Rėmo garažas tai patys: kaip lengva statyti struktūrą

Norint prailginti automobilio eksploatavimo laiką, turite jį laikyti patogioje aplinkoje. Bet kuri mašina netoleruoja žemos temperatūros ir aukšto drėgmės lygio, dėl kurio gali būti pertrauka. Siekiant apsaugoti automobilį nuo nepalankių aplinkos veiksnių, rekomenduojama pastatyti rėmelį su savo rankomis. Toks darbas turi daug niuansų, kuriuos reikia ištirti.

Rėmo garažas tai patys: nauda

Pastaraisiais metais tam tikros statybos technologijos tapo populiaresnės nei tradiciniai akmens pastatai. Tai taikoma rėmų namams ir garažams. Šį dizainą lengva įdiegti. Naudojant aukštos kokybės medžiagas, taip pat laikydamiesi visų statybos taisyklių ir taisyklių, galutinis rezultatas nėra prastesnis už klasikines akmens konstrukcijas. Kai kuriais aspektais rėmo konstrukcijos net pranoksta jų pirmtakus.

Tokio garažo eksploatavimo laikas visiškai priklauso nuo to, kaip patikimai buvo sukurtas pamatas. Taip pat labai svarbus veiksnys yra tvirtinimo elementų tvirtinimo elementų stiprumas. Paprastas diegimas leidžia sutaupyti pinigų ir kuo greičiau užbaigti statybą. Ir medžiagos, kurios paprastai naudojamos šiam tikslui, yra prieinamos ir yra gana mažos.

Kitas rėmo konstrukcijų privalumas – mažas svoris. Šis privalumas pašalina poreikį pritraukti specializuotą įrangą statybos metu. Be to, mažas medžiagų svoris sumažina jų transportavimo išlaidas.

Atkreipkite dėmesį! Rėmų garažo medžiaga gali skirtis. Statybai naudokite medžio ar metalo elementus – automobilio savininko pasirinkimą.

Tarp kitų tokios struktūros privalumų, daugelis žmonių pastebėjo žemą šilumos laidumą. Jei protingai galvojate ir atliksite garažo atšilimą, tada žiemą automobilis bus patogioje aplinkoje. Struktūros stiprumas taip pat nekelia jokių klausimų.

Prieš statydami, turite susitelkti į kiekvieną etapą. Pasirinkus garažo tipą, priklausys nuo jūsų automobilio apsaugos lygio. Nepaisant to, kad daugelis ekspertų nurodo nedidelį medžiagos vaidmenį galutinėse pastato charakteristikose, vis dar yra skirtumas. Todėl, atsižvelgiant į visus privalumus ir trūkumus, turi būti atsižvelgiama į dizaino tipų pasirinkimą.

Šio dizaino savarankiškam įrengimui būtina turėti pagrindinius įgūdžius statybos srityje. Patartina sužinoti, kaip naudoti malūną, ir taip pat reikia žinoti, kaip elgtis su suvirinimo įranga. Be šių įgūdžių, pastatas bus daug sudėtingesnis. Norint įrengti modernią automobilio garažą, jums reikia dviejų žmonių.

Rėmelių konstrukcijos įvykį sudaro šie veiksmai:

 • vietos parinkimas ir paruošimas;
 • įkūrimo organizacija;
 • sienos;
 • stogo tvirtinimas;
 • dengimas ir izoliacija;
 • montavimo vartai.

Be to, rekomenduojama atsižvelgti į vidaus rėmo konstrukcijos išdėstymą. Norėdami saugoti įvairius automobilio įrankius ir atsargines dalis, garaže turėsite sumontuoti „do-it-yourself“ stovas.

Trumpas veiksmų sekos pristatymas padės parengti planą ir ateities statybos brėžinį. Pirmas žingsnis yra rasti vietą garažui. Taip atsižvelgiama į tai, kad struktūra turėtų būti organizuojama trumpai ir laisvai. Kitas rengia statybvietę.

Rėmo garažo statyba prasideda nuo pamatų. Yra keletas šio pastato pamatų kūrimo galimybių. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Tada galite pereiti tiesiai į savo automobilio namą. Viskas prasideda nuo sienos. Kitas yra stogo įrengimas, pastatas yra izoliuotas. Prie vartų yra įdiegta.

Siekiant apsaugoti metalinę konstrukciją nuo korozijos, rekomenduojama naudoti dažus, kurie neleidžia sienoms ir stogui rūdyti. Verta pažymėti, kad jei norite, galite nusipirkti gatavą dėžutę. Rėmo garažo kaina priklauso nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Metalo biudžetą galima įsigyti apie 90-100 tūkst. Rublių.

Šiandien yra galimybė pasirinkti medžiagą, iš kurios bus pastatyta rėmo konstrukcija. Šiuo metu populiariausios yra šių tipų struktūros:

 • iš profesionalaus grindų;
 • iš baro;
 • rėmo skydas

Reikia pasakyti, kad kiekviena medžiaga turi savo savybes, ne tik veikiančias, bet ir surinkimą. Prieš pasirinkdami statybos tipą, būtinai sužinokite apie visus pastatų statybos niuansus.

Jei mes apibendrinsime medžiagų, kurios bus reikalingos tokios struktūros statybai, kainą, tada galutinė kaina bus apie 30 tūkst. Rublių. Taigi metalo garažas, surinktas iš gofruoto kartono, yra patrauklus finansiniu požiūriu.

Nepriklausomai nuo to, kokia medžiaga naudojama autogarui sukurti, jos optimalūs matmenys yra nuo 4,5 iki 3,5 m. Verta prisiminti, kad tokie matmenys yra tinkami vienam automobiliui išlaikyti. Kad pastatytumėte rėmo garažą 2 automobiliams, reikės daugiau vietos.

Garažas turi būti suprojektuotas taip, kad tilptų ne tik automobilį, bet ir reikiamus įrankius. Naudojamos erdvės poreikis čia nesibaigia. Viduje viskas turi būti organizuota taip, kad būtų vieta judėti.

Dėl sienos ir stogo galima naudoti įvairius metalinius profilius. Ekspertai rekomenduoja naudoti dažniausiai naudojamą apvalkalo rėmo versiją – C10 prekės ženklo lapus. Tokio metalo profilio ilgis yra 2 m. Dėl storio nereikėtų naudoti lakštų, kurių storis mažesnis kaip 0,5 mm.

Atkreipkite dėmesį! Standartinio garažo konstrukcijos statybai turite įsigyti apie 23 lapus. Dauguma jų eis į sienų montavimą.

Sienų kūrimo technologija apima stogo sraigtų naudojimą. Atskirų lapų sujungimas atliekamas taip: kito lapo kraštas pereina į ankstesnį elementą (persidengęs). Jei stogas padengiamas profesionalia grindų danga, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kritulių susidarymui reikės nedidelio iškyšos. Šiuo tikslu užtenka išimti lapą 10 cm, kad būtų galima atlikti bendrą konstrukciją.

Šio tipo gofruoto konstrukcijos montavimo laikas paprastai neviršija 7 dienų. Kad garažas būtų patvaresnis, rekomenduojama rėmo atramas prijungti prie džemperių. Kaip tokie šonkauliai dažniausiai naudojami profiliniai vamzdžiai arba metalo kampai.

Svarbu nepamiršti, kad medžiagos suvartojimas gofruoto persidengimo metu padidėja 20%. Į šį skaičių reikia atsižvelgti apskaičiuojant ateities statybai reikalingą medžiagą.

Tokiu atveju rėmo montavimui naudojami mediniai strypai, o ne metaliniai. Medžiagos, naudojamos pamušalui, yra plokštės, todėl tokiai konstrukcijai reikalingas kompetentingas atšilimas. Rėmo plokštės namų įrengimui nereikia paruošti preliminaraus brėžinio. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą dizainą, pagamintą pramoniniu mastu. Esant tokiai situacijai, reikės sienų plokštės ir santvaros.

Kitas skydo garažų privalumas yra tai, kad jos sukūrimui reikia mažiausiai finansavimo. Renkantis šį statybos tipą, galite susitikti tik 25 tūkst. Rublių. Nepaisant dizaino paprastumo, toks garažas gerai tenkina savo užduotis. Automobilis bus patikimai apsaugotas nuo poveikio aplinkai.

Norint sukurti savo tokio tipo garažą, turite aiškiai sekti tam tikrą veiksmų seką, kuri nesiskiria nuo kitų garažų įrengimo.

Svarbu prisiminti, kad visi modeliai, pagrįsti rėmeliu, turi nedidelį svorį. Šio tipo garažams pakanka surengti juostos pamatą. Skydiniai pastatai pasižymi išskirtinumu. Iš išorės jie labiau panašūs į namus. Todėl toks garažas gali ne tik apsaugoti automobilį šaltuoju metų laiku, bet ir papuošti svetainės dizainą.

Tokiu atveju rėmo medžiaga yra juosta. Ekspertai pažymi, kad šis konkretus garažas turi geriausius rezultatus. Viduje esanti mašina neužšąla. Tačiau tokios pastato teigiamos savybės dažnai būna lygios jo kainoms, kurios yra 2 kartus didesnės už ankstesnių tipų garažų kainą. Šis faktas dažnai tampa priežastimi atsisakyti įrengti tokį garažą savo rankomis. Namų nuotraukos iš baro leidžia vizualiai įvertinti šio dizaino privalumus.

Daugelis vairuotojų patariama pasirinkti šią parinktį, nes jam būdingas patikimumas ir ilgas eksploatavimo laikas. Mediniai strypai turi tam tikrų privalumų, palyginti su metaliniais vamzdžiais.

 • paprastas montavimas;
 • lengvas svoris;
 • labai draugiškas aplinkai;
 • išvaizda.

Prieš pradedant įrengti tokią struktūrą, būtina atkreipti dėmesį į kai kuriuos niuansus. Norėdami įdiegti rėmą, reikia pasirinkti aukštos kokybės ir patvarius strypus. Mediniams garažams su savo rankomis rekomenduojama organizuoti reguliarų juostos pamatą. Jo gylis gali skirtis priklausomai nuo projektavimo ypatybių (60-80 cm).

Atkreipkite dėmesį! Prieš pradėdami diegti medinį rėmą, įsitikinkite, kad padarėte piešinį. Joje turėtų būti visa apskaičiuota informacija apie strypų dydį, jų skaičių, jungiamuosius gaminius ir pan. Kuo išsamesnė schema, tuo lengviau bus naršyti darbo metu.

Įrengiant rėmų garažą, stovai turi būti naudojami paprasčiausiai"внахлест"

Pastatant šią konstrukciją, meistrai pataria, kad strypų sujungimas būtų kuo paprastesnis (pvz., Persidengimas). Tačiau šiuo atveju išlaidos padidės. Kalbant apie barų įvairovę, šiandien statybos rinkoje galite rasti dviejų tipų produktus:

 • visuma;
 • priklijuotas.

Nepriklausoma rėmų garažo gamyba automobiliui reikalauja kruopštaus pasirengimo, taip pat turėti visus reikiamus įrankius. Prieš pradedant diegti šį pastatą, rekomenduojama pasikonsultuoti su ekspertais. Diegimo metu vadovaukitės instrukcijomis ir atkreipkite dėmesį į meistrų patarimus. Verta aplankyti profilių forumą, kuriame rasite daug naudingų patarimų, kurie padės supaprastinti rėmų garažo su savo rankomis kūrimo procesą.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: