Plastikinės sodinamos lovos: produktų klasifikacija ir jų savybės

Iš šio straipsnio galite sužinoti tokių produktų, kaip plastikinių lentų lovų, savybes: taikymo sritį, jų pagrindu pagamintų dizaino privalumus ir trūkumus, plastikinių tvorų įvairovę, taip pat jų technines ir eksploatacines charakteristikas. Skaitytojas susipažins su plastikinių plokščių, bortelių, juostų, gaminių, dizainerių, taip pat iš medžio-polimero kompozicijos tvorų specifika.

Plastikinių lovų privalumai jų vasarnamyje

Galutinėje formoje esančių lovų uždengimo konstrukcijos pateikiamos rinkoje plačiame asortimente. Plastikiniai gaminiai yra labiausiai paplitę ir populiarūs priemiesčių teritorijų savininkai. Tokios sėkmės priežastis yra ne tik mažos sąnaudos, bet ir praktiškumas, šių konstrukcijų ilgaamžiškumas, taip pat daug papildomų privalumų, dėl kurių jie gauna naudos, palyginti su mediena, metalais ar akmenimis.

Atkreipkite dėmesį! Plokštelė iš polivinilchlorido (PVC) gali išlaikyti 100% drėgmę, kurią dirvožemyje gauna laistymas ar lietus.

Plastikiniai gaminiai pasižymi universalumu ir daugybe privalumų, kuriuos vertina daugelis sodininkų.

Plastikinių gaminių privalumai:

  • praktiškumas – produktai turi nedidelį svorį, kuris leidžia juos naudoti net ir laisvai. Ant lovų, pagamintų iš kietų plastikinių plokščių, galite pilti gana aukštą dirvožemio sluoksnį. Jei reikia, bamperių matmenų parametrus, ypač aukštį, galima padidinti pridedant papildomas detales;
  • Estetika ir platus dizaino pasirinkimas – įvairios sienos ar plastikinės tvoros yra prieinamos klientams, kurių pagrindu galite sukurti neįprastų lenktų formų lovas;

  • ilgaamžiškumas – plastikiniai gaminiai neturi neigiamo korozijos poveikio, jie daugelį metų lieka originalioje formoje, nereaguoja į drėgmę ir kitus neigiamus aplinkos veiksnius;
  • gebėjimas išlaikyti spalvą ilgą laiką – produktai, pagaminti iš aukštos kokybės atmosferos plastiko, nėra išnyks saulėje. Netgi esant ilgalaikiam ultravioletinių spindulių poveikiui, plastikiniai elementai išlaikys savo pradinę spalvą ir formą;
  • Plati taikymo sritis – turtingas asortimentas produktų su skirtingomis konfigūracijomis ir spalvomis leidžia palaikyti bet kokį namo išorę ir sukurti unikalų kraštovaizdžio dizainą kieme. Plastikinės konstrukcijos naudojamos kiemo zonavimui, dekoratyvinių tvorų formavimui, lovos ar dangos išryškinimui, taip pat sutelkiant dėmesį į atskirus objektus;

  • paprasta montavimo sistema – gaminių montavimas ir išmontavimas nesukelia jokių sunkumų, o pačios konstrukcijos yra mobilios ir gali būti naudojamos pakartotinai.

Plastikinės konstrukcijos lovos yra pagamintos iš specialios medžiagos, kuri neišskiria toksiškų medžiagų į dirvą net šildant. Šiuolaikiniai produktai turi geresnius rezultatus. Dėl šios priežasties svetainės savininkas gali pirkti tvoras sodo lovoms, kurios nebijo aukštos ar žemos temperatūros.

Atkreipkite dėmesį! Dėl šalčio įtakos konstrukcijos nėra padengtos įtrūkimais, o tiesioginės saulės šviesos negali jas ištirpti. Todėl plastikinės lovos gali būti naudojamos bet kokiomis klimato sąlygomis, nebijodami, kad jos pablogės.

Dirbtinė medžiagos kilmė taip pat siejama su tam tikrais privalumais. Pirma, vabzdžiai negali sugadinti produktų, nes jie jų nepriima. Antra, plastikui netaikomi tokie procesai kaip puvimas arba korozija. Trečia, medžiaga neturi patogių sąlygų pelėsių vystymuisi.

Sodo plastikinių lovų dizainą galima įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje, rinkos pasiūlyme yra keletas produktų kategorijų:

  • Plastikinės juostelės;
  • lanksčios tvoros, vadinamos sodo konstruktoriais;
  • plokštės “sodo lenta” iš polivinilchlorido;
  • plastikiniai tinklai.

Parduodant yra daug plastikinių tvorų variantų lovoms, galite įsigyti bet kokios spalvos ir dydžio produktus. Kai kurie dizaino tipai realiai imituoja natūralias medžiagas, pavyzdžiui, medieną ar akmenį, tačiau neturi jų trūkumų.

Plastikinės tvoros juostos forma plačiai naudojamos vasaros gyventojams, kad organizuotų lovas ir gėlių lovas vietoje. Dėl medžiagos lankstumo produktai leidžia sukurti dizainą su įvairių formų kontūromis. Parduodamos sienos juostos, kurių plotis svyruoja nuo 0,1-0,5 m, o tai yra pakankamai aukšta, kad būtų galima išardyti iškeltas lovas teritorijoje.

Plastikinė juosta apsaugo piliakalnį nuo to, kad vanduo išplaunamas sodinant sodą ar lietus. Esant tokioms sąlygoms, šaknų augalų sistema išliks vietoje, patikimai apsaugota nuo žalos srautams.

Geras patarimas! Jei būtina apriboti krūmų augimą vietoje, rekomenduojama įsigyti plataus pločio lovų plastikinę sieną šiems tikslams, tikslingiau naudoti siaurąsias juosteles vejos zonavimui, gėlių sodų ir dekoratyvinių sodų organizavimui, taip pat formuojant urmu.

Tvirtinimo juostos tvirtinimo procesas nereikalauja patirties ar specialių įgūdžių. Bet kuri vasaros rezidentė susidurs su šia užduotimi. Prie gaminio pridedama gamintojo instrukcija, kurioje išsamiai aprašytas procedūros aprašymas ir statymų rinkinys. Norėdami įdiegti juostą, pakanka iškasti seklios gelmės tranšėjos išilgai būsimos lovos perimetro. Tada juosta turėtų būti ištraukta, pageidautina, kad šią manipuliaciją atliktų du žmonės.

Įdėjus juostą į tranšėją, šonuose yra sumontuoti statymai, kurie ją pritvirtins reikiamoje padėtyje. Tik lieka užpildyti griovį į žemę ir kruopščiai ją užtaisyti. Norėdami sukurti lovą, išsiskyrė kieta, juostos kraštus reikia prijungti naudodami segiklius. Ši lova gali būti naudojama kelerius metus. Jei reikia, jį galima lengvai nuimti iš žemės ir perkelti į kitą vietą.

Kraštovaizdžio dizaineriai ir vasarnamių savininkai pageidauja, kad juostelės būtų pažabotos dėl to, kad šis produktas yra lankstesnis. Remdamiesi plastikinėmis sienomis, galite sukurti neįprastas gėlių lovas ir išgalvotas lovas, juostelės puikiai tinka formuojant išlenktas linijas. Medžiagos kaina yra maža, o platus asortimentas atveria naujas galimybes dizainui.

Įsigiję skirtingo pločio juosteles, svetainėje galite sukurti sukrautas lovas arba gėlių lovas, kurios dėl savo dekoratyvumo ir kompaktiškumo yra didelės paklausos tarp vasaros gyventojų. Parduodant yra įvairių spalvų gaminių. Pakopų lovos dizainas atrodys įspūdingiau, jei kiekvienos pakopos pusėse bus kitoks atspalvis.

Sumažinti vidutines kainas:

Produkto pavadinimas Gamintojo gamintojas Produkto savybės Kaina, rublių / ritinių
B-15/9 Apsaugokite Gofruotas, rudas / chaki 234
B-20/9 Gofruotas, rudas / chaki 299
B-30/10 sklandžiai ruda / chaki 657
B-50/10 lygus, chaki 1099
B-20/30 lygi, ruda spalva 1315
B-20/30 lygus, chaki 1440 m
B-30/30 lygi, ruda spalva 1950 m
B-30/30 lygus, chaki 2175
B-1000.2.11-PP Standartpark lygus, juodas 810
B-300,8,54,5-PP drožinėta, juoda spalva 840
B-1000.2.11-PP lygus, žalias 950
B-1000.2.11-PP lygi, ruda spalva 950

 

Geras patarimas! Norint sukurti ramią atmosferą svetainėje, rekomenduojama naudoti tamsių spalvų juostas. Akcentų išdėstymui aplink tam tikrus objektus geriau naudoti ryškias sienas, pavyzdžiui, oranžinę, geltoną, raudoną.

Nepaisant to, kad juostelė turi daug naudingų savybių, ji negali tapti standžių tvorų alternatyva. PVC plokščių lovų dizainas gali atlaikyti daug dirvožemio slėgio, kartais padengtą kastuvą ar kitus sodo įrankius daržovių sodo perdirbimo metu. Šis produktas vadinamas „Sodo lenta“.

Išoriškai produktai atrodo kaip plokštės. Jų ilgis gali skirtis, tačiau maksimali šios indikatoriaus riba yra 3 m. Plokštės plotis yra ne didesnis kaip 15 cm, lentų priekinėse dalyse yra tvirtinimo elementų ir griovelių, kurie žymiai supaprastina ir pagreitina lovų surinkimo procesą. Dėl šios sistemos galite sukurti bet kokio dydžio dizainą.

Plastikinių plokščių lovų surinkimas atliekamas pagal gamintojo instrukcijas. Produktų rinkinys, be plokščių, apima statinius iš plastiko. Jei norite statyti lovą, pakanka vieni kitiems sujungti plokštes dėl išsikišusių tvirtinimo detalių ir angų griovelių. Sumontavus gaminį, jis sumontuotas ant žemės ir tvirtinamas plastikiniais statramsčiais, kurie patenka į žemę. Šio proceso pabaigoje tvirtinimo taškuose sumontuoti dekoratyviniai dangteliai, kad žemė nepatektų į šias skyles.

Plokštės, pagamintos iš plastiko, naudojamos sodo sklypų ir gėlių lovų statybai. Be to, šis gaminys gali būti naudojamas vietinei vietovei gerinti, apsaugoti smėlio dėžę žaidimų aikštelėje, poilsio zoną, veją ir kitus objektus. Plokštės yra labai patvarios. Produkto paviršius yra lygus.

Plastikinių plokščių lovų aptvėrimo rinkinius galima nusipirkti gatavoje formoje. Gamintojai siūlo dešimtys spalvų, todėl sodininkai turi galimybę kurti įdomias kompozicijas. Produktai nebijo temperatūros pokyčių ir apsaugo nuo dirvos erozijos. Šių lovų trūkumus galima priskirti tik didelėms išlaidoms.

Atkreipkite dėmesį! Plastikinė sodo lenta gali būti naudojama kaip šiltnamių ir šiltnamių tvora. Plokštės yra tinkamos rėmo dalies montavimui ir sugeba išlaikyti visos konstrukcijos apkrovą.

Vidutinės plastikinių plokščių lovų kainos:

Matmenų parametrai, cm Svoris kg Spalvoto produkto kaina, patrinti. Pilko produkto kaina, patrinti.
200×70 12.5 2760 2500
200×80 13 2840 2545
200×90 13.5 2910 2610
200×100 14 3000 2680

 

Sodo dizaineris yra vienas iš plastikinių lovų tvorų. Šio tipo produktai leidžia parodyti vaizduotę ir sukurti gražią dekoratyvinę sodą ar gėlių lovą Dachos sklype, ir visiškai bet kokio dydžio ir formos. Sodo dizaineris yra plastikinių dalių rinkinys, kuris yra tam tikru būdu prijungtas. Paprastai gamintojo nurodymai kiekviename pakete išsamiai aprašo šį procesą.

Dėl surinkimo gaunamas vientisos konstrukcijos ratlankio formos, kuris naudojamas dugno formavimui ir dirvožemio tvirtinimui. Pagrindinis sodo dizainerio privalumas yra jo universalumas. Priešingai nei sodo lenta, konstruktoriaus elementai leidžia sukurti didelę ir mažą tvorą vietoje, priklausomai nuo savininko poreikių. Baigtas dizainas puikiai sulaiko dirvą lovoje, taip pat drėgmę, kurios reikia augalams vystymuisi.

Atkreipkite dėmesį! Produktai turi lengvą svorį, todėl nėra jokių dirvožemio būklės apribojimų. Tokios lovos gali būti įrengtos plotuose, kuriuose yra laisvi arba laisvi dirvožemiai.

Sodo dizaineris sėkmingai naudojamas daugiapakopėms struktūroms kurti. Siekiant suteikti sodo lovai ar lovai neįprastą išvaizdą, galima suformuoti išlenktas linijas arba pasiekti asimetriją formų atžvilgiu (šiam tikslui pakanka pakreipti lygius vienas kito atžvilgiu). Montavimo procesas yra labai paprastas: pakanka įsigyti plastikinių lovų reikiamu kiekiu, prijungti dalis kartu su tvirtinimo detalėmis ir sumontuoti jas svetainėje.

Po to nustatomos kampinių atramų montavimo vietos, dėžė įrengta pagal šį ženklą, tarpinės stulpeliai yra statinio viduje. Plokštelėms pritvirtinti ant atramų rekomenduojama naudoti savisriegius varžtus. Darbo pabaigoje kampai supjaustomi, jie tvirtinami varžtais.

Dauguma konstrukcijų, pagamintų iš plastiko, išsiunčiama beveik baigtoje formoje. Tokių elementų surinkimo technologijos yra labai paprastos ir dažniausiai susideda tik iš serijos elementų, esančių rinkinyje, prijungimo. Dėl šios priežasties sodo lovų plastikinės tvoros yra tokios populiarios.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924