Slopinimo juosta grindų lyginimui: paskirtis, savybės ir montavimas

Su statybos pramonės plėtra, antrinės medžiagos, pavyzdžiui, slopinimo juosta grindų, tapo labai populiarus. Taip yra dėl paprasto naudojimo ir nereikia išradinėti įvairių prietaisų.

Sluoksniuotoji juostelė: paskirtis ir vartotojų galimybės

Ne visi žino, kaip padaryti grindis lygiomis rankomis. Šio proceso video dažnai praleidžia svarbias detales. Vienas iš šių niuansų – būtinybė apsaugoti nuo linijinio betono plėtimosi šildant. Iš fizikos mokyklos kursų visi žino, kad bet kuri medžiaga plečiasi, kai pakyla temperatūra. Nepriklausomai nuo grindų lyginamojo tirpalo kiekio, kai jis sukietėja, išleidžiama šiluminė energija, dėl kurios žymiai plečiasi lygintuvu.

Jau apskaičiuota, kad kiekvienas m? Plotas padidina linijinius matmenis 0,5 mm. Tai yra, 20 m kambaryje? betono kietėjimo proceso metu gali pailgėti 1 cm, o tai gali būti sunku atspėti. Atsparus prie griežtesnių sienų, lygintuvu bus išsipūtęs ir įtrūkęs, sunaikinant jau paruoštą apdailą.

Anksčiau ši problema buvo išspręsta tuo, kad ant sienų perimetro grindų lygyje buvo pastatyti reikiamo pločio mediniai strypai. Jie tarnavo kaip amortizatoriai. Tačiau mediena turi tokius trūkumus kaip jautrumas puvimui ir mažam slopinimo gebėjimui. Šiuo atžvilgiu ir buvo sukurta slopinimo juosta grindų lyginimui. Padarykite jį iš pagaminto polietileno. Ši medžiaga turi puikias slopinimo savybes.

Privalumai ir trūkumai sauso grindų lygintuvui ir jo prietaiso technologijai. Medžiagos, naudojamos sauso grindų lyginimui ir jų specifinėms savybėms. Prietaiso algoritmas išdžiovina grindis.

Sraigtinė juostelė, skirta kaklaraiščiai, gaminama juostos pavidalu, susukta į ritinius. Jų ilgis gali būti nuo 10 iki 100 m. Produkto plotis yra 5 – 15 cm, o jo storis 3 – 10 mm. Per visą juostelės ilgį kas 10 mm yra perforuoti gabalai. Jie reikalingi norint lengvai nuplėšti perteklinę medžiagą, lygią su lygintuvu, po to, kai jis išgydomas.

Slopinimo juosta grindims turi daug teigiamų savybių, kurias ypač vertina statybininkai:

  • labai mažai šilumos laidumo ir mažo garso pralaidumo;
  • atsparumas drėgmei ir atsparumas vandeniui;
  • temperatūros skirtumas jai nėra baisus;
  • ekologiškumas;
  • ilgas tarnavimo laikas.

Be kitų dalykų, ši medžiaga nėra brangi (nuo 0,5 USD per minutę).

Geras patarimas! Nupjaukite viršutinę slopinimo juostelę tik po to, kai padengiate viršutinį sluoksnį. Po to sumontuotos grindys, kurios visiškai uždaro siūlę.

Visi gamintojai papildo pagrindinius medžiagos parametrus. Šiandien ryšiams yra 3 pagrindinės slopinimo juostos rūšys:

  1. Tiesioginis arba paprastas.
  2. Turėti „sijoną“. Apatinėje tokios juostos dalyje yra plonesnės vandeniui atsparios medžiagos sijonas. Ji sulenkia prie grindų ir neleidžia skysčiui įsiskverbti į juostą.
  3. Lipni Lipnus sluoksnis yra ant viso paviršiaus vienoje pusėje po plėvelės apsauga. Labai patogu montuoti tokią juostą, nes jai nereikia papildomo tvirtinimo.

Geras patarimas! Priklijuojant lipnią juostą, nebūtina nedelsiant nuplėšti viso apsauginio sluoksnio. Tai turėtų būti padaryta, kai medžiaga yra įklijuojama ant sienų.

Jei juostelė turi lipną sluoksnį, pakanka klijuoti jį aplink perimetrą, apjuosiant visus architektūrinius pavidalo, antbriaunius, nišas ir stulpelius. Jei yra „sijonas“, jis sulenkiamas iki grindų, kad vanduo negalėtų patekti į jį.

Jei kaklelio užspaudimo juosta yra normali, ji montuojama aplink perimetrą ir prie pat sienos pritvirtinama: su mažais smeigtukais, statybiniu segtuvu arba priklijuojama klijais. Užduotis yra visiškai uždengti visą perimetrą juostele.

Geras patarimas! Standartinė medžiaga skirta apkrovai iš tokio kaklaraiščio, kurio plotis neviršija 10 m. Jei patalpa yra didesnė, slopinimo sluoksnis turėtų būti padidintas.

Naudodami šiuolaikines pagalbines statybines medžiagas vengsite daug nepatogumų ir nusivylimų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: