Skaidrios langų grotelės ir jų funkciniai privalumai

Šiame straipsnyje išsamiai aptariami tokie apsauginiai aptvarai, kaip skaidrios juostos, kurios sėkmingai naudojamos kaip alternatyva standartinėms metalo konstrukcijoms. Tekste pateikiamas išsamus esamų produktų tipų aprašymas, jų privalumai, techninės ir eksploatacinės savybės, taip pat vidutinės pirkimo ir įrengimo kainos.

Skaidrios grotelės ant langų: konstrukcijų charakteristikos

Langų strypai naudojami patalpoms apsaugoti nuo įsilaužimo. Dažniausiai šiems tikslams naudojami standartiniai metalo modeliai. Nors šios parinktys turi tam tikrų trūkumų, įskaitant lango atidarymo blokavimą ir natūralios šviesos iš gatvės ribojimą. Šio tipo tvoros neatrodo gana estetiškos, o ne kiekvienas vartotojas gali užsakyti groteles ant langų su individualiu dizainu, nes kaltinių gaminių kaina yra labai didelė. Šiuo atveju geriausias variantas būtų permatomi modeliai.

Skaidrios langų grotelės yra patvarios lengvos konstrukcijos, kurios užtikrina aukštą saugumo lygį. Šie produktai yra ne mažiau patikimi nei plieninės tvoros versijos. Tačiau jie nepažeidžia pastato ir jo architektūros išvaizdos.

Šių gaminių taikymo sritis taikoma įvairiems objektams:

 • daugiabučiai namai;
 • komerciniai pastatai;
 • negyvenamųjų patalpų;
 • šalies ir kaimo namai.

Grotelių gamybos medžiaga yra plastikinė. Polikarbonatas naudojamas permatomų struktūrų gamybai. Lengvas saugos tvoras rinkoje atstovauja lamelių grotelės ir skaidrios žaliuzės.

Plastikinės grotelės skiriasi nuo metalo konstrukcijų ne tik gamybos medžiagos, bet ir jų konfigūracijos. Polikarbonatas yra visiškai skaidrus, todėl lamelės nesudaro kliūčių saulės spindulių patekimui į kambarį ir nesugadina vaizdo. Gražių langų dideliais kiekiais nuotraukas galima rasti internete, plastikiniai strypai ant jų atrodo estetiškai ir elegantiškai.

Iš šono plastikinės konstrukcijos atrodo trapios, tačiau polikarbonato plokštės yra labai patvarios. Tokia medžiaga gali būti lengvai gabenama mechaninėmis apkrovomis ir nukreipiamais smūgiais, pavyzdžiui, jei per langą skrenda akmuo arba rutulys. Plastikiniai elementai nesilaiko, jie negali būti sulenkti, todėl namas yra patikimai apsaugotas nuo neleistinų žmonių patekimo.

Geras patarimas! Skaidrios grotelės pageidautina montuoti ant langų, esančių į šiaurę, kur natūralios šviesos lygis yra labai mažas. Jie padės išspręsti saulės šviesos trūkumo problemą.

Standartinė plokščių storis yra 6 mm. Šis rodiklis yra pakankamai pakankamas, kad būtų galima visiškai apsaugoti nuo įsilaužimo. Langų strypų kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Tokie parametrai kaip plokščių aukštis, jų ilgis ir atstumas tarp jų nustatomi individualiai, atsižvelgiant į lango matmenis. Todėl produktai gaminami pagal užsakymus pagal matavimus.

Skaidrių grotelių privalumai ant polikarbonato langų:

 1. Dizainai gali atlaikyti didelį svorį (iki 500 kg).
 2. Patraukli ir patraukli išvaizda.
 3. Atsparumas neigiamiems atmosferos faktoriams (korozijai, žemai temperatūrai, ultravioletinei spinduliuotei).
 4. Paprastas techninės priežiūros sistema, kuriai nereikia papildomo apdorojimo konstrukcijomis, naudojant dažiklius ar kitas apsaugines medžiagas.
 5. Patikimas fiksavimo lygis dėl daugelio laikiklių.
 6. Jei norite įdiegti langus į langus, nereikia leidimų.

Polikarbonatas priklauso dirbtinai gautų medžiagų kategorijai. Todėl jis nebijo nuolatinio kontakto su vandeniu, šalčio ir drėgmės poveikiu. Tokie projektai sėkmingai perkelia bet kokius oro ir sezoninius pokyčius.

Polikarbonato tvoros dažniausiai montuojamos kaip antplūdžio strypai ant pirmojo aukšto langų. Tačiau tai ne vienintelė jų funkcija. Aukštuose aukštuose esančiuose apartamentuose jie yra apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų. Lamels apsaugo gyventojus nuo kritimo iš langų. Šis pranašumas yra naudingas tiems vartotojams, kurie namuose turi naminių gyvūnėlių ar mažų vaikų, ir netgi pagrindinis langų plovimas su tokiais grotelėmis tampa saugia okupacija.

Plastikinės skersinės yra skaidrios. Tuo pačiu metu jie yra 250 kartų stipresni. Nepaisant didelio tvirtumo, konstrukciniai elementai išliko lankstūs, todėl jie gali atlaikyti smūgius su kirviu, šikšnosparniu ar plaktuku. Priešgaisrinė sauga yra dar vienas naudingas polikarbonato tinklelio langų langas. Plastikinis lakštas nepalaiko degimo. Gaisro atveju ši medžiaga lėtai lydosi.

Langų skaidrių apsauginių grotelių pagrindas yra plastikinės plokštės. Šie elementai yra pritvirtinti metaliniuose profiliuose, kurie įrengti langų angų šoninėse dalyse. Ir tai daroma privačiai. Tvirtinimo detalės yra išdėstytos 14 cm žingsniais.

Siekiant apsaugoti metalinius elementus nuo korozijos, naudojama miltelių dažų danga. Gamintojai siūlo platų spalvų pasirinkimą. Parduodant yra modeliai, kuriuose profiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris yra iš anksto poliruotas arba poliruotas.

Įdomus faktas! Polikarbonatas naudojamas veidų skydams gaminti kosminiuose kostiumuose, kurie patvirtina jo stiprumą ir praktiškumą.

6 mm storio plastikinės plokštės ant langų grotelių yra 5 cm pločio, paprastai yra išdėstytos 9 cm pjūviais, tvirtinimui naudojami sraigtiniai kaiščiai. Standartinė grotelių aukštis yra 200 cm, norint pritvirtinti tokią konstrukciją, kiekvienoje pusėje reikės 12 inkarų. Palyginimui, metaliniai grotelės yra pritvirtintos naudojant 2-3 tvirtinimo elementus, todėl jie yra lengvai išardomi, be to, kartu su sienos gabalu.

Gamintojai siūlo keletą variantų skirtingų konfigūracijų gaminiams. Parduodant galite rasti gražių langų ant langų su horizontalia arba vertikalia plokščių išdėstymu.

Konstrukcijos su vertikaliai išdėstytais skersiniais yra naudojamos tais atvejais, kai itin svarbu išsaugoti pastato architektūrinį stilių. Be to, jie naudojami kaip alternatyvus sprendimas, jei horizontalių elementų tvirtinimo įtaisų montavimas yra sudėtingas bet kokiomis sąlygomis.

Dažniausiai butų savininkai pirmame aukšte įrengia langus su horizontaliomis plokštėmis. Tokių struktūrų populiarumas yra dėl paprastos diegimo sistemos.

Be standartinių konstrukcijų, galite rasti groteles su atidaromais atvartais, taip pat produktus, kurie visiškai atsidaro. Šie produktai ne tik padidina darbo komfortą, bet ir padidina butų ir kaimo namų priešgaisrinės saugos lygį. Atidarymo konstrukcijos yra tokios pat patikimos kaip kurčiųjų versijos. Gamintojai aprūpina atidarymo grotelių segmentus su spynomis. Dėl šios priežasties apsauginė tvora negali būti atidaryta iš gatvės.

Kai kurios gamybos įmonės siūlo klientams galimybę užsakyti dizainą su atidaromais atvartais, kuriuose yra kilpos, skirtos užrakinti.

Vitražas – vienas iš polikarbonato dekoratyvinio dizaino variantų, naudojant piešinius. Teikiant tinkamą technologijos pasirinkimą ir patį modelį, tokia konstrukcija bus vertas ne tik plastikinio lango iš gatvės, bet ir kambario interjeras. Naudodami šią technologiją galite sukurti unikalų ir unikalų dizainą.

Langelyje esančių langų grotelių nuotraukoje galite matyti įvairius vaizdus vitražų pavidalu:

 • geometriniai raštai;
 • fantastiški gyvūnai;
 • visų rūšių papuošalai;
 • pasakų herojai ir tt

Dažai, naudojami vitražų modeliams sukurti, turi atmosferos savybių. Jie yra ekologiški ir saugūs, nebijo ultravioletinės spinduliuotės. Be to, spalvų pasirinkimas yra beveik neribotas.

Atkreipkite dėmesį! Langų tinklelių lakštų vitražai sukurti naudojant užpildą. Ši technologija neturi nieko bendro su stiklo tapyba, tai supaprastinta garsaus Tiffany technikos imitacija. Šių vitražų išskirtinis bruožas yra reljefo kontūro buvimas, kuris atrodo kaip metalinis sparnas.

Priklausomai nuo kliento pageidavimų, brėžinys gali būti taikomas visoms lamelėms arba iš dalies (vienai ar kelioms). Modeliai ant plastikinių elementų gali būti derinami ir keičiami bet kokia tvarka. Kai kuriais atvejais pirkėjas gali pasiūlyti, kad jis galėtų naudoti savo tinklą. Kiekvienas siūlomas dizaino variantas yra vertinamas individualiai, nes jį turi patvirtinti gamintojo techninis skyrius.

RAL, į kurį įdėta polikarbonato plokštė, dažoma RAL skalėje. Standartinėje paletėje yra daugiau nei 15 atspalvių.

Po to, kai šis ženklinimas atliekamas po tvirtinimo elementu. Norėdami tai padaryti, naudokite maitinimo profilių skyles. Grilis išimamas ir pagal skyles gaminamos skyles. Konstrukcija grąžinama į angą, tačiau tvirtinimo detalės nėra visiškai priveržtos. Pilnas struktūros fiksavimas atliekamas tik po to, kai tikrinama jos buvimo vieta. Tada tvirtinimo profiliai užmaskuoti dekoratyviniais profiliais.

Jei laikotės gamintojo rekomendacijų, grotelių montavimas nebus sudėtingas. Apsauginė plėvelė nuo plokščių pašalinama tik po to, kai buvo išvalyta įrengimo vieta. Norėdami tai padaryti, su dekoratyviniais profiliais ir polikarbonato elementais reikia pašalinti dulkes ir nešvarumus drėgnu skudurėliu.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: