Audinių stogo lubos. Privalumai ir trūkumai, nuotraukos iš gatavo dizaino

Viena iš pakabinamų lubų konstrukcijų veislių yra audinių ruožas. Privalumai ir trūkumai, nuotraukų montavimo instrukcijos, skirtos tokioms medžiagoms, ir pasirinktų baigtų projektų pasirinkimas padės nustatyti pasirinkimą ir įsigyti tikrai aukštos kokybės produktą. Šiuolaikinės audinio dangos pagalba galite ne tik papuošti interjerą originaliu būdu, bet ir paslėpti stogo lubų trūkumus.

Audinių stogo lubos. Privalumai ir trūkumai, nuotrauka

Šiuolaikinė statybos rinka yra daugybė audinių konstrukcijų, kurios skiriasi nuo jų gamintojo ir eksploatacinių savybių. Tokios įtempimo sistemos įgijo populiarumą dėl medžiagos ekologiškumo, ilgo tarnavimo laiko ir paprasto montavimo. Dėl jų montavimo gaunamas lygus, lygus paviršius, kuris puikiai slepia esamus pažeidimus ir papildo esamą interjerą.

Žinios apie visus audinio ruožų lubų privalumus ir trūkumus padės pasirinkti. Baigtų konstrukcijų, pagamintų iš audinio, nuotraukos atspindi tokių sistemų grožį ir originalumą. Audinių lubos pagal audinio tipą skirstomos į keletą tipų.

 • Tekstūruotas audinys. Ši medžiaga turi slaptą spaudą. Tai pasiekiama esant dviem sluoksniams: specialiam tinklui ir pačiam audiniui su įspaustu vaizdu.

 • Satino audinys. Tokia drobė yra pagaminta ant polimero pagrindo, šiek tiek panaši į gerai žinomą satiną. Dėl esamų smulkiagrūdžių paviršių tokios lubos turi perlamutro efektą. Dirbtinės šviesos įtakoje audinys tiesiog sparkles, o tai suteikia tam tikrą paslaptingumą bet kuriam kambariui.

 • Suede audinys. Tai viena iš esamų PVC drobės rūšių, jos tekstūra labai panaši į tikrą zomšą. Viršutinis sluoksnis šiek tiek slopina dirbtinę šviesą, paskirstydamas jį visoje patalpoje.

Geras patarimas! Medžiagų lubas galima plauti naudojant tik minkštus ploviklius be abrazyvinių komponentų.

 • Didelė fizinė jėga. Audinio danga yra daug stipresnė nei audinio iš PVC. Įvairūs stiprumo rodikliai dėl medžiagų struktūros savybių.
 • Kvėpavimas. Audinio danga gali būti vadinama kvėpavimu, nes ji laisvai leidžia orą ir netrukdo oro mainams tarp pagrindinės lubos ir kambario.

 • Ekologiškumas. Gaminant audinius įtempimo struktūros naudojamos gana sudėtingos technologijos. Siūlai, naudojami tokiems audiniams gaminti, tik natūralūs. Iš jų pynimo tinklelį, kuris toliau apdorojamas tirpalu, kuris galutiniam audiniui suteikia antipireno savybes.

Geras patarimas! Audinio sudėtyje nėra tokių kenksmingų medžiagų kaip kadmis, fenolis ir kt. Todėl medžiaga negali turėti žalingo poveikio sveikatai.

 • Atsparumas ugniai Ši aukštos kokybės medžiaga negali būti užsiliepsnojanti dėl aukščiau nurodytos sudėties. Jei gamintojas neužima papildomų sudedamųjų dalių, audinys turi didelį našumą.
 • Atsparumas neigiamoms temperatūroms. Visos nurodytos medžiagos savybės palaikomos net žemesnėje nei -40 laipsnių temperatūroje. Tai leidžia maksimaliai padidinti audinių lubų apimtį.

 • Nėra deformacijos. Jei palyginsite audinio padengimą su PVC plėvele, ji gali atlaikyti didesnę fizinę žalą. Laikui bėgant audinys nėra įtrūkęs ir nesulenkia.
 • Tapybos galimybė. Šiems tikslams naudokite specialius akrilo dažus. Audinių lubos yra papuoštos bet kokiu modeliu, kuris leidžia realizuoti įdomias fantazijas. Tokių gaminių dažymas gali būti iki 4-5 kartų. Šiuolaikinių technologijų pagalba gali būti perkeltos visos nuotraukos arba net nuotraukos.

 • Patvarumas Šis indikatorius priklauso nuo montavimo įtempimo struktūros kokybės. Sumontuota pagal visas taisykles, stebint kai kuriuos subtilumus, lubų sistema truks daugiau nei 10 metų.
 • Paprastumas ir montavimo paprastumas. Priešingai nei polivinilchlorido plėvelės įtempimas, audinio konstrukciją galima įrengti vien tik be pašalinių asmenų pagalbos.

Vienas iš pagrindinių audinių lubų trūkumų gali būti laikomas prasta spalvų palete. Labai sunku rasti originalios spalvos audinius, bet galite ją sukurti patys. Trūkumai taip pat gali būti siejami su šio darbo etapo sudėtingumu, nes audinys dažomas tik po pilno įrengimo. Lubų dažymui reikės paskambinti patyrusiems amatininkams, kurie specializuojasi tokiose veiklose.

Skirtingai nei PVC audinys, audinio danga negali išlaikyti vandens. Jei kaimynai netyčia surengė potvynį, audinio lubos neišsaugos remonto. Tačiau šiuolaikiniai gamintojai pradėjo teikti lubų medžiagas, atsparias drėgmei. Audinių gaminių trūkumai gali papildyti sudėtingą techninę priežiūrą. Bet koks audinys sugeba absorbuoti kvapus, todėl neturėtumėte eksperimentuoti su tokiomis konstrukcijomis virtuvėje ar kituose kambariuose, kuriuose yra kvapiųjų medžiagų.

Dėl antistatinio poveikio trūkumo nenaudokite audinio dulkėtose patalpose. Ekspertai rekomenduoja valyti audinio lubas dulkių siurbliu. Tai turėtų būti daroma reguliariai. Tam gali reikėti įsigyti papildomą įrenginį.

Audinių lubos negali būti įdiegtos antrą kartą. Jei turėtumėte išmontuoti jau įdiegtą lubą, vienintelis teisingas sprendimas būtų pirkti naują medžiagą. Kitas trūkumas yra audinio nelankstumas, todėl jis negali būti naudojamas sudėtingose ​​lubų konstrukcijose. Neįmanoma įrengti audinio audinio patalpose, didesnėse nei 5 metrai, nes tokiam įrengimui reikės sukurti papildomą siūlę, kuri yra labai pastebima.

Tai gana paprasta pasirinkti tinkamą variantą, žinant visus audinio ruožų lubų privalumus ir trūkumus. Nuotraukų montavimo instrukcijos padės suprasti įrenginio funkcijas. Kaip ir bet kokių įtemptų dangų įrengimo metu, esamas audinys yra tvirtai įtemptas ant anksčiau paruošto rėmo aplink kambario perimetrą. Šiems tikslams naudojamas profilis yra dviejų tipų: aliuminio U formos ir vadinamasis drabužis.

Pirmajame įgyvendinimo variante audinys iš esmės nėra ištemptas, jo ištemptos būklės priežastis yra tik profilio jėga. Atliekant įrengimą būtina patikrinti kiekvieno elemento tvirtinimo jėgą, nes jie turės gana aukštą slėgį. Taip pat galima naudoti specialią įrangą ir statramsčius, tačiau tai priklauso nuo pradinės sienų kokybės.

Priedo tvirtinimas – pigesnė alternatyva, kuriai nereikia profesionalų. Būtent dėl ​​paprastumo ir paprastumo šis metodas tapo plačiai paplitęs. Montavimas atliekamas be lubų plokštės naudojant specialią mentelę. Neseniai Vokietijoje patentuota nauja technologija, skirta tvirtinti audinio lubas su spaustukais. Šiuo atveju darbai atliekami gana greitai, minimalus atstumas tarp grimzlės lubų audinio gali būti tik 2 cm.

Pereikite prie šarnyrinės sistemos montavimo, kurį galima išmontuoti su visais privalumais ir trūkumais iš audinio ruožas. Nuotraukų montavimo instrukcijose yra keli veiksmai:

 1. Naudodami lazerio lygį, nustatykite būsimos struktūros aukštį.
 2. Išilgai perimetro nustatymo profilio.
 3. Apsaugokite drobę pagrindinėje bagetėje.
 4. Audinio įtempimas, paliekant 5-8 cm mažą persidengimą.
 5. Nustatykite likusią pusę.
 6. Nupjaukite perteklių.

Geras patarimas! Prieš įdiegdami įtempimo struktūrą turite nuspręsti, kokio tipo apšvietimą ketinate naudoti. Būtina iš anksto paruošti elektros prietaisų montavimo vietas.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: