa yra nuo 25 iki 111 litrų.

Be kitų privalumų, reikėtų pažymėti, kad elektrinės orkaitės turi platų modelių asortimentą, taip pat jas lengva įdiegti ir naudoti. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas prietaisas, elektrinės orkaitės turi tam tikrų trūkumų. Jų pagrindinis minusas didelės išlaidos.

Dujų modeliai yra mažiau technologiniai ir funkciniai. Jos negali paruošti vienodo maisto šildymo, kuris laikomas rimtu trūkumu. Tačiau šie įrenginiai nėra tokie brangūs.

Renkantis elektrinę orkaitę, būtina ištirti, kokie prietaisai šiandien yra rinkoje. Visi šie įrenginiai gali būti klasifikuojami pagal valdymo parinktį ir vietą. Yra tokių duomenų įrenginių tipų:

  • priklausomas;
  • nepriklausomas.

Priklausomas. Toks buitinis prietaisas prijungtas prie viryklės ir turi vieną valdymo mechanizmą. Tokio įrenginio montavimo ypatumai apima spintelės pastatymą po virykle. Orkaitės ir virimo paviršiaus negalima sujungti.

Nepriklausomas. Tokiu atveju elektrinė orkaitė netelpa į virimo paviršių. Nepriklausomo veikimo tipo reguliavimas atliekamas atskirai, nes jis turi savo valdymo skydelį.

Šiandien galima patenkinti elektrovolerius, kurie skiriasi sąrankos parinktyje. Yra šie šių įrenginių koregavimo tipai:

  • elektroniniai;
  • mechaniniai;
  • kartu.

Pirmasis tipas pasižymi jutikliniu ekranu, kuriame yra visi reikalingi mygtukai ir režimai. Mechaniniu būdu valdomi modeliai yra pigesni ir yra su mygtukais ir rankenomis. Kombinuoti vienetai sujungia abiejų pirmiau minėtų parinkčių savybes.

Svarbus elektrinės orkaitės parinkimo kriterijus yra jo matmenys. Integruoti įrenginiai užima mažiau vietos, nes neturi savo atvejo. Visos šios rūšies orkaitės gali būti skirstomos į tris tipus, priklausomai nuo dydžio:

  • pilnas dydis;
  • siauras;
  • kompaktiškas.

Pirmajai grupei priklausanti įranga yra 60 cm pločio ir panašaus aukščio. Tokie įrenginiai tinka naudoti didelėse ir vidutinėse virtuvėse. Mažoms patalpoms rekomenduojama pasirinkti siaurą modelį. Šių prietaisų plotis yra 45 cm, o kompaktiški prietaisai skiriasi nuo kitų aukščių. Pavyzdžiui, mažų elektrinių krosnių plotis gali būti 60, o aukštis – 20 cm, todėl jie yra panašūs į mikrobangų krosneles.

Prieš pirkdami elektrinę orkaitę, įsitikinkite, kad matuojate nišą, kurioje ji bus įdiegta. Kai kurios krosnelės plotis viršija standartinį 60 cm dydį, pavyzdžiui, modeliai, kurių plotis 90 ir 45 cm, yra labai populiarūs.

Dauguma šeimų gyvena standartiniuose apartamentuose, kurie nesiskiria laisvos vietos gausa. Tačiau tinkamu būdu, o taip pat ir teisingas baldų išdėstymas, galima įrengti elektrines orkaites net ir ribotoje erdvėje. Renkantis reikiamą įrenginį, turėtumėte susipažinti su krosnių reitingu ir perskaityti atsiliepimus apie atskirus modelius.

Atkreipkite dėmesį! Dažnai integruotųjų elektrinių orkaitių pirkėjai dažnai pasitaiko klaidų – įrengti vienetus netoli nišų sienų. Ekspertai primygtinai rekomenduoja tai nedaryti. Taip yra dėl to, kad jei vieta yra per arti dėl didelio prietaiso galingumo, nišų sienos tampa labai karštos.

Integruodami elektrinę orkaitę spintelės spintoje, apsvarstykite erdvę, reikalingą vėdinimo tarpų organizavimui. Tokie kanalai, neatsižvelgiant į įrenginio dydį, yra būtini.

Pastatyta elektrinė orkaitė 60 žr

Įrenginiai, turintys tokį plotį, paprastai klasifikuojami kaip pilno dydžio. Dėl tokio dydžio, šio tipo įrenginys gali būti pritaikytas įvairiems patiekalams. Viso dydžio prietaiso vidinės kameros tūris svyruoja nuo 55 iki 70 litrų.

Maistas viduje elektrinė viryklė yra virti greitai, ir jis šildomas tolygiai. Taip yra dėl šildytuvų vietos. Renkantis pilno dydžio prietaisą reikia atsižvelgti ne tik į jo matmenis, bet ir į suvartojamos energijos kiekį.

Atkreipkite dėmesį! Šiandien nėra sunku pasirinkti tinkamą prietaisą, atitinkantį ekonominę klasę. Pageidautina, kad šis rodiklis nebūtų mažesnis už A +.

Prieš perkant įmontuotą elektrinę orkaitę, kurios plotis yra 60 cm, rekomenduojama iš anksto įvertinti virtuvės nišą. Šie modeliai tinka vidutinėms ir erdvėms virtuvės patalpoms. 60 cm elektrinių orkaitių įrengimas nėra sudėtingas, tačiau tokį įrenginį reikia įrengti nišoje, tačiau vis tiek turėtumėte susisiekti su specialistu.

Buitiniai elektrinių krosnių modeliai yra geriausias sprendimas mažoms virtuvėms. Šio tipo įrenginių įrengimo matmenys ir ypatybės gali išsaugoti naudingą patalpos plotą. Renkantis įrenginį, reikia sutelkti dėmesį į kelis veiksnius. Svarbiausi iš jų yra kaina, dydis ir funkcijų rinkinys.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: