Benzino vejapjovių įvertinimas: geriausias priemiesčio rajono modelis

Prieš pasirinkdami ir perkant žolės pjovimo įrenginį šalies teritorijoje, rekomenduojama ištirti benzino vejapjovių reitingą: šiame straipsnyje bus pateikti geriausi modeliai tarp savaeigių konstrukcijų ir jų įrenginio savybių. Taip pat bus atsižvelgta į ypač populiarias vartotojų modelių technines charakteristikas, jų privalumus ir trūkumus, kainodarą ir rekomendacijas, kaip pasirinkti ir remontuoti statinius.

Kas veikia benzino vejapjovių reitingą: geriausius modelius įvairiems parametrams

Naudojant benziną dirbantys vejapjovės yra laikomi optimaliausiais prietaisais dideliam plotui aplink namą prižiūrėti. Šio tipo konstrukcija pašalina elektros kabelio traukimo poreikį, kaip tai daroma naudojant elektrinius sodo įrankius. Be to, su benzino vejapjove, galite pjauti šlapią ar drėgną žolę be pavojaus gyvybei.

Atkreipkite dėmesį! Į benzino vejapjovių įvertinimas savaeigės konstrukcijos užima galingiausių ir produktyviausių vienetų padėtį. Tokia priemonė gali pjauti žolę aukštais ir kietais stiebais, piktžolėmis iš didelių plotų, kur yra gana sudėtingas kraštovaizdis.

Vejapjovė su benzininiu varikliu turi beveik tokį patį principą kaip ir elektrinis. Žolės pjovimas atliekamas dėl greito metalo peilio ašmenų judėjimo. Pjovimo aukštį reguliuoja pjovimo elemento padėtis. Procesas suformuoja oro srautą, paimdamas pjovimą iš vejos.

Vejapjovės įvertinime savaeigiai modeliai išsiskiria nuo likusio padidinto naudojimo komforto. Variklio degimo metu susidariusi energija taip pat iš dalies perduodama konstrukcijos ratams, todėl nereikia daryti didelių fizinių pastangų, kad prietaisas būtų perkeliamas aplink objektą. Pakanka nustatyti kryptį, kuria bus vykdomas jo judėjimas.

Daugelis sodininkų klausia, kuris vejapjovė pasirenka rūpintis savo veja. Savaeigiai įtaisai skirstomi į dvi kategorijas: priekinių ratų pavara ir galinių ratų pavara.

Priekinių ratų pavaros yra labai manevringos. Jie skirti sklypų, turinčių plokščio paviršiaus ir patobulintų teritorijų, kuriose yra daug plantacijų, perdirbimui: medžiai, gėlių lovos, gėlių lovos, asfaltuoti takai, sklypai ir pan.

Jei norite nusipirkti savaeigę benzininį vejapjovę, skirtą netolygiam sklypui, tada galinių ratų pavaros modeliai bus jums naudingi. Jie gerai dirba su veja su sudėtinga vietove, taip pat su vietomis, kuriose yra pasviręs paviršius. Tokiu atveju sudėtingas reljefas reiškia iškilimų, gumbų ir tt buvimą.

Savaeigiai įrankiai, kaip ir kiti modeliai, naudojami benzinu, yra labai efektyvūs. Didesnis efektyvumas atsiranda dėl didelės galios.

Atkreipkite dėmesį! Kalbant apie dujų žoliapjovių apžvalgos vartotojai patvirtina, kad savaime važiuojančios transporto priemonės yra aukštos. Praktiškai vos per 1 valandą įrenginys leidžia atlikti veiksmingą žolės pjovimą 10-30 m?.

Gamintojai atidžiai apsvarstė modernios šienapjovės struktūrinę struktūrą. Vairavimo platforma leido įrengti didelės galios variklį. Šio tipo dalių išdėstymas pašalina apkrovą iš operatoriaus pečių, kurie nebesilenkia prietaiso svorio.

Platus pažangių modelių asortimentas leidžia ne tik pigiai nusipirkti benzininę savaeigę vejapjovę, bet ir pasiimti prietaisą, atitinkantį visus kokybės ir funkcionalumo reikalavimus.

Benzino modelių privalumai:

 • benzino kokybės AI-92 arba AI-95 naudojimas sumažina eksploatacijos išlaidas;
 • mobilumas ir manevringumas;
 • didelis efektyvumas;
 • ilgas darbo laikas be perkaitimo;
 • gebėjimas reguliuoti pjovimo elemento aukštį ir žolės pjovimo lygį;
 • paprasta operacinė sistema;
 • autonomija (nepriklausomybė nuo lizdų);
 • lengva priežiūra;
 • galimybė apdoroti nevienodas vietas;
 • patikimumas;
 • mažas degalų sąnaudos;
 • pažangios funkcijos – žolės surinkimas, mulčiavimas, augmenijos panaudojimas.

Daugelis daugiafunkcinių benzininių vejapjovių dirba su minimaliu triukšmu.

Norint rasti optimalų modelį, yra tinkama vienu metu remtis keliais pagrindiniais parametrais. Pirmas dalykas, kurį reikia nuspręsti – korpuso medžiaga. Deka, pagaminta iš patvarios plastiko, turi mažą svorį ir mažą kainą. Tačiau ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į metalines kūno versijas, nes išradingi peiliai gali pasiimti įvairius objektus iš vejos, įskaitant šiukšles ir mažus akmenis.

Geras patarimas! Jei norite taupyti pinigus, nekenkite kokybei. Šiems tikslams yra sezoninis savaeigių benzininių vejapjovių pardavimas, kur žinomų prekių ženklų modeliai gali būti parduodami mažesnėmis kainomis.

Priklausomai nuo gamintojo ir konkretaus modelio, konstrukcijos ratai gali būti išdėstyti kitaip. Jie padidina prietaiso manevringumą, todėl vejapjovei lengviau judėti. Renkantis sodo įrankį reikia atkreipti dėmesį į ratų plotį. Kuo daugiau šis rodiklis yra, tuo mažiau žalos bus veja.

Taip pat svarbu ratų skersmuo. Dideli ratai bus ypač naudingi, kai reikia pjauti aukštą augmeniją. Jei reguliariai pjaunate plotą, šis parametras nėra toks svarbus.

Benzino vejapjovių pardavimas yra puikus būdas gauti pelningą įrankį. Variklio galia yra vienas iš kriterijų nustatant žoliapjovę, šis indikatorius žymiai veikia galutines prietaiso išlaidas. Dėl šios priežasties parduodant galite įsigyti didelės galios įrenginius už priimtiną kainą.

Variklio galia paskirstoma tarp skirtingų vejapjovės sričių. Kuro deginimo energiją sunaudoja ne tik pjovimo elementai, bet ir įrankiai judantys ratai. Atsižvelgiant į svorio parametrus, nėra prasmės įsigyti įrenginį, kuriame yra mažiau nei 3 AG.

Galinių ratų pavaros vejapjovių galia yra daug didesnė nei priekinių ratų pavaros įtaisuose. Taip yra dėl to, kad įrankis turi susidoroti su netolygių vietovių kilimu. Žinoma, kartu su galios padidėjimu ir degalų sąnaudų lygiu.

Pjovimo plotis taip pat svarbus renkantis vejapjovę. Jei turite nedidelį plotą, tinkami naudoti modeliai, kurių plotis yra iki 43 cm. Dideliuose plotuose rekomenduojama įsigyti įrenginius, kurių darbo pjovimo plotas yra 43 cm ar daugiau. Yra modelių, kurių plotas yra 51 cm. Jie klasifikuojami kaip profesionalūs įrankiai.

Atkreipkite dėmesį! Savaeigiai benzininiai šienapjovės su sėdynėmis užtikrinti maksimalų komfortą darbo metu. Tokiu dizainu yra vairas, skirtas lengvam įrankio valdymui. Įrenginiai su sėdynėmis vadinami mini traktoriais ir priklauso profesionalių įrankių kategorijai. Populiarūs šio segmento gamintojai yra „Stig“, „Kab Kadet“, „Wolf Garden“ ir kt.

Papildomos funkcijos apima mulčias. Jis atlieka žolės pjaustymą vejos pjovimo metu. Vėliau susmulkinta augmenija grąžinama ant vejos ir tampa puiki natūrali dirvožemio trąša.

Mulčiavimas turi daug privalumų. Į mulčias apdorota augmenija trukdo žolių sėklų daigumui, mažina laistymo ir trąšų vejos poreikį, taip pat lėtina garavimo procesus.

Savaeigėse vejapjovėse yra augalijos surinkimo pajėgumas – žolės surinkėjas. Toks papildymas būtinas tik konstrukcijoms, kurių pagalba atliekama reguliari vejos priežiūra. Kietos plastikinės talpyklos yra praktiškos, jas lengva valyti nuo purvo ir žolės dalelių. Audinių žolės surinkėjai yra lengvi. Šoninio išmetimo funkcija labai dažnai naudojama pjaustant dideles piktžoles arba šlapias žoles.

Svarbus kriterijus pasirinkus modelį yra tai, kaip lengva pirkti atsarginę dalį vejapjovei, kuri prireikus nepavyko. Net ir tuo pačiu metu esant aukščiausios kokybės priemonėms kyla problemų, palaipsniui pablogėja dalys ir sunaudojamos medžiagos.

Remiantis statistiniais duomenimis, po 3-4 metų aktyvaus naudojimo vejapjovės yra suskirstytos. Vejapjovės peiliai, kurie gali būti prijungti prie variklio per adapterį, gali sulūžti, jei jie yra netolygūs. Todėl variklio alkūninis velenas gali būti pažeistas. Dėl šios priežasties geriau pirkti modelius, kurie nesukuria problemų su atsarginių dalių pirkimu.

Pavyzdžiui, amatininkų peiliai vejapjovėms, pagaminti naudojant specialią technologiją, gali būti įsigyti tame pačiame aptarnavimo centre, kur ši įranga aptarnaujama.

Dėl kokios rūšies vejapjovės geriau pirkti, vartotojų atsiliepimai yra dviprasmiški, nes net tas pats gamintojas turi sėkmingų ir nesėkmingų modelių.

Atkreipkite dėmesį! Daugelis vartotojų pastebi, kad trūksta didelių išmetamųjų dujų kiekio, taip pat didelės savarankiškų konstrukcijų kainos. Tačiau praktiškai deginamo kuro kvapas praktiškai nejaučiamas, nes veja yra apdorojama atvirame ore. Kaina priklauso nuo komforto, todėl kiekvienas pirkėjas pats nusprendžia, ko jam labiausiai reikia: taupymas ar komfortas.

Geriausių benzino vejapjovių reitinge, pagal pirkėjus, šie prekių ženklai buvo:

 • Makita;
 • Vikingas;
 • Huskvarna;
 • Al-Koh;
 • Gardena;
 • MTD;
 • Honda

„Makit“ vejapjovėse vartotojai atkreipia dėmesį į mulčiavimo funkcijos privalumus, taip pat į konstrukcijų, kuriose yra ratų guoliai, praktiškumą, pjovimo aukštis yra reguliuojamas, žolės surinkėjas veiksmingai susiduria su savo tikslu.

„Husqvarna“ prekės ženkle vartotojai mato dalių ir agregatų kokybę, dideles galias ir patogią valdymo sistemą. Šios vejapjovės turi didelę paklausą, nepaisant didelės kainos.

„Al-Koh“ prekės ženklo modeliai yra populiarūs tarp pirkėjų dėl savo patrauklios išvaizdos, paprastos paleidimo sistemos ir erdvių žolės surinkėjų.

Pirkdami brangią įrangą, pirkėjai siekia užtikrinti patikimumą, todėl daugelis jų atidžiai išnagrinėja atsiliepimus apie gamintojus ir modelius. Praktiškai dauguma atkreipia dėmesį į grįžtamąjį ryšį apie savaeigių konstrukcijų veikimą įvairiomis sąlygomis, eksploatacinėmis savybėmis ir funkcionalumu. Tačiau tai nėra skauda susipažinti su geriausių modelių reitingu, kad galėtumėme visiškai pasverti.

Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos vidutinės benzininių savaeigių vejapjovių Husqvarna, „Al-Koh“, „Makit“ ir kitų geriausių modelių modelių kainos.

Vidutinės reitingų modelių kainos:

Vieta į reitingą Prekinis ženklas Įrenginio modelis Kilmės šalis Kaina, patrinti.
1 Makita PLM4621 Jungtinės Valstijos 35 000
2 Al-Ko 119617 Highline 46.5 SP-A Vokietija 29 000
3 Husqvarna LC 153S Švedija 51,000
4 MTD Iš anksto 46 SPKV HW Vokietija 49 000
5 Gardena 51 VDA Vokietija 28,800
6 Vikingas MB 6 RH Austrija 99 000
7 Honda HRG 415C3 SDE Japonija 35 000

 

„Makit PLM4621“ vejapjovės techninės savybės

„Makit“ varomos vejapjovės dažnai yra aukščiausio lygio įvertinimai pagal vartotojų atsiliepimus. PLM4621 modelis pasiekė pirmąją liniją dėl didelio našumo ir galios. Šis dujomis varomas įrenginys gali sėkmingai susidoroti su efektyviu didelių plotų apdorojimu. Plotas, kurio plotas didesnis kaip 1000 m? „Makit“ benzino vejapjovė nėra problema.

Atkreipkite dėmesį! Skirtingi šio modelio bruožai ir privalumai – tai ratai, turintys didelę saugą. Jie turi rutulinius guolius, taip padidinant įrenginio manevringumą. Be to, kai konstrukcija perkeliama palei veją, ratai nepalieka pėdsakų ant jo paviršiaus.

Dizainas turi keturių taktų variklį, kurio talpa yra 2300 vatų. Dėl to žolės pjovimo procesas gali būti ne tik lengvas, bet ir malonus.

Su vienu įtaisu, su šiuo prietaisu galima apdoroti 46 cm pločio juostelę, nes mulčiavimo funkcija išpjauna augaliją. Žolė apdorojama mažomis dalelėmis ir automatiškai patenka į šieno surinkimo talpyklą. Šios talpos talpa yra 60 litrų.

Dėl vejapjovės atsarginių dalių Makit, kaip vienas iš populiariausių prekių ženklų, nekelia problemų. Šis prekės ženklas turi platų aptarnavimo centrų ir parduotuvių tinklą, kuriame galite įsigyti atsarginių dalių. Dažniausiai pirkėjai ieško peilių, nes daugumoje nesėkmių šis elementas veikia.

Vidutinės Makit peilių kainos:

Įrenginio modifikacijos Kaina, patrinti.
PLM4110 / 20 (41 cm) 1150
ELM4110 (41 cm) 1300 m
PLM4621 (46 cm) 2200
ELM3711 (37 cm) 1000
ELM3310 (33cm) 900
PLM5113 / 14/15 (51 cm) 1050
PLM5120 / 21 (51 cm) 2000 m

 

Modelyje PLM4621 peilio padėtis yra reguliuojama, todėl galite nepriklausomai nustatyti pjovimo aukštį.

„Al-Co 119617 Highline“ vejapjovės privalumai ir trūkumai

AlCo benzino šienapjovės yra antroje vietoje. 119617 pakeitimas Highline 46.5 SP-A galės valdyti 1400 m plotą be perkrovos. Dizainas aprūpintas talpiu žolės surinkėju, taip padidinant darbo laiką viename cikle.

Pjaunamos žolės surinkimo bako dydis, pritvirtintas prie vejapjovės, yra 70 litrų. Kolektorius turi požymį, rodantį jo užpildymo laipsnį. Šis šio modelio bruožas, daugelis vartotojų mano, kad tai labai naudinga.

„Al-Ko“ savaeigės benzininio vejapjovės privalumai:

 • galinių ratų pavara, leidžianti lengvai nuvažiuoti su sunkia vietove;
 • septynių lygių iškirpimo sistema (gebėjimo nustatyti žolės pjovimo aukštį, maksimalus 8 cm greitis);
 • veiksminga mulčiavimo funkcija;
 • žolės surinkimo talpyklos užpildymo nuoroda;
 • ratai turi guolius.

Atkreipkite dėmesį! Vejapjovė turi sulankstomą rankeną. Šis pranašumas palengvina transportavimą ir saugojimą.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, modelyje nebuvo rasta jokių pagrindinių trūkumų.

Huskvarna savaeigės vejapjovės LC 153S specifiškumas

Produktų prekės ženklas Huskvarna turi ypatingą vartotojų poreikį. Jei tai būtų ne dėl didelių šių prietaisų kainų, jie galėtų puikiai konkuruoti su ankstesnėmis versijomis.

„Huskvarna“ benzininėje vejapjovėje LC 153S vartotojai suranda būtiniausias savybes: ilgaamžiškumą, patikimumą, universalumą ir gebėjimą valdyti didelius plotus. Dizainas turi platų denį su aukšta saugos riba, pagaminta iš plieno. Siekiant didesnio patogumo, gamintojas suteikė ergonominių rankenų su minkštu paviršiumi, kad sukibimas būtų patogus ir patikimas.

„Husqvarna“ benzininėje savaeigėje vejapjovėje yra speciali Trio Clip technologija, taip pat peilių padėties reguliavimo sistema (centralizuota) ir patvarūs guoliai.

Prietaisas veikia su galingu varikliu, kuriame yra lengva paleidimo sistema. Vejapjovė renka žolę specialioje didelės apimties talpykloje, kuri leidžia ilgą laiką naudoti įrankį be pertraukos. Dėl šios priežasties žymiai padidėja darbo ciklas.

Pjovimo ausinės reguliavimas atliekamas centrinėje padėtyje su viena svirtimi. Šienapjovė turi trijų pakopų kirpimo sistemą. Naudodamiesi pagalba, galite papuošti veją, naudodami skirtingus žolės pjovimo aukščius.

Funkcinės savaeigės benzininės vejapjovės MTD Advance 46 SPKV HW

Modelis Advance 46 SPKV HW – savaeigė vejapjovė, modernios kartos, susijusi su aukščiausios klasės prietaisais. Dizainas pasižymi aukšta kokybe, platų funkcionalumą ir patikimą perdavimą. Dėl šios priežasties daug reikalaujančių klientų atkreipia dėmesį į šį pakeitimą.

Atkreipkite dėmesį! Augalininkystės pjovimas atliekamas keliais režimais. Vartotojai gali naudoti mulčiavimą, galinį išleidimą arba žolės įdėjimą į konteinerį. Taip pat galite pasinaudoti šoninės augmenijos išmetimu per deflektorių.

Šienapjovė turi „Kawasaki FJ 180 V“ variklį.

 • didelė galia;
 • patikimumas;
 • minimalus triukšmo lygis;
 • rankinio paleidimo sistema;
 • efektyvumą ir aukštą efektyvumą.

Įrenginys skirtas vidutinio dydžio plotams apdoroti. Centralizuotos pjovimo aukščio stebėjimo sistemos sąskaita peilio padėtis reguliuojama vienu judesiu.

Ratai yra su dvigubais guoliais. Jie užtikrina vienodą ir sklandų judėjimą, taip pat padidina įrankio patvarumą. Galinių ratų pavaros ratai turi didelį skersmenį, todėl liftų ir netolygių sekcijų valdymas yra maksimaliai supaprastintas. Vejapjovė turi puikų manevringumą. Ant ergonomiškos rankenos sumontuotas minkštas pamušalas, užtikrinantis saugų sukibimą. Jie mažina nemalonius virpesius.

Gardena 51 VDA vejapjovės funkcijos

51 modelis VDA pasižymi didele galia, patogumu ir efektyvia greito paleidimo sistema. Dėl variatoriaus vartotojas gali reguliuoti konstrukcijos judėjimo greitį. Augalų pjaustymo sistema yra visiškai optimizuota, žolė renkama puikiai.

Vejapjovė Gardena turi aukštos kokybės amerikietišką variklį, kuris užtikrina efektyvumą ir našumą. Variklis sukuria galią iki 2900 aps./min.

Ši konstrukcija apima tris naudingas funkcijas:

 • augmenijos kirpimas;
 • žolės surinkimas;
 • mulčiavimas

Mulčiavimas atliekamas mulčiuoti antgalio sąskaita. Jis yra nuimamas ir nereikalauja specialių įrankių. Pjovimo aukštis reguliuojamas nuo centrinės padėties. Konstrukcija suteikia patogų ekraną, rodantį nustatytą žolės pjovimo aukštį.

Kieta viršaus žolės surinkimo dėžutė yra pagaminta iš patvarios medžiagos. Jis yra gana lengvai nuimamas ir sumontuotas erdvėje tarp rankenos šoninių zonų, kuri turi sulankstomą struktūrą. Dėl ypatingo protektoriaus rašto vejapjovės judėjimas ant vejos yra lygus ir paprastas.

Savaeigės benzininės vejapjovės Honda HRG 415C3 SDE privalumai

„Honda“ benzino vejapjovė yra didelė vartotojų paklausa. Svarbiausias šio modelio privalumas yra žemas triukšmo lygis veikimo metu.

Atkreipkite dėmesį! Dizainas turi didelį ištvermę. Peiliai gali apdoroti net mažą šaką. Dizainas puikiai pasireiškia netolygaus paviršiaus vietose.

Modelio HRG 415C3 SDE savybės:

 • tvirta plieno rėmo konstrukcija;
 • birių audinių surinkimo dėžutė;
 • ergonomiškas ir praktiškas dizainas;
 • žemas triukšmo lygis;
 • galimybė naudoti purkštuvą pjaustant augaliją.

Į šį vejapjovę sumontuotas galingas keturių taktų variklis. Beveik tylus ir įrengtas lengvas paleidimo sistema. Paprastą ir greitą variklio paleidimą užtikrina automatinis oro sklendė. Dėl šios priežasties darbo su vejapjove kieme suteikia malonumo.

Žemo triukšmo poveikio rodiklis susijęs ne tik su palankiomis variklio charakteristikomis, bet ir su ypatinga korpuso ir pjovimo elementų forma. Dėl to triukšmo lygis sumažėja beveik 2 dB.

Savybės: Viking MB 6 RH

Pagrindinis „Viking MB 6 RH“ benzino vejapjovės šlaitas yra padidintas manevringumas ir stiprumas. Įrenginys puikiai susiduria su aukšto žolės pjovimu. Labai didelio skersmens galiniai ratai leidžia lengvai perkelti šį savaeigį įrenginį aplink veją. Konstrukcijoje yra laisvas ratų mechanizmas, skirtas atvejams, kai reikia 360 ° pasukimo.

Viking vejapjovė leidžia vartotojui nustatyti individualius nustatymus ir labai palengvinti jų darbą. Tai tapo įmanoma dėl nugaros padėties aukščio reguliavimo centralizuotos sistemos.

Atkreipkite dėmesį! MB 6 RH modelis turi didelę taikymo sritį. Įrenginys gali būti naudojamas pjovimo žolės pjovimui aukštais stiebais, vejos pjaustymu vasarnamiuose, augalijos pašalinimu keliuose, vejos apipjaustymu ir kitais darbais sode ar vietinėje vietovėje.

Visame savaeigių benzininių vejapjovių Viking turi pjovimo diskų peilį. Jis yra lengvai naudojamas ir patikimas. Diske yra trys peiliai, kurie suklupo ant kieto ar kieto objekto. Dėl to alkūninis velenas yra visiškai apsaugotas nuo pažeidimų.

Vasarą vejapjovė vasaros gyventojams labai reikalinga. Šiuo metu įrankio lūžimas yra nepageidaujamas. Problemų priežastis gali būti netinkamas įrenginio veikimas, dėvimos dalys, ilgas tuščiosios eigos laikas žiemą ir kt.

Siekiant išvengti su Husqvarna, Makit, Al-Koh ir kitų firmų vejapjovių remonto susijusių problemų, būtina reguliariai atlikti techninės priežiūros darbus. Dauguma šių manipuliacijų gali būti atliekamos savarankiškai be ekspertų pagalbos.

Šios procedūros apima:

 • vejapjovės valymas iš mažų žolės dalelių (kūno dalis ir peilių peiliai laikomi problemiškiausiomis vietomis);
 • periodiškas visų judančių dalių tepimas aliejumi;
 • stebėti degalų kiekį bake ir jo kokybę.

Be priežiūros, benzino vejapjovių gamintojai, siekdami pratęsti prietaisų tarnavimo laiką, rekomenduoja atlikti profilaktinę priežiūrą.

Geras patarimas! Nedarykite prevencinės priežiūros. Geriau patikėti jos įgyvendinimą profesionalams, nes menkiausia klaida gali padaryti tolesnį žoliapjovės veikimą.

Prevencinės priežiūros paslaugų kategorija apima:

 • aštrūs vejapjovės peiliai, kurie buvo nusidėvėję arba sugadinti eksploatacijos metu;
 • diagnostinis tyrimas apie struktūrą, o greičiau – jos kuro sistemą, kuri daugeliu atvejų sukelia daugybę problemų.

Rekomendacijos remontas vejapjovės honda ir kitų gamintojų dizainas:

Pertraukos tipas Galimos priežastys Teisės gynimo priemonės
Eksploatacijos metu yra skambantis garsas arba gedimas. Variklio varžtų atlaisvinimas, prastas korpuso tvirtinimas Patikrinkite šių dalių būklę, prireikus priveržkite varžtus
Geresnė vibracija Pjovimo elemento pažeidimas, peilių susilpnėjimas Varžtų priveržimas, pjovimo mechanizmo tvirtinimas, sugedusių dalių keitimas naujais elementais
Prastas žolės pjovimas Pjovimo elemento arba jo susidėvėjimo pažeidimas Pjovimo elemento keitimas arba aštrinimas
Priverstinis variklio sustabdymas Žemas alyvos lygis sistemoje, sustingęs alkūninis velenas arba stūmoklis Patikrinkite alyvos lygį, jei jis nėra, vejapjovę reikia nuvesti į techninės priežiūros centrą

 

Problemas su vejapjove gali sukelti įvairūs veiksniai, pvz., Įrenginio naudojimas neteisingoje padėtyje, todėl alyva patenka į karterį. Dizainas turi būti montuojamas tik horizontaliai.

Taip pat venkite vėlyvų alyvos pokyčių. Būtinai patikrinkite numatomo gydymo sritį dėl kietų objektų (akmenų, šiukšlių, šakų), kurie gali pažeisti peilius ir mechanizmą.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: