Pasidaryk pats žaidimų aikštelė: nuotraukos ir idėjos žaidimų aikštelės statybai

Šiandien vasarnamiai sėkmingai naudojami šeimos atostogoms. Esant nedideliam ploto netoli namo, galite įrengti komforto zoną visų amžiaus grupių gyventojams. Suaugusiesiems tai gali būti pavėsinė, kepsninė arba kepsninė, suolai ir pan. Norėdami įvairinti vaikų laisvalaikį, žaidimų aikštelė atitiks jūsų pačių rankas: įdomių projektų nuotraukos ir idėjos yra tokios įvairios, kad neturėtų būti jokių problemų dėl žaidimų aikštelės organizavimo.

Pasidaryk pats žaidimų aikštelė: nuotraukos ir idėjos, populiarūs projektai

Labai dažnai jauni vaikai savo žaidimams pasirenka netinkamas vietas, dėl kurių sunkiai susižeidžia, nes suaugusieji ne visada gali sekti kiekvieną vaiko judėjimą. Ypač jei yra daug vaikų. Norėdami to išvengti, užtenka organizuoti specialią žaidimo erdvę svetainėje. Daugybė vaikų žaidimų aikštelių nuotraukų su savo rankomis rodo, kad kiekvienas gali sukurti paprastą dizainą, kuris bus įdomus vaikams ir būtų saugus naudoti.

Sprendimas statyti vaikų žaidimų aikštelę savo vasarnamyje atneš daug teigiamų akimirkų. Vaikas ne tik jaustis tėvų globa, bet ir turi saugią vietą, specialiai skirtą žaidimams.

Atkreipkite dėmesį! Žaidimų zona leis vaikui turėti asmeninę erdvę, kuri prisidės prie intuicijos, bendravimo įgūdžių ir bendraamžių supratimo. Vaikas išmoks valdyti savo kūną, sustiprins raumenis ir gerins koordinavimą, taip pat galės žaisti kolektyvinius žaidimus su draugais ar savo broliais / seserimis.

Žaidimų aikštelės vysto vaiko nepriklausomybę. Jie ilgą laiką gali nukreipti kūdikį, o tėvai šiuo metu galės atkreipti dėmesį į namų ruošos darbus, nebijodami jo sveikatos ir gyvenimo.

Specialioji poilsio ir žaidimų erdvė saugo vaiką nuo daugelio problemų, tokių kaip:

 • bendravimas su nesąžiningais žmonėmis;
 • žaidimai su aštrių daiktų, kurie gali sukelti sužalojimą;
 • skaldyti buteliai, šiukšlės, švirkštai žolėje, pavojingi augalai.

Jis nebūtinai siekia sukurti tobulą dizainą. Vaikų žaidimų aikštelėse su savo rankomis, kurios yra daug interneto erdvėje, aišku, kad dauguma projektų yra pagrįsti vaizduotėmis ir asmeninėmis nuostatomis. Kurdami žaidimų aikštelę, jums reikia tik perduoti savo instinktus ir atsižvelgti į jūsų vaikų norus.

Norint organizuoti žaidimų aikštelę kieme, pakanka pažvelgti į vaikų žaidimų aikštelių sodo nuotraukas su savo rankomis, pateiktomis šiame straipsnyje, arba susipažinti su tinkle esančiomis medžiagomis. Paprastai struktūrų rinkinys daugeliu atvejų yra standartinis, bet visada galite jį papildyti bet kokiais kitais įdomiais ar reikalingais objektais.

Geras patarimas! Nebijokite įtraukti vaikus į statybą (kiek tai susiję su jų fiziniais sugebėjimais). Bendras darbas prisideda prie abipusio supratimo, sveiko bendravimo ir santykių stiprinimo šeimoje. Vaikas galės išreikšti kūrybingą asmenybę savyje, taigi į savo vaiką įsikursite meilės darbui ir nepriklausomumui nuo ankstyvo amžiaus.

Šie objektai laikomi tradiciniais lauko įrenginiais žaidimų aikštelėse:

 • smėlio dėžė – rėmo dalies statybai leidžiama naudoti apdorotus rąstus, kelmus ar plastikinius butelius (užpildas yra upės smėlis, kruopščiai išplautas ir išvalytas);
 • įvairių formų konstrukcijos – konstrukcijos gali turėti įdomų išorinį dizainą laivų, medinių namų, automobilių, gyvūnų figūrų, raketų ir tt forma (rekomenduojama naudoti rąstus, dažytas automobilių padangas, lentas, metalo profilius kaip gamybos medžiagą);

 • įvairių modifikacijų svyravimai (kabantys, balansuotojai, supimas ir tt);
 • pertvaros ir zonos zonavimo įrenginiai – akmenukai, žvyras, kūgiai, akmenys, medienos gabalai ir rąstai, šakos ir želdiniai naudojami tokių objektų statybai;
 • lynai, hamakai ir virvės kopėčios, pakabintos iš medinių ar metalinių konstrukcijų.

Smėlio dėžė yra populiariausias vaikų sukurtas objektas. Šio tipo dizainas gali paimti vaiką kelias valandas, kurį jis gali praleisti statydamas smėlio pilis, tunelius, žaisdamas su pelėsiais ir kitokiais žaislais.

Labai svarbu, kad pastatant smėlio dėžę netinkamai apskaičiuotumėte vietą. Rekomenduojama įrengti konstrukciją šešėlyje (atspalvis turėtų būti vidutinio stiprumo, kad smėlis neuždengtų drėgmės ir neduotų drėgmės) ir šalia namų. Žaidimų aikštelių projektuose gali būti didelių smėlio dėžių. Tokios patalpos yra suskirstytos į 3, o kartais – į 5 žaidimo zonas.

Geras patarimas! Naudokite natūralios kilmės zonavimo medžiagas ir kitus galimus įrankius. Šiems tikslams tinkamos šakos, kanapės ir rąstai. Jie turi būti iš anksto apdoroti ir dažyti tinkama spalva.

Jei jūsų svetainėje nėra aukštų medžių, o pavėsyje neįmanoma surengti smėlio dėžės, virš statinio gali būti pastatyta pastogė. Ši struktūra apsaugo vaiką nuo tiesioginių saulės spindulių ir ultravioletinių spindulių.

Iš anksto apdoroti medžių ir rąstų gabalai geriausiai naudojami sporto įrangai, kuri yra įrengta vyresnio amžiaus vaikų vietose. Medienos pjūklai tinka trasoms kloti, o rąstai, iš kurių galite organizuoti visą kompleksą, leis vaikui išmokti išlaikyti pusiausvyrą.

Automobilio padangos, iš anksto nudažytos ryškiomis spalvomis, gali būti naudojamos kaip atliekos. Kaminams ir stalams gaminti galima naudoti didelius ir didelius kanapių bei kanapių dydžius.

Pradiniame etape jūsų svetainėje turėsite sukurti vaikų žaidimų aikštelę su savo rankomis, visų teritorijos objektų brėžinius ir vizualizaciją. Projekto kūrimas sukurs tikslią ateities statybos vaizdą ir koordinuos jūsų veiksmus.

Statybai skirta teritorija turėtų būti arti namų. Ypač šis reikalavimas taikomas šeimoms, kuriose yra mažo amžiaus vaikai. Net jei galite sukurti saugią ir patogią žaidimų erdvę, vaikai vis tiek turės būti prižiūrimi. Todėl svetainė turi būti matoma namo lango akyse.

Vyresnio amžiaus amžiaus vaikai yra mobilesni ir reiklesni žaidimų aikštelėse. Jiems verta įrengti sporto zoną, kuri gali būti šiek tiek pašalinta iš namų. Norint prisitaikyti prie sūpynės ir smėlio dėžės yra gana mažas plotas. Mobiliesiems ir komandiniams žaidimams reikia daug vietos. Šiems tikslams galite pasistatyti sodą, jei jis yra vietinėje vietovėje. Ši vieta puikiai tinka paslėpti ar žaisti salochki.

Geras patarimas! Jei ketinate naudotis sode žaidimų aikštelės organizavimui, savo teritoriją reikia iš anksto padalyti į žaidimų zoną ir erdvę, kurioje yra išdėstytos daržovių lovos, gėlių lovos ir gėlių lovos, pasodinti dekoratyviniai medžiai ir krūmai. Tai daroma taip, kad vaikai žaidimų metu neužstotų augalų.

Yra keletas pagrindinių reikalavimų, susijusių su žaidimo vietos ir visų joje įrengtų įrenginių išdėstymu. Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galite pasiekti optimalias ir saugias sąlygas, kuriomis jūsų vaikas žaidžia.

Pagrindiniai svetainės reikalavimai:

 • Prieš pradedant statybą, paklauskite vaiko, kokių žaidimų jam labiausiai patinka, ir kokius objektus jis norėtų pamatyti savo svetainėje. Kai kurie mėgsta žaisti nameliuose, iš austi iš vytelių, o kiti mėgsta dviračių taką su kelio ženklais, kiti bus suinteresuoti mediniu namu ar „bungee“ po medžiu. Vaikui turėtų būti suteikta galimybė savarankiškai nuspręsti, ką jis atliks;

 • Nereikia atlikti svetainės pagal dachos stilių. Tokiu atveju spalvų pasirinkimas yra labai svarbus (naudojamų atspalvių diapazonas turi būti šviesus ir įvairus). Kaip įkvėpimo idėjos, fotografuokite žaidimų aikšteles šalyje nuostabiu stiliumi;
 • Atsižvelgiant į tai, kad vasaros sezono metu vaikai daugiausia praleidžiami gatvėje, vaikų zona turėtų būti padalinta į dalinį atspalvį. Naudokite šiems tikslams, medžius ar baldakimus, kuriuos pagamino pats.

Geras patarimas! Norėdami sukurti atspalvį, galite padaryti baldakimu su audinio tentine danga arba dideliu ryškiomis spalvomis dažytu skėčiu.

Vietos parinkimas atlieka svarbų vaidmenį statant vaikų žaidimų svetainę. Nusprendę, koks bus vaikų žaidimui skirtos zonos užpildymas, turite nuspręsti, kur pasirinkti vietą statybai:

 • Įrengti žaidimų aikštelę vaikams turėtų būti tose vietose, kurios yra aiškiai matomos iš namo lango. Netoliese neturėtų būti padidėjusio pavojaus objektai. Tokie objektai apima natūralius ir dirbtinius didelės apimties rezervuarus, šulinius;

 • Konstrukcijai reikia naudoti pačią lygią vietą. Jei tokios galimybės nėra, aukščio skirtumai zonoje turi būti išlyginti nepriklausomai;
 • Vėjo apsauga turėtų būti vietoje, siekiant apsaugoti kūdikį nuo grimzlės ir stiprių vėjo gūsių. Tam tinkama žalioji erdvė;
 • vietovės vietovės žemumos – labiausiai netinkamas pasirinkimas. Šis reljefas stipriai susprogdina vėjas, išlaiko drėgmę ir šaltą;

 • neturėtų būti jokių elektros prietaisų, elektros srovės šaltinių, ryšių sistemų elementų, į kuriuos vaikas gali patekti;
 • vakare žemė turi būti gerai apšviesta. Iš anksto apsvarstykite apšvietimo įrenginių išdėstymą, atsižvelgiant į efektyvumo, efektyvumo ir saugos taisykles.

Kad vaikai būtų saugūs, pirmiausia turėtumėte rūpintis augmenija. Iš svetainės turite pašalinti augalus su stuburais ir dilgėlėmis.

Priemiesčių rajonuose dažnai galima patenkinti nuodingus ir pavojingus augalus. Tai laukinių rožių, šaltalankių, karčiųjų saldžių naktų, ricinos pupelių ir kt.

Pavojaus krūmų ir augalų pašalinimas padės išvengti daugelio jų sukeltų problemų:

 • nudegimai;
 • įvairių rūšių sužalojimai (įbrėžimai, punkcijos);
 • lizdinės plokštelės;
 • alerginiai odos bėrimai;
 • apsinuodijimas.

Geras patarimas! Jei negalite visiškai pašalinti nuodingų ir pavojingų augalų buvimo sode, saugokitės mažų vaikų kieme. Senstant, paaiškinkite jiems, kokį pavojų kelia tam tikra gėlė ir kaip svarbu išvengti kontakto su tokiais augalais.

Visi žaidimų aikštelės objektai, kuriuos įdiegiate kieme, turi būti išbandyti, kad jie būtų patvarūs ir patikimi. Konstrukcija neleidžia prilipti varžtų ir nagų, taip pat aštrių kampų. Visos jungtys tarp dalių yra kruopščiai suderintos ir išvalytos.

Kas šešis mėnesius patikrinkite sūpynės ir kitų konstrukcijų tinkamumą. Kad padidintumėte saugumą, turite įdėti vaikų apsauginius elementus

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: