Penoplex naudojimas grindų lyginimui

Efektyvus namų apšiltinimo būdas yra įrengti penoplex po grindų lygintuvu. Ši medžiaga idealiai tinka tokiam darbui atlikti, nes ji yra gana patvari ir tanki. Kadangi šiuolaikinio šildytuvo plokštės idealiai tinka, jos gali būti naudojamos lygintuvui gaminti, tiek klasikiniu būdu, naudojant cemento-smėlio skiedinį, tiek savaime išsilyginančias savaime išsilyginančias grindis.

Klasikiniu būdu pastatyti penoplex grindų lygintuvą

Yra keletas grindų pamatų, kurie gali būti izoliuoti putų tinku. Nėra reikšmingo skirtumo dėl to, kokie izoliacinės plokštės yra. Svarbiausias dalykas yra būtinybė hidroizoliaciniams įtaisams po penoplex. Tai taikoma bet kokio tipo pagrindui. Plokštelės gali būti tvirtinamos be tvirtinimo arba pritvirtintos klijais ar specialiais varžtais su plastikinėmis poveržlėmis. Tarpai tarp plokščių yra klijuojami, sandarinami putomis arba izoliuoti lipnia juosta.

Bet kokiu atveju, po grindų lygintuvu, penoplex turėtų būti lygus, tankus ir padengtas garų izoliacine plėvele. Ši taisyklė taikoma bet kuriam šildomų grindų kūrimo būdui. Klasikinis betono sluoksnis yra išlygintas ir vytintas cemento, smėlio ir plastifikatorių mišinys. Kuo didesnis cementas, tuo stipresnis lygintuvas. Dažniausiai šiais tikslais jie naudoja portlandcementą M400. Norint, kad lygintuvė pasirodytų netgi būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Geriausia dirbti kartu. Vienas žmogus tiria sprendimą, o antrasis atlieka pagrindinius veiksmus.

Tada, kai ant putplasčio plastiko plokštės yra padengta garų izoliacinė membrana, reikia nerimauti dėl betono ir žemutinės sienų dalies aplink kambario perimetrą. Jie turi būti izoliuoti. Norėdami tai padaryti, paimkite polietileno putplasčio juostą ir padėkite jį palei sieną, ant jų persidengiant kampu. Polietilenas turi būti didesnis nei planuojamas lygintuvo storis. Paprastai imkite 12 – 15 cm.

Geras patarimas! Kad filmas būtų geriau pritaikytas prie sienų, ant jų galite naudoti gruntą. Tai pagerins sukibimą tarp medžiagų.

Kai izoliacija, garų barjeras ir hidroizoliacinės sienelės yra visiškai paruoštos, galite pereiti prie pagrindinio darbo. Tirpalas sumaišomas kibiroje arba kitame patogiame inde. Tai patogu padaryti naudojant sėjamąją su purkštuku. Jei namuose yra įmanoma įrengti nedidelį betono maišytuvą, jis bus dar geresnis. Pripildymo darbai pradeda gaminti po lyginimo švyturių įrengimo ant grindų. Tai atliekama naudojant paprastą arba hidraulinį lygį. Supilkite tirpalą nuo tolimiausio kampo. Kai pirmoji tirpalo partija pilama ant grindų ir skleidžiama kastuvu, ant jo pritvirtinamas tinklelis. Tai neleis lygintuvui įtrūkti. Tik tada užpiltas kitas sluoksnis.

Pripildykite tarp vadovaujamų švyturių per vieną, kad pagal taisyklę būtų patogu suderinti sprendimą su jais. Visos operacijos kartojamos tol, kol visas kambarys bus visiškai padengtas tirpalu. Lyginimo sluoksnio storis turėtų būti nuo 5 iki 10 cm, priklausomai nuo to, kokios apkrovos ateityje tikimasi duoti ant šio kambario grindų. Plytelių viduje galima pastatyti sistemos „šiltas grindis“ konstrukcinius elementus.

Geras patarimas! Vykdant darbus dėl penoplex klojimo po grindimis grindų ir liejimo skiedinio turėtų vykti minkšti batai. Tai padės išvengti atsitiktinio medžiagos sugadinimo.

Kai visi darbai yra baigti, reikia periodiškai prijungti jungiklį vandeniu 3 dienas. Tai leis cementui patekti sunkiau ir pasiekti didesnį kietumą be įtrūkimų. Po to rekomenduojama palaukti dar kelias dienas, kol cementas galiausiai taps vientisu betonu, kurį gali sugadinti tik perforatorius.

Visiškai sukietėję betoną, galite pradėti montuoti grindų dangą. Tai gali būti visiškai nieko: parketas, laminatas, linoleumas ar netgi ultramodernus savaime išsilyginantis 3D aukštas.

Norėdami atidžiau pažvelgti į šį atvejį, paimkime pavyzdį su betono pagrindu. Jei butas nėra pirmame pastato aukšte, izoliacijos storis gali būti mažesnis nei 5 cm. Prieš pradėdamas pagrindinį darbą, skirtą penopleksui padengti po grindų lygintuvu, senoji danga visiškai išmontuojama. Jei buvo cemento lygintuvų, tada nuimkite jį perforuotu. Tada grindų plokštė yra be purvo ir dulkių, uždarykite visus pažeidimus ir zapenivayut skyles iš komunalinių paslaugų.

Paruošus pagrindą, ant plokštelės pritvirtinama penopleksinė plokštė, kuri geriausiai priklijuojama prie lipnios sudėties. Tarp plokščių taip pat klijuojamos jungtys. Tada įdėkite garų izoliacinę plėvelę, ant perimetro su sienos sankryžomis padėkite polietileno putų juostą ir paruošite tirpalą.

Savaime išsilyginantys sprendimai nereikalauja papildomų asmenų veiksmų, kad juos būtų galima lyginti. Būtina tik atsargiai paskirstyti mišinį su adatos voleliu per visą paviršių. Ji sklinda po sunkio jėga ir užpildys visą putų tinko plokščių paviršių plonu sluoksniu. Paruoškite mišinį pagal instrukcijas. Po išpylimo reikia palaukti tik kelias valandas, kol tirpalas polimerizuosis ir sukietėja taip, kad bus galima padengti apdailos sluoksnį.

Geras patarimas! Jei planuojate pastatyti grindų lygintuvą naudodami savaime išsilyginančius mišinius, tuomet jūs turite žinoti, kad tokios dangos storis gali būti tik 1 – 2 cm, todėl kurdami visą grindų „pyragą“, turite teisingai apskaičiuoti, kokiu lygiu bus apdaila.

Penoplex naudojimas grindų lygintuvui iš karto išsprendžia du svarbius uždavinius: paviršiaus išlyginimą ir grindų pašildymą. Abi yra sėkmingai išspręstos. Ypač sklandžiai padengiama grindų danga. Be to, dėl mažo storio paaiškėja, kad taip pat lengva.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: