Mozaika plytelės vonios kambariui: veislės, dizaino pasirinkimas ir stilius

Mozaikinė plytelė vonios kambariui yra apdailos medžiaga, kuri yra stilingas ir originalus sprendimas, leidžiantis organizuoti įvairių dydžių kambarius. Ilgalaikis veiklos laikotarpis ir reprezentatyvi išvaizda kelia didelį populiarumą šiuolaikiniame pasaulyje. Tačiau šios medžiagos parinkimas ir išdėstymas nėra lengva užduotis, nes mozaikai reikia specialaus požiūrio.

Mozaikinių plytelių privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuri kita statybinė medžiaga, mozaikos privalumai ir trūkumai. Jis turi didelį tvirtumą ir patikimumą. Be to, labai svarbu, kad ši plytelė gali būti naudojama kambariuose su dideliu drėgmės lygiu.

Kitas šio susidūrimo privalumas yra atsparumas temperatūros svyravimams. Šiuolaikinėje statybos rinkoje galite pasirinkti įvairių dydžių, formų ir spalvų mozaiką. Dėl šios priežasties kiekvienas žmogus gali įsigyti tiksliai tą medžiagą, kuri atitinka konkretaus vonios kambario dizainą.

Pasirinkę vonios kambarį, turėtumėte prisiminti, kad jis pagamintas iš įvairių medžiagų. Kiekvienas iš jų turi savo savybes. Su šiuo vaizdu galite įrengti ne tik vertikalius ir horizontalius kambario paviršius, bet ir atskirus interjero elementus.

Atkreipkite dėmesį! Maži atskirų elementų matmenys leidžia juos įdėti į netolygų paviršių.

Mozaikos spalva yra ilgaamžė ir nesutrūksta, o tai taip pat yra didelis pliusas. Dizaino požiūriu toks susidūrimas yra vienas įdomiausių. Jei reikia, mažos plytelės gali būti sujungtos ir iš jų galima sukurti skirtingus modelius ir modelius.

Tačiau mozaikos plytelių naudojimas vonioje turi savo trūkumų. Pagrindinis yra neramus įrengimas. Šis minusas atsispindi darbo sąnaudose: tokio kapitono padengimas, kurį atlieka kapitonas, bus gana brangus. Medžiagos kaina taip pat yra didelė.

Tokia susidūrimo medžiaga paprastai klasifikuojama pagal veisles pagal keletą savybių. Pirmasis iš jų yra forma. Apsvarstykite, kokie gali būti šie produktai:

  • aikštė;
  • stačiakampis;
  • turas;
  • rombo;
  • daugialypė.

Dažniausiai naudojami kvadratiniai ir stačiakampiai elementai. Šios formos mozaika – tai tradicinis sprendimas, kuriuo galima susidurti su vonios kambario paviršiais. Pradinis variantas yra netaisyklingos formos elementų naudojimas.

Vonios vonios mozaika gali būti įvairių dydžių (nuo 1×1 iki 5×5 cm). Klasikinis variantas yra 2×2 cm plytelių naudojimas, taip pat, jei reikia, galite įsigyti mozaiką, sumontuotą blokais. Tai 30×30 cm dydžio plytelė, susidedanti iš pagrindo (popieriaus, gumos ir kt.) Ir prie jo priklijuotų atskirų elementų. Vonios kambario lipnios mozaikos plytelių kaina yra mažesnė nei atskirų elementų.

Svarbus kriterijus yra medžiaga, iš kurios gaminama mozaika. Šiuo atveju yra keletas pagrindinių galimybių. Dažniausiai tai yra keramikos mozaikos. Populiarūs ir stiklo elementai, taip pat nedideli. Norėdami pabrėžti interjero originalumą, galite įsigyti tokio tipo pamušalą, pagamintą iš nestandartinės medžiagos (pavyzdžiui, medienos).

Kaip minėta pirmiau, tokios plytelės yra populiariausios tarp pirkėjų. Jis pasižymi universalumu ir vidutinėmis sąnaudomis. Šios medžiagos elementai turi tokias pačias technines ir fizines savybes kaip ir vonios kambariui. Pagrindinis skirtumas šiuo atveju yra dydžio.

Keraminių plytelių mozaikos paviršius gali būti skirtingas: blizgus arba matinis. Pirmasis iš jų atliekamas naudojant stiklinimo technologiją ir yra lengvai valomas. Matinė mozaika yra stilingesnė, ji naudojama daugiausia horizontaliems paviršiams (grindims) apdailai, nes ji pašalina slydimą.

Naudinga informacija! Plytelių medžiagos elementų paviršiaus tekstūra taip pat gali skirtis. Rinkoje galite rasti produktų, kurie imituoja medžio, akmens ir kt. Paviršių.

Keraminis pamušalas turi daug privalumų. Platus tokių produktų asortimentas lemia jų platų veikimo sritį. Naudodami keramiką, beveik bet kokią dizaino idėją galite paversti tikrove. Jis atsparus temperatūros svyravimams, atsparus drėgmei ir lengvai valomas. Mozaikos plytelės keraminės medžiagos vonioje taip pat yra atsparios ugniai.

Šis veidas gerai atrodo kartu su įprastomis plytelėmis. Taikymo taškas yra bendras dizaino perkėlimas, kuris leidžia jums sutelkti dėmesį į tam tikrą kambario sritį. Jei reikia, galite tai padaryti prieš save nuo senų ar šikšnosparnių plytelių. Iš mozaikos, pagamintos rankomis, taip pat galite išdėstyti atskirą elementą, pvz., Plokštę.

Antroje vietoje populiarumas tarp pirkėjų yra mozaikinis stiklas. Tokie susidūrimai kainuos mažiau nei keramika. Jis turi tas pačias technines savybes kaip ir paprastas stiklas. Tačiau yra vienas skirtumas – didelis plytelių stiprumas. Stiklo mozaikos gamybos technologijoje atsižvelgiama į kelių medžiagų naudojimą, įskaitant:

  • kvarco smėlis;
  • lauko špatas;
  • dažai (metalo oksidas).

Siekiant gauti tokio tipo pamušalą, naudojama lydymosi technologija. Kitas žingsnis yra štampavimas. Proceso pabaigoje gauti elementai užgesinami deginant. Taigi vonios vonios stiklo plytelių mozaika gauna didelį atsparumą mechaniniam įtempimui (smūgiui).

Įdiegę mozaiką, turite palaukti maždaug dvi dienas. Per šį laiką klijai turės laiko išdžiūti. Tada išlieka tik pagrindo (popieriaus) pašalinimas iš priekinio paviršiaus ir injektavimo.

Mozaikos plytelės – stilinga ir moderni versija. Statybos rinkoje yra daug tokių medžiagų, kurių kiekviena turi savo savybes. Mozaika gali būti padaryta savarankiškai, tačiau pageidautina naudotis specialisto paslaugomis. Tai padės išvengti klaidų, dėl kurių gali būti padaryta materialinė žala.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: