Belaidės mini kameros paslėptai priežiūrai: naujausia stebėjimo sistema

Šiuolaikinės belaidės mini kameros paslėptiems vaizdo stebėjimams yra sukurtos naudojant novatoriškas technologijas, kurios leidžia sukurti prietaisą, atitinkantį mažą mygtuką. Tačiau toks mažas dydis neturi įtakos fotoaparato funkcionalumui. Prietaisai yra plačiai naudojami versle ir kasdieniame gyvenime. Visa informacija apie mini kameras pateikiama šiame straipsnyje.

Kas yra bevielės mini kameros paslėptam stebėjimui

Mini kamera – tai mažas prietaisas, skirtas vaizdo įrašams įrašyti apie įvykius, kurie užmaskuoja namų apyvokos prietaisus ir interjero elementus. Tokios pažangios kameros tapo vertingais didelių paslėptų įrenginių pakeitimu. „Mini CCTV“ fotoaparatas lengvai įsitaiso į delną, kuris suteikia galimybę jį patogiai ir nepastebimai perkelti.

Kinija yra pagrindinė šios įrangos gamintoja. Nuo metų iki metų gaminami nauji, patobulinti modeliai, atitinkantys didėjantį vartotojų poreikį.

Smulkių kamerų taikymas paslėptai priežiūrai:

 • paslėptas pavaldinių stebėjimas darbo vietoje, nesukuriant įtampos komandoje ir mažinant jo efektyvumą;
 • Priežiūros personalo priežiūra namuose suteikia galimybę pamatyti viską, kas nėra, jei nėra savininkų. Įdiegus paslėptą vaizdo stebėjimą į butą, galite apsisaugoti nuo nesąžiningos auklės ar namų šeimininko buvimo;
 • užfiksuoti svarbius konfidencialius susitikimus, kurie leidžia užfiksuoti derybų eigą ir išsamią informaciją apie pokalbį;
 • paskaitų, seminarų, spaudos konferencijų įrašymas, kad vėliau būtų galima išsamiai susipažinti su svarbia medžiaga;
 • įrašyti įvykius paslėptame tiriamame žurnalistiniame tyrime;
 • Fotoaparato naudojimas kaip automobilio DVR bus tikras išgelbėjimas konflikto situacijose kelyje ir bendraujant su eismo policijos atstovais.

Pagrindinis mini kamerų bruožas yra galimybė jas naudoti nepastebimai. Dėl savo mažo dydžio, jie gali būti užmaskuoti po mygtuku, rankogalių sąsagos, sagės ar kitu drabužiu ir interjeru. Taigi, lengva naudoti pagrindinį įrenginio pranašumą ir atlikti slaptų stebėjimų svarbius įvykius ir žmones.

Laidiniai mini fotoaparatai paslėptam stebėjimui yra patogūs naudoti kaip nuolatinė priežiūra patalpose. Fotoaparatai maitinami iš 5-12 V šaltinio. Vaizdo signalas perduodamas iš įrenginio kabelinės linijos pagalba. Laidinių CCTV sistemų naudojimas yra patogus, nes jis užtikrina aukštos kokybės ir stabilų vaizdo signalą. Tačiau laidų buvimas gali suteikti priežiūros sistemą, todėl jie taip pat turi būti užmaskuoti.

Bevielės vaizdo kameros, skirtos vaizdo stebėjimui, yra sunkiau aptiktos nei laidinės. Ypač jei prietaisas imituoja namų ūkio elementą. Jie gali dirbti per „WiFi“ arba „3G“ tinklą. Pirmasis įrenginio tipas turi didelį duomenų perdavimo greitį. Tačiau signalų priėmimo diapazonas iš jų yra mažas ir pasiekia ne daugiau kaip 50 m.

Geras patarimas! Norėdami padidinti paslėptų „WiFi“ vaizdo stebėjimo kamerų ryšių diapazoną iki 8 km, imtuvui galite įdiegti TRENDnet TEW-OA14DK anteną.

Nauji belaidžių mini stebėjimo kamerų modeliai gali dirbti per 3G tokiose vietose, kuriose yra pakankamas aprėptis. Galite žiūrėti internete vykstančius įvykius iš mobiliojo įrenginio, kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio iš bet kurios pasaulio vietos.

Autonominiai mini stebėjimo kameros su įrašymu į atminties kortelę maitinami įkraunama baterija arba pakeičiamu akumuliatoriumi. Nėra galimybės transliuoti vaizdus internete. Norėdami matyti nuotrauką, turite pašalinti atminties kortelę ir įdėti ją į kompiuterį arba nešiojamąjį kompiuterį. Šio įrenginio trūkumas yra ribotas atminties kiekis. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą veikimą ir visišką įrašytų duomenų svarbą, būtina reguliariai atlaisvinti vietos kortelėje.

Naudojant belaidžius mini fotoaparatus vaizdo stebėjimui su judesio jutikliu, galite patogiai naudoti atminties kortelės išteklius dėl to, kad prietaisas veikia ekonomiškai.

Fotoaparatai gali būti su spalvotu arba juoda ir baltu vaizdu. Spalvoti fotoaparatai geriau tinka fotografuoti dienos metu, o naktiniai fotoaparatai – juoda ir balta. Jei norite fotografuoti visą parą, geriau nusipirkti paslėptą bevielį mini vaizdo stebėjimo kamerą, susijusią su kombinuotu tipu.

Įmontuoti modeliai gali būti lengvai išduodami kaip įprasta apranga ar interjeras. Tai gali būti rašiklis, žiebtuvėlis, mygtukas arba sagė.

Analoginių prietaisų ir signalų perdavimas atliekamas naudojant antžeminę televiziją. Šis fotoaparato tipas nėra labai populiarus tarp vartotojų, nes gautas vaizdas yra trikdomas ir iškraipomas.

Skaitmeniniai fotoaparatai sugeba perduoti kokybišką vaizdą, kurį trikdžiai beveik nekeičia. Tačiau jie gali sumažinti duomenų perdavimo spartą. Šiandien populiariausias skaitmeninio prietaiso tipas yra „Wi-Fi“ mini kamera, skirta paslėptai priežiūrai. Ji gali dirbti viduje, gatvėje bet kuriuo metų ir metų laiku. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad signalo perdavimo sparta mažėja, kai yra kameros ir DVR sienos ir pertvaros.

Jei neįmanoma naudoti „Wi-Fi“ modelių, patartina įsigyti belaidžių mini kamerų paslėptam GSM stebėjimui. Paprastai jie įrengiami kaimo namuose, kotedžuose, statybvietėse, kur yra nuolatinis mobilusis signalas. Vaizdas perduodamas 1 kadro / sek. Greičiu.

Skaitmeninės mini kameros gali būti juodos ir baltos arba spalvos. Pirmasis tipas suteikia aiškesnį vaizdą ir padidina jautrumą. Kadangi juodos ir baltos spalvos įrašai reikalauja mažiau atminties, objekto fotografavimas užtruks ilgiau. Spalvos buvimas neturi įtakos prietaiso kainai. Viskas priklauso nuo asmeninių pirkėjo pageidavimų. Dėl slapto vaizdo stebėjimo bute, bevielis mini fotoaparatas geriau pasirinkti juodą ir baltą vaizdą.

Šiandien populiariausios yra vadinamosios šnipinėjimo kameros. Jų matmenys yra tokie nedideli, kad prietaisai gali būti paslėpti akinių krašte, rašikliu, sagės ir tt Tačiau, nepaisant mažo vaizdo ir mažų vaizdo kameros matmenų, jie turi aukštas technines charakteristikas. Dėl to įrenginiai garantuoja gerą vaizdo kokybę net ir esant minimaliam apšvietimui.

Šnipinėjimo programos gali būti naudojamos svarbiose derybose neutralioje teritorijoje, tiriant žurnalistiką ir panašius tikslus.

Prietaisai turi galingus parametrus:

 • vaizdo skiriamoji geba nuo 1280×960 pikselių;
 • objektyvo matricos dydis prasideda nuo 4 mm;
 • spalvotas vaizdas;
 • vaizdo įrašymas, kurio dažnis yra 30 kadrų per sekundę;
 • garso įrašymas nuo 128 kbps;
 • gebėjimas atpažinti asmens balsą;
 • nepertraukiamo prietaiso veikimo laikas 2 valandos;
 • vidinės atminties dydis – nuo 1 GB ir daugiau.

Taip vadinamas"шпионские" мини-камеры могут быть замаскированы в обычных вещах - ручке, очках или пуговице

Šio tipo prietaisai turi didelę kainą, kuri gali būti keli dešimtys tūkstančių rublių. Todėl nerekomenduojama naudoti namų vaizdo stebėjimui.

Prieš pirkdami belaidę mini kamerą vaizdo stebėjimui, turėtumėte atidžiai apsvarstyti jo savybes ir susipažinti su prietaisų tipais, kad rastumėte tinkamą parinktį.

Aukštos kokybės vaizdams kadrų dažnis turi būti bent 25 sekundės. Idealus variantas yra mini kameros, turinčios 30 kadrų per sekundę.

Tvirtinimo įtaisas priklauso nuo konkretaus modelio. Pvz., Be kameros slepiasi interjero elementas, rankenos formos fotoaparatas gali turėti specialų stendą, fotoaparato mygtukas pritvirtintas prie drabužių.

Prieš perkant belaidį paslėptą „WiFi“ vaizdo stebėjimo kamerą namuose, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo skiriamąją gebą, žiūrėjimo kampą, jautrumą, objektyvą, atkūrimo atstumą ir vaizdo aiškumą.

Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnė vaizdo kokybė. Jautrumas turi būti kuo didesnis, kad būtų galima gauti aukštos kokybės vaizdą iš fotoaparato su minimaliu objekto apšvietimu.

Žiūrėjimo kampo dydis nustatomas pagal paslėptos kameros veikimo sąlygas. Norėdami fotografuoti objektą mažame gyvenamajame name, užtenka nusipirkti paslėptas stebėjimo kameras butui, kurio žiūrėjimo kampas yra 60-90? Jei reikia užfiksuoti didžiausią erdvę dideliame plote, patartina įdiegti mini fotoaparatą su plataus kampo objektyvu ir 120-185 m.

Lauko stebėjimui pasirinkite įrenginius su infraraudonųjų spindulių apšvietimu ir judesio jutiklį, kuris veiks naktį ir reaguoja į judančius objektus.

Kameros su įrašymu į atminties kortelę pasirenkamos pagal kortelės dydį, kuris neviršija 64 GB. Nuolatinės informacijos įrašymo laikas priklauso nuo fotoaparato skiriamosios gebos. Įrenginiai, kurių skiriamoji geba yra 640×480 pikselių, leis įrašyti 50 valandų, o 1280×720 pikselių fotoaparatai leidžia įrašyti informaciją 20 valandų nepertraukiamo prietaiso veikimo metu.

Beveik visi bevielių mini kamerų, naudojamų paslėptai priežiūrai, kurių kaina priklauso nuo prietaisų techninių charakteristikų, modeliai yra su mikrofonu. Tai leidžia įrašyti pokalbį net ir toje vietoje, kuri nėra įtraukta į kameros zoną. Mikrofono diapazonas gali siekti daugiau kaip 10 m.

Tačiau surinkta informacija nėra būtina platinti. Pavyzdžiui, paslėptas šaudymas bute, kuriame dirba slaugytoja, aiškiai rodo, kaip ji elgiasi vaiko atžvilgiu, kai nėra tėvų. Verslininkas, įdiegęs vaizdo stebėjimo sistemą, galės sužinoti, kad jis yra apgautas. Naudodamiesi šia informacija galite sukurti tinkamą poziciją tiek šeimoje, tiek versle.

Mini kamerų naudojimas paslėptos priežiūros įgyvendinimui sparčiai populiarėja. Pasitelkiant paslėptą priežiūros informaciją, bus galima laiku atkreipti dėmesį į nerūpestingą ir nedraugišką personalą bei pagalbinį personalą ir imtis veiksmų problemai išspręsti.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: