Privačių namų vaizdo durų telefonai: geriausių modelių charakteristikų apžvalga

Būtinybė ar noras maksimaliai kontroliuoti viską, kas vyksta jūsų sklypo teritorijoje, yra daugelio kaimo namų savininkų poreikis. Ir tam, kad jiems būtų suteikta tokia galimybė, buvo sukurti specialūs prietaisai – privačių namų vaizdo domofonai. Apsvarstykite, kaip jie veikia, remdamiesi tuo, ką jums reikia pasirinkti, ir kai kurių tokio įrenginio įdiegimo funkcijų.

Vaizdo durų telefonai privatiems namams: įranga ir darbo principas

Standartinį vaizdo domofoną, skirtą naudoti privačiojo namo teritorijoje, sudaro šie elementai:

 • bazinis blokas, kuris yra patalpoje ir turi ekraną;
 • skydelis, įrengtas išorėje ir su vaizdo kamera, įtraukta į paketą;
 • elektroninis užraktas, kurį įjungia raktinė kortelė.

Bazinis įrenginys paprastai montuojamas ant sienos koridoriuje arba bet kurioje kitoje patalpoje, iš kurios norite peržiūrėti. Daugelis žmonių nori įdiegti prietaisą virtuvėje, teigdami, kad tai patogiau. Valdymą galima atlikti dviem skirtingais būdais: standartiniais mygtukais arba jutikliniu ekranu.

Įdomu Brangiausi tokių įrenginių modeliai paprastai yra aprūpinti daugybe papildomų funkcijų, kurios leidžia jo naudojimą dar patogiau. Pavyzdžiui, kai kuriuose įrenginiuose yra funkcija, leidžianti bendrauti su lankytojais per garsiakalbį. Kitose, be vaizdo kamerų vaizdų, gali būti rodoma kita naudinga informacija – data, laikas ir kt.

Kalbant apie tokius komponentus, kaip vaizdo kamera ir skydelis, turite suprasti, kad tai yra du atskiri elementai, esantys tiesiog tame pačiame pakete. Tačiau, norint padidinti esamą apžvalgą, dažnai prijungiamos papildomos kameros, esančios kitose vietose, pvz., Už vartų arba tiesiog teritorijos teritorijoje.

Geras patarimas!Siekiant padidinti saugumo lygį, rekomenduojama atlikti kamufliažo stebėjimo kameras. Tai neleis užpuolikui juos aptikti ir sunaikinti.

Kalbant apie skambučių skydelį, ant jo paviršiaus yra speciali sistema, kuri yra atsakinga už skaitmeninio kodo, kuriame yra kiekviena raktinė kortelė, skaitymą. Netoliese yra skambinimo mygtukas ir garsiakalbis namuose. Labai svarbu, kad fotoaparato objektyvas, taip pat ir visas lauko įrenginys būtų apsaugotas nuo vandalizmo.

Prieš perkant vaizdo intercom rinkinį, reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo elektroninis užraktas yra šiuo atveju. Yra tik dvi parinktys:

 • elektromagnetinis užraktas, kurį sudaro metalinė plokštė ir šerdis. Tokiu atveju durelės yra užrakintos ritės magnetinio lauko pagalba. Atidarymas atliekamas tik paspaudus atitinkamą mygtuką arba signalą iš rakto. Tokios sistemos veikimas nenustoja atsarginės energijos sistemos sąskaita, net jei prietaiso maitinimas buvo nutrauktas;

 • elektromechaninis užraktas – šiek tiek kitoks dizainas, kuris turi varžtus. Ši konstrukcija leidžia atidaryti duris įprastu raktu. Tuo pačiu metu spyna puikiai veikia ne tik be maitinimo, bet net ir tuo atveju, jei sutrikdytas nepertraukiamo maitinimo bloko veikimas.

Verta pažymėti, kad, kai kalbama apie vaizdo durų telefonų įrengimą privačiame name, vartotojai dažniau renkasi modelius su elektromechaniniu užraktu. Dėl to, kad nereikia įdiegti papildomo maitinimo šaltinio, taip pat dėl ​​didesnio patikimumo lygio, ši parinktis užima pirmaujančią padėtį. Elektromagnetinės sistemos dažnai įsigyjamos įrengti daugiabučiuose namuose, kur padidėjusio saugumo lygio klausimas nėra toks didelis, o durys atidaromos daug kartų dažniau.

Norint įsigyti vaizdo namų domofoną privačiam namui, pirmiausia turite išsiaiškinti, kokie šio prietaiso bruožai yra lemiami, ir kokio lygio funkcionalumą reikia. Taigi, jei reikia pateikti teritoriją su keliais įėjimais, būtina numatyti galimybę prijungti papildomas kameras. Dideliems sklypams tai idealiai tinka.

Geras patarimas! Jei nuspręsta įrengti du fotoaparatus, kad būtų galima valdyti pagrindinį įėjimą, vienas iš jų yra tiesiai virš vartų ar durų, o antrasis – šiek tiek aukštesnis ir perkeliamas į pagrindinę pusę.

Kitas svarbus aspektas, lemiantis prietaiso funkcionalumą, yra monitorius. Renkantis, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jo dydį. Žinoma, tuo didesnis ekrano įstrižainis, tuo geriau ir aiškiau galite žiūrėti į kitą asmenį. Tiems, kurie turi regėjimo problemų, rekomenduojama stebėti 7 colių įstrižainę.

Taip pat galite nusipirkti spalvotą vaizdo kamerą arba juodą ir baltą. Viena vertus, juodos ir baltos spalvos modeliai kainuoja žymiai mažiau ir daugeliu atvejų yra pajėgūs spręsti užduoties rinkinį – nustatyti svečio tapatybę. Bet kai kalbama apie saugumo lygį, privalumas yra neginčijamas dėl spalvos, nes tik jie leidžia tiksliai nustatyti užpuoliko automobilio ar drabužių spalvą.

Belaidžio ryšio funkcija žymiai veikia įrenginio naudojimo komfortą. Ir nors daugelis visiškai to atsisako, kai kuriais atvejais šis priedas gali būti labai naudingas:

 • jei kalbame apie dviejų ar trijų aukštų namų įrengimą. Tokiu atveju belaidis įrenginys gali būti pateikiamas kaip tabletė. Jį galima lengvai nešiotis su savimi, o tai jums padės išgelbėti aplink grindis;
 • tais atvejais, kai reikia įdiegti kelis skambučių skydus vienu metu ir kartu sumažinti bendrą sumontuotų sistemų skaičių. Pavyzdžiui, tokiu būdu galite sukurti vaizdo pokalbį su keturiais skambučių skydais, praleidžiant mažiausiai pastangų;
 • tuo atveju, kai montavimas būtinas prie vartų. Šiuolaikinės technologijos dėka vaizdo interfonai gali teikti ryšį iki 100 m atstumu.

 

Pagrindinis tokio sprendimo trūkumas yra tai, kad tokio tipo vaizdo ryšio domofono įdiegimas apskritai nebus pigus. Norėdami nusipirkti belaidį vaizdo kamerą, skirtą kokybiškam privačiam namui, turėsite sumokėti tinkamą sumą. Be to, jų darbo kokybė labai priklauso nuo oro sąlygų, taip pat nuo atstumų ir kliūčių, kurios gali užkirsti kelią tiesioginiam signalo judėjimui.

Atsižvelgiant į visas šias priežastis, ekspertai nerekomenduoja pirkti tokių modelių mažiems namams, kur galite laisvai daryti laidinį įrenginį. Žinoma, jei pastatas yra 20 m ar daugiau atstumu nuo tvoros, tuomet yra priežastis pirkti belaidį vaizdo intercom, bet priešingu atveju yra visiškai neįmanoma.

Vis dėlto reikėtų atsižvelgti ir į visus kitus atrankos kriterijus, nors jie nėra laikomi pagrindiniais. Pavyzdžiui, svarbų vaidmenį vaidina ne tik spynos tipas, bet ir išorinio skydo korpusas. Be to, prietaisas gali būti papildytas vamzdeliu ir galbūt be jo.

Labai svarbu, kad visos intercom dalys, esančios namo išorėje, būtų pakankamai atsparios išoriniams veiksniams, nes jos turės susidurti ne tik nuo lietaus, bet ir su sunkiais šalčiais.

Jei kalbame apie įrenginio vidų konfigūraciją, tuomet vamzdžio buvimas leis jums kalbėti su lankytoju, kad nebūtų informuotas visas namas apie temą. Nors daugelis vis dar pirmenybę teikia mygtukui arba jutikliniams valdikliams, nes tokiu būdu reikia mažiau pastangų bendrauti su svečiu.

Norėdami įdiegti vaizdo domofoną privačiame name, dažniausiai kviečia specialistus, kurie greitai ir efektyviai atlieka visus reikalingus darbus, o po to išbandę rezultatą, savininkams pateikia visiškai paruoštą sistemą.

Tačiau yra ir tų, kurie, susipažinę su vaizdo intercom įdiegimo kaina, pačios išsprendžia problemą. Žinoma, tam reikia specialaus įrankio ir patirties, tačiau kiekvienas gali pabandyti. Ypač nuo šiol jūs galite lengvai rasti daugybę instrukcijų ir rekomendacijų, kaip patys prijungti vaizdo intercom. Apsvarstykite pagrindinius šios procedūros etapus:

 1. Tinkamos skambučių skydo vietos pasirinkimas. Paprastai patogiausia vieta yra dešinėje lankytojo pusėje, maždaug 150-165 cm aukštyje nuo žemės. Taigi prietaisas gali būti naudojamas bet kokio aukščio ir net vaiko.
 2. Skydelio ir papildomų kamerų įrengimas, jei jie buvo pateikti.
 3. Sistemos vidinių komponentų įrengimas. Jei blokas ir vamzdeliai yra įrengti atskirai, pagalvokite apie tai ir įgyvendinkite šiuo etapu.
 4. Po to visi įrenginiai prijungiami tik naudojant maitinimo šaltinius.

Jei plokštė turi būti sumontuota ant tvoros, tuomet naudojama speciali schema. Šiuo atveju kabelis yra po žeme. Tuo pačiu metu jis yra apsaugotas specialiu gaubtu. Be to, nepertraukiamo maitinimo šaltinio įrengimas.

Žinoma, šios rekomendacijos taikomos tik laidiniams modeliams. Jei kalbame apie belaidžius vaizdo intercoms privačiam namui, kuris yra daug brangesnis pirkti, šis klausimas automatiškai praranda savo aktualumą.

Geras patarimas! Siekiant apsaugoti skydą ir elektrinį užraktą, rekomenduojama įsigyti specialią apsauginę spintelę, kurios apsaugos klasė atitinka IP65.

Priimant sprendimą savarankiškai prijungti vaizdo kabiną privačiam namui su elektromechanine spyna, turite būti pasirengę praleisti nuo 1 iki 3 valandų. Kiek laiko reikės išleisti visam reikalingam darbui, priklauso nuo to, kokią patirtį galima gauti šio tipo darbuose, taip pat nuo įdiegto spynos tipo. Antžeminių mechanizmų įrengimas yra gana paprastas, tačiau su įmontuotu bus bandyti.

Labiausiai paplitęs sprendimas yra šiam tikslui naudoti „T“ formos kampą, kuris yra jungiamasis elementas tarp profilio ir rėmo. Norėdami tai padaryti, turite paruošti visus įrankius ir taikyti atitinkamą žymėjimą, pažymėdami vietą, kurioje bus įrengtas kalnas. Tada pažymėtose vietose skylės tinkamo skersmens varžtui.

Geras patarimas! Jei nuspręsite įsigyti vaizdo įrašų domofoną su judesio jutiklio įrašu, tada reikia žinoti, kad šis elementas turi būti įrengtas ne mažesniame kaip 2 m aukštyje, ir šalia jo neturėtų būti jokių elementų, kurie galėtų neleisti matyti judėjimo savo matomumo diapazone, kuris paprastai yra 120 laipsnių

Apibendrinant galima pasakyti, kad tinkamo įrenginio pasirinkimas ir vaizdo intercom įdiegimas su savo rankomis yra įmanomas uždavinys visiems, kurie nori atsisakyti specialistų pagalbos šiuo klausimu. Be to, jis padeda nustatyti geriausią variantą ir teisingai įdiegti gali padėti peržiūrėti. Vaizdo interfonai mūsų šalyje pasirodė gana neseniai, todėl vartotojai mielai aptars šią temą, pasidalins savo patirtimi ir rekomendacijomis.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: