Grindinio plokščių klojimas ant smėlio: technologija ir konkretus darbas

Straipsnyje bus išsamiai išanalizuotas toks procesas, kaip grindinio plytelės ant smėlio: grindinio plytelių dangčio technologija turi savo savybes, priklausomai nuo pamato tipo, šios savybės bus svarstomos. Galėsite studijuoti pagrindines plytelių rūšis (formas), išsiaiškinti, kokie yra raktų paslaugų kainos, sužinoti, kaip paruošti sausą mišinį, skirtą grindims, ir apskaičiuoti medžiagas.

Grindinio plytelių klojimas ant smėlio: grindų technologija įvairiems pagrindo tipams

Vietos teritorijos gerinimas šalies teritorijoje prasideda nuo planavimo. Norint įsigyti rakto grindinio plokščių klojimo medžiagas, reikia atsižvelgti į kai kuriuos grindinio technologijos ypatumus ir veiksnius, galinčius turėti įtakos tai.

Visų pirma atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • koks dirvožemis bus naudojamas kaip pagrindas;
 • kokia apkrova turi būti padengta ateityje;
 • kokio reljefo paviršius padengtas grindimis;
 • kokia sritis bus padengta plytelėmis;
 • Kaip bus padengtas grindinys?

Nustatę tikslą atlikti klojimo plokštes šalyje, pirmiausia turėtumėte nustatyti tokios statybos biudžetą. Remiantis tuo, jau galima pasirinkti projektą, dangčio variantą ir pagrindą, ant kurio bus įrengtas dangos.

Yra keli kelio dangos būdai, priklausomai nuo pamato tipo:

 • gartsovka;
 • atrankos;
 • smėlis;
 • betonas;
 • asfalto;
 • sausas mišinys.

Atkreipkite dėmesį! Kiekviename iš šių variantų jūs susidursite su privalumais ir trūkumais, kurie susiję su grindinio plokščių klojimu ant smėlio ir kitų tipų pamatų klojimas.

Dangos klojimo būdas ant hartsovka atliekamas, kai danga arba platforma yra žymiai šališkesnė. Šiuo atveju, norint atlikti grindinio plokštes ant smėlio-cemento mišinio, reikės išlaikyti 6: 1 medžiagų proporcijas, kai smėlis turi būti paimtas iš 6 dalių, o cementas – 1.

Technologijos privalumai:

 1. Galimybė sulaikyti injekciją.
 2. Didelė plytelių dangos tvirtumo stipris.
 3. Pašalina plytelių judėjimą nuo savo vietos polinkio kryptimi pagal gravitacijos veiksmą.

Trūkumai yra darbo procesas, kuris turi būti paspartintas. Grindinio technologiją apsunkina tai, kad garas negali būti ilgai laikomas drėgnu smėliu. Cemento drėgmės įtakoje nustatymas aktyvuojamas, todėl būtina veikti labai greitai, stebint tikslumą.

Išvykimas iš griuvėsių, vadinamas atranka, pasižymi mažiau susitraukimu nei smėlis. Tokia bazė yra lengvai lyginama ir sugadinama. Šios technologijos privalumas yra tas, kad atranka gali visiškai pakeisti plyšių pagalvę. Be to, atrankos metu galima gaminti aukštos kokybės betono mišinį.

Taip pat yra šio metodo trūkumai. Naudojant šį grindinio plytelių klojimo būdą šalyje ant nestabilių dirvožemių, būtina sudaryti trupinių pagalvėlę, kad būtų organizuotas drenažo sluoksnis normaliam vandens srautui.

Betono pagrindo naudojimui šaligatvio klojimui reikia naudoti armatūros elementus. Šiems tikslams rekomenduojama naudoti armuotas plokštes su korpusine struktūra. Vėliau į šias tuštuves pilamas betono mišinys.

Ši grindinio apdirbimo technologija suteikia du privalumus. Viena vertus, danga gauna aukštą stiprumo lygį, kita vertus – dėl to danga gali atlaikyti sunkias apkrovas intensyvaus naudojimo sąlygomis. Trūkumai – tai tik tokios statybos kainos.

Grindų ant grindų antklodės technologija remiamasi klasikiniais šaligatvių apdailos metodais. Šio tipo pagrindai gali net pritaikyti specialią gumos dangos konstrukciją.

Geras patarimas! Naudodami specialų įrankį (medinį prekybos centrą, guminį plaktuką), kai ant grindų klojate savo grindų plokštes, kad nesugadintumėte paviršiaus.

Darbą smėlio paviršiuje pasižymi paprastumas. Tokiu atveju šaligatvio vykdymas gali būti atliekamas net ir savo rankomis. Tačiau tai nereiškia, kad technologija nereikalauja jokių pastangų ir pastangų.

Taip pat yra neigiamų technologijų aspektų, kurie apima grindų plyteles ant smėlio. Grindys gali būti išplaunamos iš plytelių, kai lietūs. Norėdami to išvengti, aplink kelio perimetrą turėsite įdiegti specialias sienas. Jų įrengimas labai apsunkina technologiją.

Kai kuriais atvejais ant asfalto paviršiaus galima kloti grindinio plokštes. Ši technologija atliekama, kai nėra noro išmontuoti seną asfalto dangą.

Šio metodo privalumas yra taupymas, nes grindų klojimas reikalauja minimalaus skiedinio sluoksnio. Pakanka kelių centimetrų, nes pati asfaltas jau atlieka pagrindo ir stiprintuvo funkciją.

Technologijos, grindžiamos darbo su asfaltu, minusas yra tai, kad paruošiamuoju etapu užpildomos dangos angos ir tuštumai, užsandarinami plyšiai ir netgi pašalinamos skaldytos dalys. Jums reikia praleisti daug laiko ir pastangų, kad ruoštumėte ruošinius darbui.

Grindų plytelių klojimo technologija grindinio plokščių klojimui yra ypač paprasta. Svarbiausia yra griežtai laikytis viso technologinio proceso, sukuriančio pagalvę, sudarytą iš griuvėsių ir smėlio. Nepaisant akivaizdaus paprastumo, vis dar turite parodyti kantrybę ir tikslumą, jei norite gauti aukštos kokybės ir patikimą aprėptį.

Jie padės jums išsiaiškinti, kaip kloti grindinio plyteles ant smėlio, vaizdo vadovėlių ir kitų instrukcijų.

Populiariausi pagrindai šaligatviams ir asfaltuotoms grindims kurti yra smėlio pagalvėlė. Technologija yra gana paprasta ir ją lydi minimalios pastangos, todėl daugelis pirmenybę teikia grindinio plokščių klojimui ant smėlio.

Geras patarimas! Smėlio pagalvė leidžia uždėti beveik bet kokio tipo plytelių dangas. Naudokite šią sistemą, kad dirbtumėte su smėlio polimero ruošiniais.

Ši technologija bus ypač naudinga dviem atvejais:

 1. Jūs iki galo nenusprendėte su kiemo sklypo dizainu ar planuojate ateityje keisti kiemo dizainą.
 2. Jūs nenorite praleisti laiko ilgo ir sudėtingo darbo, susijusio su daugiasluoksnio betono pagrindo formavimu, įgyvendinimui.

Yra kelios medžiagos, skirtos grindinio plokščių klojimui ant cemento, parinkimo kriterijai. Pirma, reikia pažvelgti į grindinio plokščių eksploatacines charakteristikas. Antra, būtina kruopščiai pasirinkti gaminių formą, taip pat ir spalvas, kad vėliau danga gerai tilptų į bendrą kiemo išorę.

Modernus plytelių dangos sluoksnių asortimentas siūlo įvairius produktus, kurie skiriasi vienas nuo kito formų, spalvų, storio, medžiagų gamybos ir kūrimo technologijos.

Jei norite pasirinkti geriausią aprėpties parinktį, turėtumėte apsvarstyti plyteles pagal šiuos kriterijus:

 1. Maksimali apkrova, galinti atlaikyti produktą.
 2. Kas yra plytelių paviršiaus tekstūra? Jis gali būti grubus arba lygus.
 3. Ar reikalingas medžiagos pjaustymas. Tai priklauso ne tik nuo takelio konstrukcijos, bet ir nuo paties plytelės formos bei dydžio.
 4. Ar turėsiu pasirinkti nuotrauką.

Kiekvienas plytelių tipas pateikia savo pagrindinius reikalavimus. Šis veiksnys taip pat turėtų būti vertinamas renkantis medžiagą.

Geras patarimas! Nustatykite dirvožemio tipą toje vietovėje, kurioje bus atliktas bėgių kelias. Kilnojamieji dirvožemio tipai gali sukelti problemų net pėsčiųjų takams, todėl jums reikės statyti betono pagrindą. Būdami ant kieto pagrindo, po automobiliu galite dėti dangą net ir ant smėlio pagalvės.

Plytelių pasirinkimas priklausomai nuo dangos paskirties:

Dangos paskirtis Plytelių ruošinių tipas Blankų storis, cm Būtinas pagrindo tipas (pagalvė) Gebėjimas nutiesti save Medžiagų pirkimo kainų lygis
 Pėsčiųjų  Vibruoti  2,5-4  Sandy  taip  žemas
 Pramoninis  Vibro paspaudimas  6-8  Smėlio, betono  ne  aukštas
 Kelias  Vibruoti  4-6  Smėlio cementas  taip  vidurkį

 

Toks dangos variantas, kaip antai grindinio plokštės, gali būti ant smėlio praktiškai visiems. Ypač, jei į darbą įeinate į paprastų ruošinių formų ir dažniausiai pasitaikančių jų padengimo schemų darbą.

Yra daugybė plytelių gaminių, skirtų šaligatviams, labiausiai paplitusios yra:

 • „Gzhel“ – tuščiasis blankas padengtas figūromis;
 • korio formos – plytelės yra šešiakampio formos;
 • dobilų ruošiniai gali turėti tiek grubų paviršių (kvadratinė plytelių forma be kampų), tiek sklandžiai (sudėtingos formos ruošiniai);
 • svarstyklės – turi panašias savybes su žuvų svarstyklėmis (naudojamos masės dengimui);
 • banginis skalūnas;
 • parketas – ruošiniai su grubiu paviršiumi, primena saldainius „Iris“.

Atkreipkite dėmesį! Grindinio medžiagos spalvų asortimentas yra gana platus ir apima tokius atspalvius: bordo, pilka, žalia, geltona, raudona, oranžinė, ruda ir pan.

Grindinio plokščių klojimas (kaina už kvadratinį metrą):

Darbo tipas  Kaina, rub. / M?
 Grindinys + smėlio ir smulkinto akmens formavimas  nuo 1600 m
 Padengimas paruoštas  nuo 400
 Grindinio danga + betono pagalvė  nuo 3350 m
 Betono pagrindo paruošimas  nuo 1750 m
 Akmens pagalvės paruošimas  nuo 100
 Grindų ant smėlio ir griuvėsių trinkelės, naudojant mišinį  nuo 1700 m
 Sienos tvirtinimas (rm)  nuo 120 m

 

Pradedant, ne daugelis žmonių galvoja apie tai, kokį smėlį naudoti grindinio plokščių klojimui savo kieme. Tiesa ta, kad yra daug šios medžiagos variantų, turinčių skirtingą kilmę, frakcijų dydį ir veikimo charakteristikas.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: