Apdailos mediniai namai viduje. Originalių interjerų nuotraukos

Labai svarbus statybos etapas yra medinio namo viduje apdaila. Baigiamo interjero nuotraukos, pateiktos dideliais kiekiais bet kokiuose informaciniuose leidiniuose, išryškina jų nuostabumą ir originalumą. Ne tik grožis, bet ir ilgaamžiškumas namuose priklauso nuo aukštos kokybės medinių namų interjero dekoravimo. Stebėdami visas taisykles ir subtilybes – su tokiu rimtu darbu jūs galite lengvai susidoroti su savimi be amatininkų dalyvavimo.

Apdailos mediniai namai viduje. Nuotraukų stiliaus sprendimai

Daugelis medinių pastatų savininkų mano, kad interjeras turi atitikti visas dabartines tendencijas ir naudoti modernią pastato technologiją. Šiuo atveju visi medžio grožiai yra paslėpti po gipso, glaistų ir kitų medžiagų sluoksniais. Šis požiūris ne tik kenkia visam namui, bet ir tai, kad neįmanoma mėgautis medžio grožiu.

Dekoratyvinė plyta interjero dekoravimui ir jo savybėms. Galimybė naudoti dekoratyvines plytas buto ir namo interjere. Gerų dizaino variantų nuotraukos įvairiems tikslams.

Paliekant medinį namą originalioje formoje, galite atidaryti daugybę galimybių, kaip įgyvendinti originalius stiliaus sprendimus ir neįprastą interjerą šalies stiliaus.

Aukštos kokybės apdailai reikia palaipsniui įgyvendinti tam tikras veiklos rūšis. Į vidaus apdailą:

  • sandarinimo sienos;
  • apdailos plokštė arba medienos imitacija;
  • lubų užpildas;
  • grindų dangos;
  • dažymas;
  • tapyba.

Tokie darbai turėtų būti atliekami ne tik medinių namų statybos metu, bet ir po tam tikro laikotarpio po galutinio susitraukimo. Dėl sienų atsiradimo gali sumažėti grimzlės kambaryje, padidinti šilumos srautų izoliaciją. Veltinys, vilkimas ar kitos pluoštinės medžiagos puikiai tinka šiam tikslui. Iki šiol kai kuriuose senojo naudotos samanos pastatuose – aplinkai nekenksminga ir izoliacinė medžiaga.

Sieninė sienelė turi būti pastato išorėje ir viduje. Darbas pradedamas nuo apačios į viršų, palaipsniui užpildant visas angas ir skyles. Norėdami geriau nutraukti darbą, galite naudoti specialų įrankį.

Geras patarimas! Suvirškite nedelsiant aplink namo perimetrą. Griežtai draudžiama užpildyti spragas tik vienoje sienoje. Jei jo aukštis padidėja 5-20 cm, rėmas gali būti iškreiptas.

Šiuolaikinėje statybos rinkoje yra daug įvairių plokščių, kurios leidžia greitai ir lengvai atlikti medinio namo interjero dekoravimą. Įvairių variantų nuotraukos rodo kiekvienos rūšies originalumą ir unikalumą. Paprastos sienelės padengtos sienos atrodo gerai; prabangiai ir kilmingai – apgaubta po mediena.

Būtina pradėti susidurti su sienomis tik po to, kai visi darbai, susiję su ryšiais ir elektra, yra baigti. Kiekviena siena yra tikrinama pagal lygį. Jei jie yra pakankamai lygūs, korpusas gali būti pagamintas be iš anksto surinkto rėmo, tačiau jei ne, reikės paruošti rėmą. Jis atliekamas griežtai statmenai pagrindinės medžiagos klojimui.

Plytų atramos tvirtinamos maždaug 40-70 cm atstumu, o parengiamųjų darbų pabaigoje tarp tarpų yra užpildyta bet kokia izoliacine medžiaga. Ši priemonė padidins kambario šilumos ir šilumos izoliaciją. Izoliacija pritvirtinama naudojant specialias tvirtinimo detales – grybus ar papildomą apvalkalą, jei reikia antrojo izoliacijos sluoksnio.

Kaip minėta, galite naudoti interjero medžiagas mediniam namui su įvairiomis medžiagomis. Lentelėje arba medžio imitacijos interjero nuotraukos pateikiamos žemiau. Tokie mediniai gaminiai prieš pamušimą yra būtini, kad būtų kruopščiai tikrinama, ar nėra pažeidimų, mazgų, lustų. Visos tokios vietos turi būti apdorotos specialiu glaistu ir šlifuojamos. Tik po to mediena gali būti padengta medienos dėmėmis ir vėliau padengta dažais ir lakais.

Geras patarimas! Medinių elementų interjerui tinkamas pusiau blizgus lakas. Naudojant blizgančią kompoziciją keliais sluoksniais, atsiras nenatūralus ir nemalonus blizgesys.

Medinių namų vidaus apdailai yra daug lubų tipų. Kaissonus tipo lubų dangų nuotraukos išryškėja jų grožiu ir jų patobulinimas. Jie atstovauja medinių sijų ir dekoratyvinių intarpų asortimentą. Dažytos lubos, išryškinančios nacionalinį stilių, puikiai atrodo mediniuose namuose.

Lubos taip pat gali būti apgaubtos. Šis procesas panašus į sienų dangą. Bet jūs galite palikti viską, kas yra. Natūrali mediena su įtrūkimais ir žetonais, platus sijos puikiai atrodo šalies stiliaus interjeruose.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į kambarius, kuriuose yra didelė drėgmė. Čia mediena kaip apdailos danga nėra racionali. Strijų lubos tinka vonios kambariams ir virtuvėms, kurios šiandien gali būti užsakomos įvairiais modeliais ar atspalviais.

Dėl medinio namo, kuris yra netinkamas iš natūralių lentų. Apdoroti antiseptiku ir laku, jie puikiai išryškina bendrą apdailos temą. Kaip natūralios medienos pakaitalas, šiuolaikiniai gamintojai gali pasiūlyti laminuotą dangą. Tokiu būdu grindų apdaila žymiai sumažina darbo laiką.

Taip pat verta uždėti šildytuvą ant grimzlės grindų, kad išgelbėtų kambarį nuo nereikalingų šalto tiltų. Galite naudoti įprastą mineralinę vatą, folijos izoliatorius ir birias medžiagas. Šiluminės izoliacinės medžiagos dengiamos palei pagrindines sijas. Būtina palikti maždaug 2 cm technologinį atotrūkį tarp nustatytos izoliacijos ir apdailos dangos.

Kaip matote, medinių namų interjero įgyvendinimas nėra sudėtingas. Interjero nuotraukos padės jums pasirinkti geriausią variantą tam tikrame kambaryje.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: