Kuris keitiklio suvirinimo aparatas yra geresnis: populiariausių modelių įvertinimas

Kuris keitiklio suvirinimo aparatas yra geresnis: dažniausiai perkamų suvirinimo darbų įrangos įvertinimas daugiausia grindžiamas klientų atsiliepimais. Paprastai tai yra puikus kainos ir kokybės derinys, kuriam dauguma vartotojų yra linkusios. Modeliai, kurie patenka į penkias ar dešimt geriausių, yra daugiafunkciniai. Jie nebijo temperatūros pokyčių, didelio darbo kiekio ir įtampos kritimo. Kaip pasirinkti geriausią namo variantą, galite skaityti toliau.

Keitiklio įtaiso pasirinkimo principas

Pagrindinis taškas, į kurį paprastai atkreipiamas dėmesys, kai pasirenkamas suvirinimo inverteris, yra jo klasė. Iš viso yra trys pagrindinės tokios įrangos klasės:

 • profesionalūs inverteriai;
 • buitiniai prietaisai;
 • pusiau profesionalūs modeliai.

Jie skiriasi ne tik kaina, bet ir galia. Jei pirkėjo planuose yra tik trumpalaikis darbas namuose, geriau pasirinkti ne labai brangų variantą. Tokia įranga gali dirbti be pertraukų apie 10-20 minučių, tada reikia pertraukos. Dažniau ir sudėtingiau dirbant garaže ar Dachoje reikės galingesnio modelio. Šiuo atveju pasirinkimas turėtų būti atliekamas tarp pusiau profesionalių įrenginių, kurie yra skirti dirbti keletą valandų.

Profesionalūs vienetai – galingiausi. Jie yra daug patvaresni nei jų namų ūkio partneriai, turi keletą veikimo būdų ir gali būti naudojami bet kokiu atveju, net ir esant sudėtingoms oro sąlygoms. Tačiau tokių inverterių įsigijimas yra nepraktiškas, jei planuojate juos naudoti tik namuose.

Buitiniam naudojimui reikia pasirinkti įrangą, kurios energijos sąnaudos yra nuo 170 iki 250 V. Mūsų lizduose įtampa dažnai neviršija standartinio lygio. Kaimuose, kurie yra toli nuo sostinės, šis rodiklis dažnai nukrenta žemiau 200 V. Todėl energijos vartojimas yra svarbus parametras, kurį reikia patikrinti su pardavėjais.

Ne mažiau svarbus rodiklis yra tuščiosios eigos įtampa. Šio parametro vertė laikoma optimalia, jei ji yra 40-90 V diapazone. Kuo didesnis šis skaičius, tuo lengviau pradėti lanką, bet kuo pavojingesnė įranga žmonėms. Turi būti įrengta speciali apsauga, skirta sumažinti įtampos lygį, jei kyla pavojus.

Populiariausi suvirinimo įrenginių modeliai yra aprūpinti papildomomis funkcijomis, kurios atneša jas į pirmąsias reitingo eilutes. Kas yra geriausias inverterio suvirinimo aparatas? Atsakydami į šį klausimą verta pažymėti parinktis, kurios turi šias funkcijas:

 • karštas paleidimas;
 • antizalipas;
 • lanko sustiprinimas.

Šis papildomų parinkčių rinkinys yra labai patogu pradedantiesiems, kurie vis dar mokosi suvirinto korpuso pagrindų. Prietaiso su tokiais pajėgumais pagalba yra gana paprasta.

Geras patarimas! Kai kurie keitikliai gali dirbti iš dujų generatorių. Perkant vienetą reikia išsiaiškinti šią galimybę.

Be išvardintų techninių savybių pirkėjai dažnai atkreipia dėmesį į produktų kainą. Populiariausių buitinių modelių kaina:

Ne Gamintojo pavadinimas Vidutinė kaina (trinti)
1 Kemppi 30 000–8 000
2 Fubag 9000-20000
3 Telwin 8000-11000
4 Elitech AIS 8000-11000
5 Svarog 7000-10000
6 Resanta 5000–9000

 

Kemppi

Žinoma suomių kompanija Kemppi jau seniai įsitvirtino kaip aukštos kokybės ir patikimos įrangos gamintojas. Visi jos pateikti modeliai yra patvarūs, funkcionalūs. Aukštas apsaugos lygis, galinga aušinimo sistema, didelė papildomų funkcijų grupė – visa tai leidžia Suomijos padaliniams užimti pirmas reitingo vietas.

Iš paprastiausių, bet patogių variantų kaina prasideda nuo 30 tūkst. Rublių. Ne kiekvienas gali sau leisti pirkti tokias brangias buities reikmėms reikalingas priemones, tačiau jo ilgaamžiškumas ir sugebėjimas dirbti bet kokiu oru, žinoma, yra dideli įtampa. Galima pasirinkti tokius namams tinkamus modelius:

 • KEMPPI MINARC EVO 150;
 • KEMPPI MINARC TIG 180.

Fubag

„Fubag“ produktai pasižymi tikrąja Vokietijos kokybe. Daug įvairių modelių leidžia jums pasirinkti gerą pasirinkimą namams. Patikima ventiliacija, platus įtampų spektras, „greito paleidimo“ funkcija ir apsauga nuo užsikimšimo – visa tai leidžia lengvai keisti keitiklio bloką ir tinka ne patyrusiems suvirintojams.

Šiuolaikiniai modeliai yra kompaktiški, nors jie padeda sukurti tikrai aukštos kokybės ir ilgaamžes siūles. Jie tinka darbui su įvairių tipų elektrodais. Tokių produktų svoris neviršija 5 kg, labai patogu suvirinti sunkiai pasiekiamose vietose arba aukštyje. Tinka naudoti gyvenamosiose patalpose:

 • FUBAG IN 130;
 • FUBAG IR 200;
 • FUBAG IN 163.

Geras patarimas! Jei planuojate atlikti kūno darbus, jūsų pasirinkimas yra sustabdyti pusiau automatinius modelius.

Telwin

Toli nuo paskutinės vietos užima Italijos inverteriai Telwin. Net profesionalūs suvirintojai teigiamai kalba apie šios įmonės modelius. Pagrindiniai bendrovės atstovaujamų modelių privalumai yra nedidelis svoris, kompaktiškumas, papildomų priedų buvimas. Praktiškai visuose variantuose yra įmontuotos apsaugos nuo aukštos ir žemos įtampos sistemos, apsauga nuo viršsrovės ir perkaitimo.

Mažesnis energijos suvartojimas, specialus purkštukas, tinkantis visų tipų elektrodams, ir daugelis kitų teigiamų charakteristikų padeda tokioms įrangoms užimti pirmas vietas inverterių suvirinimo aparatų reitinguose. Kuris geriau pasirinkti namą:

 • TELWINĖ GALIMYBĖ 168;
 • TELWIN TECNICA 211 / S.

Elitech AIS

Buitiniai modeliai „Elitech AIS“ yra aukštos kokybės ir gana daug funkcijų. Lengvai naudojamuose įrenginiuose yra aukštos kokybės oro aušinimas, kuris leidžia apsaugoti įrangą nuo perkaitimo ilgalaikio veikimo metu. Kompaktiški modeliai dažnai tiekiami patogiu atveju.

Dėl gana priimtinos kainos galite pasiimti keitiklį, kuris leidžia taikyti du suvirinimo režimus: rankinį ir argono lanką. Tokiuose įrenginiuose yra standartinis funkcijų rinkinys vartotojams, kurie tik mokosi suvirinimo. Įtraukimo dažnis svyruoja nuo 60-80%, o tai pakankamai pakanka naudoti namuose. Dažniausi šios įmonės pavyzdžiai:

 • ELITECH AIS 160 SA;
 • ELITECH IS 180.

Šiuolaikinės įrangos modeliai, kuriuos siūlo ši kompanija, turi gana paprastą valdymo sistemą, kurią net ir naujokų suvirintojas intuityviai supras. Kiekvienas prietaisas turi 85% efektyvumą, sugebėjimą reguliuoti srovę. Visi „Svarog“ keitikliai yra apsaugoti nuo įtampos padidėjimo, nuo didelės srovės ir perkaitimo ilgos eksploatacijos metu.

Modelių svoris namuose yra šiek tiek daugiau nei 5 kg, todėl tokia įranga gali būti laikoma mobilia. Net ir paprastiausius modelius galima naudoti dviem suvirinimo režimams, leidžiančius sukurti kokybišką lanką, o galų gale gauti puikų rezultatą. Verta apsvarstyti modelį:

 • Svarog ARc 165;
 • Svarog ARc 205.

„Resant“ modelių asortimentas skiriasi nuo kitų giminaičių pagal geriausią kainos ir kokybės santykį. Visi brangių inverterių privalumai derinami su mažomis įrangos kainomis, kompaktiškais matmenimis ir puikiu funkcionalumu. Visi prietaisai turi perkaitimo indikatorių, esantį ant mažos lemputės, kuri greitai informuos jus, kad jums reikia nustoti dirbti tam tikrą laiką. Greito lanko kūrimo funkcijos, apsauga nuo elektrodų prilipimo labai palengvina suvirinimo procesą. Verta apsvarstyti galimybes:

 • RESANTA SAI-140;
 • RESANTA SAIP-165.

Šiame reitinge bandėme surinkti visus populiariausius suvirinimo įrenginių ženklus ir modelius. Kuris yra geriau pirkti inverterio suvirinimo aparatas, pasirinkti viską, kas pirkėjui. Remiantis pirmiau minėtais privalumais ir įvairiomis įrangos funkcijomis, galite įsigyti kokybišką keitiklį, kuris palengvins darbą su metalinėmis detalėmis namuose.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: