Vaizdo klijavimas savo rankomis: žingsnis po žingsnio

Modernus kiemų ir kraštovaizdžio sklypų dizainas neįsivaizduojamas be grindinio akmenų. Pramonė gamina keletą savo rūšių su įvairiomis spalvomis ir formomis. Šios medžiagos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių ir labai skiriasi. Šiandien netgi yra daug specialių formų nepriklausomam grindinio akmenų gamybai. Ir pats vaizdo įrašas padengia grindinio plokštes: žingsnis po žingsnio nurodymai yra dar daugiau. Galų gale, tas, kuris išmoko tai padaryti savarankiškai, dažnai nori padėti kitiems su savo įgūdžiais.

Grindinio plokščių tipai su jų privalumais ir trūkumais

Šiandien niekas negali būti nustebintas nuostabiu įėjimo į namus ar sodo sklype dizainu, panaudojant grindų plokštes, kurių formų ir spalvų nėra. Tačiau nedaugelis žino, kad už šios įvairovės yra tik keli pagrindiniai grindinio plokščių tipai, kurie klasifikuojami pagal gamybos metodą:

 1. Vibruoti
 2. Vibropresija.
 3. Paspaudžiamas „Hyper“.
 4. Polimerų smėlio.

Visų tipų privalumai ir trūkumai, skirtingos sąnaudos ir klojimo technologija. Bet kokios rūšies grindinio plokštės gali būti padengtos savomis rankomis, gerai išaiškinus jos specifines savybes.

Tai paprasčiausias ir pigiausias būdas. Jis grindžiamas betono sugebėjimu kompaktiškai vibruoti. Plastikiniai pelėsiai užpildomi paruoštu tirpalu ir dedami ant specialaus stalo, kuriame gaminami vibruojantys judesiai. Tada ruošiniai išdžiovinami į šiluminę kamerą. Po kurio laiko plytelės yra paruoštos naudoti. Visas procesas trunka labai mažai laiko ir išteklių.

Norėdami sukurti skirtingas spalvas, naudojami dažai, kurie pridedami prie tirpalo. Nėra sunku net atidaryti savo mini gamyklą garaže, kad būtų galima gaminti tokio tipo grindinio plokštes. Vaizdo instaliacija su savo rankomis ir šios medžiagos gamyba padės tinkamai įgyvendinti šį projektą.

Vibrocast plytelių privalumai:

 • blizgus paviršius;
 • jautrumas įvairiems dažams;
 • mažos gamybos sąnaudos.

Tačiau tai nėra be didelių trūkumų:

 • silpna jėga;
 • prastas atsparumas šalčiui;
 • trumpalaikis darbas.

Be to, neįmanoma automatizuoti šios medžiagos gamybos. Remiantis charakteristikomis, vibro-formuotos plytelės gali būti naudojamos tik sodo takams ir, pageidautina, pietiniams šalies regionams, nes didelė temperatūra nukrenta labai greitai.

Greitai ir patogiai, galite padaryti kelią, naudodami formą, skirtą grindinio plokštėms.

Geras patarimas! Aukštos kokybės plytelės, kai pataikoma viena į kitą, sukuria būdingą skambėjimo garsą.

Vibropresuotų plytelių gamybos technologija žymiai skiriasi nuo ankstesnės. Formos, užpildytos betono tirpalu, yra prijungtos prie stūmoklio, todėl vibraciniai judesiai sukelia kintamą slėgį darbo kameroje. Dėl to yra stiprus mišinio sutankinimas. Terminis apdorojimas nebėra reikalingas. Ši plytelė yra daug stipresnė.

„Hyper Press“ leidžia visiškai pašalinti stūmoklių vibraciją. Šiuo atveju sukuriamas dar didesnis slėgis, dėl kurio betonas suspaustas. Šiuo metodu gamyba gali būti visiškai automatizuota.

Presuotų tipų klotuvai privalumai:

 • mažas jautrumas mechaniniam įtempimui;
 • aukšto lygio gamybos automatizavimas;
 • ilgas veikimas;
 • silpnas jautrumas žemoms temperatūroms ir jų skirtumai.

Jų trūkumai yra:

 • kelios spalvos;
 • įvairių formų trūkumas.

Geras patarimas! Pernelyg sočios spalvos plytelės gali kalbėti apie pigių ryškių dažų, kuriuos lengvai išplauna lietus, pridėjimas.

Dėl pakankamai didelio tvirtumo ir ilgaamžiškumo, presuotos grindinio plokštės gali būti naudojamos netgi pastatų įėjimui į namus, nes gali atlaikyti nedidelį lengvųjų transporto priemonių eismą, jei laikotės diegimo technologijos. Tokios rūšies grindinio plokštės su savo rankomis gali sugebėti išdėstyti savo įgūdžius ir įrankius.

Tai specialus naujoviškas dangos tipas. Jis skiriasi nuo kitų ne tik gamybos metodo, bet ir pagrindinių komponentų sudėties. Kompozicija visiškai nėra cemento. Bet bazė yra paprastas smėlis. Polimerai ir plastifikatoriai veikia kaip rišikliai. Be to, norint suteikti skirtingų spalvų dažus.

Grindų plokštės takeliams šalyje. Kainos ir rūšys. Stilių takeliai šalyje, padengti grindinio plytelėmis. Tinkamas grindinio plokščių pasirinkimas ir klojimas. Įkvepianti nuotrauka. Vaizdo įrašo instrukcijos.

Smėlis sijojamas, kalcinuojamas ir sumaišomas su polietilenu. Tada įkaitinkite iki 250 laipsnių ir pridėkite likusius komponentus. Gauta masė pilama į formą ir spaudžiama. Šiuo metodu gauta plytelė savaime neleidžia drėgmei, o tai visiškai neleidžia jo įtrūkimui esant užšalimo vandeniui.

Šio tipo plytelės turi daug privalumų:

 1. Atsparumas dilimui ir stiprumas yra didesnis nei kitų rūšių.
 2. Laikui bėgant nenusidėvėja.
 3. Atsparus vandeniui.
 4. Nebijo šalčio.
 5. Chemiškai neaktyvus.
 6. Lengvas montavimas.
 7. Nedidelė produkto masė.
 8. Didelis spalvų diapazonas ir įvairovė.
 9. Ilgas tarnavimo laikas.

Tuo pačiu metu yra tik vienas trūkumas – plėtra karštu oru. Šiuo atžvilgiu tokios rūšies savaiminio klojimo plytelių technologija apima likusius 3 mm tarpus.

Geras patarimas! Plytelių gale neturėtų būti geltonos dėmės. Jų buvimas rodo, kad buvo pažeista technologija, ypač molio smėlio naudojimas.

Jei bus priimtas sprendimas dėl grindinio plokščių klojimo savo rankomis, žingsnis po žingsnio, kaip atlikti šį procesą, bus visiškai nereikalingas. Jei kalbame apie plytelių klojimo metodus, yra daug. Viskas priklauso nuo savininko fantazijos. Brėžiniai gali būti: eglės, šachmatų lentelės, audimo ar apskritimo formos. Atrodo gražus ir tik chaotiškas modelis. Technologijų klojimas nepriklauso nuo vaizduotės ir tai vyksta:

 • ant drėgno smėlio pagrindo;
 • naudojant smėlio cemento mišinį;
 • klojimas ant cemento ir smėlio skiedinio.

Pirmasis metodas apima išankstinį smėlio pagalvės įrengimą. Antrame variante cementas pridedamas prie smėlio ir šiek tiek pilamas vandeniu. Naudojant trečiąjį metodą, paruošiamas tirpalas, sudarytas iš 1 dalies cemento į 5 dalis smėlio.

Geras patarimas! Skaičiuojant plytelių skaičių, reikia pridėti nuo 5 iki 7% planuojamo skaičiaus, nes trūkumo atveju, jūs negalite rasti tokio paties atspalvio.

Nusprendę dėl modelio ir technologijos, galite pradėti kloti grindinio plokštes savo rankomis. Žingsnis po žingsnio nurodymai apima šiuos veiksmus:

 1. Viršutinis dirvožemio sluoksnis pašalinamas 15 cm.
 2. Šlaitai susidaro tiek išilgai drenažo tako, tiek už jo.
 3. Pažymėkite plotą, kuriame bus atliekamas darbas, su užsegimais ir virvėmis.
 4. Jei reikia, prietaisas ribojasi.
 5. Pasirinkto tipo pagalvės storis 7 cm.
 6. Paviršiaus lyginimas.
 7. Klojinių klojimas ir tvirtinimas.
 8. Apdailos siūlių sujungimas.

Jei takas bus pažabotas, prieš dengimą jie turi būti tvirtai pritvirtinti prie betono. Plytelė iš pradžių užima ribą. Tada reikia pereiti į vidurį. Kad nebūtų susmulkintas jau paruoštas paviršius, judėjimas turi būti iš savęs. Tamper yra pagamintas naudojant guminį arba medinį plaktuką.

Jei bet kokia plytelė nelygiai nuleidžiama, smėlis gali būti užpiltas arba pašalintas priešingai, po to atsiranda papildomas tempimas. Patartina iš karto pasirinkti bėgių kelio plotį, kad jis apimtų visą plytelių skaičių. Jei to nepavyksta padaryti, palei vieną sieną plytelę galima apipjaustyti malūnu su specialiu antgaliu ant akmens.

Paskutinis žingsnis bus glaistymas. Jis gaminamas iš smėlio cemento mišinio. Siūlai užpildomi iki reikiamo lygio.

Geras patarimas! Visada būtina palikti keletą atsarginių plytelių, kad galėtumėte ateityje remontuoti takelį.

Savo rankomis sukurtas grindinio akmuo ilgai prašys jo savininko nepriekaištingo aptarnavimo bet kokiu oru, tik pasirinkus tinkamą plytelių tipą ir griežtai laikydamiesi klojimo technologijos.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: