Tvoros iš tinklelio rėmo, tvoros iš grandinės grandinės. Gerų variantų nuotraukos

Daugelis sodininkų dažnai galvoja apie tai, kaip pridėti savo svetainę su tvora, kad išnaudotų kuo didesnę teritorijos dalį. Galų gale, kai kurie kurčiųjų tipo tvoros modeliai neleidžia apšviesti šviesos. Ne paskutinį vaidmenį atlieka konstrukcijų uždarymo išlaidos. Optimalūs sprendimai gali būti tinklinio audeklo tvoros, grandininės tvoros. Nebrangių tvorų nuotraukos aiškiai parodo lengvas konstrukcijas ir jų dekoravimo būdus.

Tvoros iš tinklelio rėmo, tvoros iš grandinės grandinės. Struktūrų nuotraukos, jų privalumai

Peržiūrėję tvorų nuotrauką iš tinklelio (grandinės, giteris), galite įsitikinti, kad aukštos kokybės ir tvarkingai sumontuotos tvoros turi pakankamai gera išvaizdą. Jie sujungia šiuos privalumus:

  • gyvatvorės visiškai susidoroja su tvoros funkcijomis, užkertant kelią nepageidaujamam įsiskverbimui į jūsų teritoriją;

  • lengvųjų ir oro pralaidžių tinklų tvoros, leidžiančios juos naudoti kartu auginant įvairias kultūras, taip pat išvengiant konfliktų su kaimynais dėl tam tikros vietos užteršimo užsienio teritorijoje;
  • konstrukcijos gali būti naudojamos kaip pagrindas laipiojimo augalams;
  • tvoros iš tinklelio gali būti lengvai ir greitai sumontuotos, kiekvienas gali susidoroti su tvoros montavimu, net ir be patirties statant;
  • tokių tvorų kaina yra gana demokratiška ir prieinama beveik bet kuriam vasaros gyventojui;
  • Šiuolaikinės polimerinės dangos užtikrina apsaugą nuo korozijos ir gana įspūdingą tarnavimo laiką.

Lengvos tvoros iš tinklelių nereikalauja pamatų – jų atramoms pakanka patikimai įrengti stulpus, vairuojant juos į žemę ar betoną. Tradiciškai įrengta tinklinė tvora, skirta viso kiemo teritorijos perimetrui ir tvorai pažymėti arba padalinti plotą tarp kaimyninių kotedžų. Pastarasis variantas leidžia jums įdiegti brangesnių medžiagų priekinės dalies ir tarp piešimo tinklelį, kuris žymiai sumažins tvoros statybos išlaidas.

Gabions do-it-yourself: žingsnis po žingsnio, kaip sukurti akmens konstrukcijas svetainėje. Medžiagų pasirinkimas, rekomendacijos. Gabionų privalumai ir veislės, ypač naudojimasis kraštovaizdžiu.

Jei savininkai nori, kad jų svetainė būtų neprieinama peržiūrai, galite sutvarkyti tinklų aptvėrimą su įvairių tipų laipiojimo augalais (laipiojimo rožėmis, klematais, gebenėmis), krūmais arba papuošti naudojant tvoros tinklelį. Verta pažymėti, kad geros kokybės kamufliaviniai tinklai gali trukti kelis sezonus, jie yra nepažeidžiami neigiamo atmosferos poveikio atžvilgiu ir nepraranda savo išvaizdos po gydymo ploviklių kompozicijomis.

Geras patarimas! Pasirinkę kamufliažinį tinklą, pirmenybė teikiama nailono pagrindui. Tokia medžiaga yra atspari bet kokiai deformacijai, ji yra elastingesnė ir patvaresnė.

Su tinklelio atsiradimu Hitteras išryškino tvorų, pagamintų iš akių, išvaizdą. „Gitter“ tinklelis yra atskira suvirintų strypų dalis, kurios tvirtinamos prie specialių laikiklių. Tokių konstrukcijų stiprumas priklauso nuo tinklelio paviršiaus išgaubumo, nes yra deformacinių standumo šonkaulių.

Tinkliniai strypai yra pagaminti iš plieno vielos O 3,5-5 mm. Korozijai apsaugoti viela, padengta polimeru arba galvanizuota danga. Plokštelių dydis tradiciškai yra 2X2,5 m, ląstelių parametras yra 50×100 mm. Anti-deformacijos pelekai prisideda prie ilgalaikio tinklelio formos išsaugojimo ir padidina jo eksploatacines savybes. Plokštelių ilgaamžiškumas nuo tinklelio matuoklio yra panašus į gofruotųjų grindų tvorų stiprumą.

Geras patarimas! Jei standartinis tinklelio akių aukštis neatitinka jūsų poreikių, galite įsigyti medžiagą, kurios aukščio parametrai yra nuo 530 mm iki 2900 mm.

Pagrindinės tinklelio savybės gali būti priskirtos pakankamam atsparumui išoriniams veiksniams, paprastam ir greitam montavimui, gebėjimui pakeisti nepavykusius elementus netrikdant visos tvoros vientisumo, veikimo trukmės ir naudojimo universalumo. Jis sėkmingai naudojamas privačių objektų, žaidimų aikštelių, automobilių stovėjimo aikštelių, biurų ir pramonės sričių aptvėrimui.

Pramonės sektoriuje naudojamos tinklinės tvoros, jei norite užtikrinti gerą svetainės matomumą. Siekiant sustiprinti apsaugines funkcijas, tvora iš tinklelio yra papildyta L formos laikikliais. Vėliau jie gali būti fiksuoti spygliuota viela, tinklo vaizdo įranga arba judesio jutikliai. Jei reikia, tokia įrenginių sistema gali būti taikoma privačioms teritorijoms.

Kitas „Gitter“ tinklelio privalumas yra galimybė pasirinkti skirtingų spalvų medžiagą. Populiariausi tinkleliai su žalia polimero danga. Tvoros spalvos arti gamtos žalumos puikiai suderinamos su kraštovaizdžiu. Tačiau, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus, galima pasirinkti kitą atspalvį.

Tvoros montavimas iš tinklelio „Hitter“ atliekamas įrengiant vertikalias atramas per perimetrą ir prie jų pritvirtinant kasetes su tinkleliu. Lengvas medžiagos svoris ir paprastas tinklelio tvirtinimas prie metalinių strypų leidžia jums patiems įrengti tvorą. Struktūrinio stiprumo raktas yra atraminių stulpelių montavimo patikimumas ir teisingumas.

Atramoms naudokite kvadratinį arba stačiakampį 60X40 mm arba 60X60 mm vamzdį, kurio sienelių storis yra 2 mm. Stulpelius galima montuoti keliais būdais, priklausomai nuo dirvožemio tipo. Paprastai pakanka stendus nuleisti į žemę 0,9-1 m, o viršutinę povandeninio poliaus dalį betonuoti į žemę (apie 20 cm nuo žemės paviršiaus). Atramos yra 2,5 m atstumu viena nuo kitos.

Tuo atveju, kai aikštelėje vyrauja smėlio molio dirvožemis, jie naudojasi visišku atramų betonavimo metodu. Ir jei žemė yra molis, rekomenduojama pasirinkti, kaip užpildyti skyles aplink sumontuotus stulpelius su skalda (verdant), po to suspausti ir užpilti betonu. Po galutinio betono nustatymo (apie 3 dienas) galite pereiti prie tinklelio tvirtinimo prie atramų.

Geras patarimas! Siekiant, kad tvoros konstrukcija būtų patvari, reikia kruopščiai užpilti šiukšles, montuojant atramas lyginimo būdu.

Kasetės su tinkleliu pritvirtintomis specialiomis U formos tvirtinimo detalėmis – gnybtais, kurie yra įtraukti į tinklą. Su veržliarakčiu tvirtinimo detalės yra tvirtai pritvirtintos.

Tinklelis grandininė grandis išlieka pati svarbiausia sezoninių dachų ir gretimų teritorijų apsaugos medžiaga. Tvorų nuotrauka iš grandininės grandinės parodo du tokių tvorų išdėstymo būdus. Paprasčiausias ir pigiausias variantas yra įtampa, kai tinklelis yra ištemptas tarp atraminių ramsčių. Antrasis variantas yra pjūvis, kuriame tvora yra sumontuota iš atskirų paruoštų rėmų, kurių viduje yra tinklelis.

Kadangi rėmo atraminiai ramsčiai iš tinklelio grandinės, paprastai naudoja metalinius vamzdelius. Kai kurie amatininkai kartais naudoja medines sijas ar rąstų lentynos. Tvoros įrenginys iš grandininės grandinės su medinėmis atramomis naudojamas tuo atveju, jei tvora yra laikina arba po pagrindinio statybos darbų yra per daug medinių elementų. Tačiau reikia pažymėti, kad tokių tvorų išvaizda ir ilgaamžiškumas bus prastesni nei kolegos su metalinėmis lentynomis.

Darbas prasideda nuo teritorijos paruošimo ir žymėjimo. Perimetro kampuose jie stumia polius ir tempia konstrukcijos laidą. Norint apskaičiuoti reikiamą tinklelio kiekį tvorai, pakanka matuoti laido ilgį ir pridėti prie jo 5% medžiagos atsargų vertės. Po to galite pažymėti visų stelažų montavimo vietą, kad atstumas tarp jų būtų ne didesnis kaip 2,5 m, priešingu atveju tinklelis užsifiksuos.

Stalams sumontuoti išgręžtos bent 1 m gylio skylės, metaliniai stulpai įterpiami į duobes ir betonuojami. Toliau ritinėlis su tinklu yra išgręžtas ant žemės šalia statramsčių, vienu judesiu jie pakeliami, o viela sujungia vieną kraštą keliose vietose.

Geras patarimas! Kad kraštinės ląstelės neliktų laisvos, vienoje pusėje yra išlenktų galų. Įrengiant tvorą iš tinklo, grandinės jungtis yra reikalinga, kad tinklelis būtų išlenktas.

Prieš ištempdami grandinės grandinės tinklelį prie tvoros, reikia suvirinti kablius prie metalinių laikiklių. Prie medinių atramų tinklelis tvirtinamas nagų pagalba.

Atramų montavimas tinklelio sekcijų tvorai atliekamas panašiai kaip įtempimo metodas. Tačiau stelažai naudojami iš didesnio profilio metalo profilio, nes jų apkrova bus didesnė. Skerspjūvių rėmai pagaminti iš suvirinto kampo. Pritvirtinkite kampinį plieną 30X4, 40X5 mm. Rėmo parametrai nustatomi pagal atstumą tarp atramų ir stulpų aukščio. Rėmas turi būti 10-20 cm pločio ir aukštyje mažesnis už šias vertes.

Norint užpildyti tinklinę medžiagą, ritinėlis su tinkleliu išgręžtas ir audinys iškirpiamas smulkintuvu pagal rėmo dydį. Išilgai tinklelio elementų eilutės jie traukia metalinį strypą ir suvirina jį į vertikalią atramą. Taigi, pakaitomis, su kiekviena stačiakampio rėmo pusė, kiekvieną kartą, gerai traukdami tinklelį.

Baigtos sekcijos yra suvirintos prie atraminių stulpų su metalinėmis juostelėmis. Pakanka plokštelės fragmento, kurio matmenys yra 30X5 mm. Juostelės yra suvirintos maždaug 30 cm atstumu nuo stovo viršaus ir nuo žemės paviršiaus. Sumontavus visą konstrukciją, suvirinimo vietos yra kruopščiai nuvalytos, padengtos gruntu ir dažytos.

Norėdami sužinoti, kaip tvoras gaminti iš grandinės grandinės, pakanka susipažinti su vaizdo medžiagomis apie diegimą ir naudoti profesionalų patarimus šiuo klausimu. Paprastumas ir paprastas montavimas leidžia jums įrengti tvorą iš grandinės jungties su savo rankomis. Geriausių sprendimų nuotraukas galima lengvai rasti internete kaip pavyzdį.

Nepaisant paprasto algoritmo, skirto tvoroms įrengti, grandinės tinklelis gali turėti skirtingą išvaizdą. Labiausiai biudžeto variantas yra apsidraudimas, kurio atramos yra įkalamos į apvalias stulpelius. Svarbiausia yra kruopšta akių įtampa, nes drobė neturi standžios struktūros. Kuo daugiau fiksavimo taškų yra, tuo stabilesnė bus tvora. Tradiciškai tokios struktūros gaminamos tarp kaimyninių teritorijų.

Patikima tvora gaunama, kai stulpai yra montuojami tik vertikaliai ir betonuojami. Tinklelis įtempiamas įkišant jį į kablius, kurie yra iš anksto suvirinti prie stulpelių. Be to, horizontaliosios armatūros strypas sustiprina konstrukciją ir neleidžia tinklinėms ląstelėms deformuotis.

Išsamiau atrodo metalinis rėmas, pagamintas iš metalinių rėmų. Viršutiniai ir apatiniai kreiptuvai yra stačiakampiai vamzdžiai, suvirinti prie statramsčių. Šis variantas yra gana vertas ne tik dachos, bet ir mažo kaimo namas. Rėmas gali būti sumontuotas iš apskrito skerspjūvio vamzdžių.

Siekiant užkirsti kelią tinklelio įsiskverbimui į žemę pagal gyvatvorę, jie surenka juostos pagrindą. Tokiu atveju apatinis tinklelio galas eina per betono parapetą, dėl kurio medžiaga yra mažiau jautri korozijai. Tokios tvoros linija atrodo lygi ir aiški, o jei jūs atkuriate parapetą su akmeniu, jūs gaunate gana gražią konstrukciją. Tokios tvoros kaina bus didesnė, tačiau tokiu būdu teritoriją galima apsaugoti nuo mažų gyvūnų įsiskverbimo.

Puikus pasirinkimas yra iš tinklinio audeklo pagamintas skersinis tvoras, jei plotas turi pažeidimų ir lašų. Įvairiuose lygiuose įrengtos tvoros visiškai išsprendžia šią problemą. Be to, tvorų sekcijų rėmai gali būti nudažyti skirtingomis spalvomis, o tai padarys jį ryškią ir paryškinanti nuobodu monofoninių tvorų fone.

Santykinai naujos medžiagos tipas – plastikinis sodo tinklelis tvoroms. Šis tinklinis audinys yra labai populiarus statybos pramonėje. Ši daugialypė medžiaga naudojama betonui, mūrui, tinkavimui ir aptvėrimui atlikti. Su dekoratyviniu tvoros tinkleliu jie puošia dachos sklypus, sudaro gėlių lovas, prideda poilsio zonas, rėmo tvoras ir stato namus.

Iš pagrindinių plastikinių sodo tinklelio savybių galima pastebėti nedidelį svorį, atsparumą gamtos reiškinių poveikiui, atsparumą temperatūros pokyčiams ir atsparumą korozijai. Tinklo drobė patogiai gabenama ir saugoma, pakuojama į didelius ritinius leidžia įrenginiui žymiai sumažinti medžiagų sunaudojimą dėl minimalaus jungiamųjų linijų skaičiaus.

Be aukštų estetinių ir eksploatacinių medžiagų savybių, plastikinių sodo tinklelių kaina tvoroms yra prieinama bet kuriam pirkėjui. Apskaičiuotos plastiko tinklelio, kurio dydis yra skirtingas, kaina:

Medžiagos pavadinimas Plotis, ritinio ilgis, m Ląstelių dydis, mm Akių spalva Kaina už ritinį, patrinti.
Plastikinės įsiurbimo grotelės
З-70 / 1,5 / 25
1,5 x 25 70 x 70 Turkis 2310
Plastikinės įsiurbimo grotelės
З-55 / 1,2 / 25
1,2 x 25 55 x 58 Khaki 3260
Plastikinės įsiurbimo grotelės
Z-55 / 1.9 / 25
1,5 x 25 70 x 58 Khaki 3210
Plastikinė tinklinė tvora
Z-55 / 1.9 / 25
1,9 x 25 55 x 58 Žalia 6310
Plastikinės įsiurbimo grotelės
З-10/2/30
2 x 30 10 x 10 Khaki 8310
Plastikinės įsiurbimo grotelės
З-10/20/30
2 x 30 32 x 32 Khaki 9210

 

Žiemos gyventojai ir privačiojo sektoriaus gyventojai iš populiariausių tarp įvairių tinklų tvorų. Atsižvelgiant į prieinamą kainą ir paprastą montavimą, tinklų tvoros yra sėkmingai pastatytos atskirai, jos turi tvarkingą išvaizdą ir gali trukti iki 20 metų.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: