Korpuso sienų garso izoliacijos būdai su šiuolaikinėmis medžiagomis

Žmogaus aplinkos triukšmo taršos šiuolaikiniame pasaulyje problema yra labai didelė. Gyvenant daugiabučiuose namuose, kuriuose nėra labai didelės triukšmo, gyventojams vis labiau nepatogu. Triukšmas prasiskverbia į butą ne tik iš gatvės pro langus, bet ir iš kaimynų per gretimas sienas. Atsižvelgiant į tai, daugelis išspręsti šią problemą, nes garso izoliacija į buto sienų su šiuolaikinėmis medžiagomis.

Triukšmo izoliacinės sienos bute: modernios medžiagos
ir jų savybes

Šiandien triukšmo izoliacinės medžiagos yra labai populiarios statybos rinkoje. Nuolat didėjantis triukšmo lygis leidžia žmonėms ieškoti veiksmingų būdų apsaugoti nuo jo. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie gyvena senuose nykstančiuose namuose, kurių sienos negali išlaikyti garso srauto. Yra du pagrindiniai triukšmo slopinimo būdai:

  • Padengti visas sienas medžiagomis, kurios sugeria garso bangas. Jie turi storų akytųjų čiužinių išvaizdą.
  • Įdėkite ploną (iki 15 mm). Elastingos ritininės medžiagos, atspindinčios garsą.

Triukšmo izoliacija bute su moderniomis medžiagomis gali būti efektyviausia, jei derinate abu šiuos metodus.

Geras patarimas! Prieš priimant sprendimą dėl triukšmo izoliacijos klausimo, būtina tiksliai nustatyti triukšmo poveikio šaltinius. Tai padės ne tik išvengti nereikalingų išlaidų, bet ir veiksmingiau išspręsti šią problemą. Galų gale, jei miesto triukšmas nėra girdimas, o tik kaimynai trukdo, tuomet nereikia izoliuoti išorinių sienų.

Kalbant apie medžiagų, naudojamų apsaugoti sienas nuo triukšmo poveikio, tipus, jie turėtų būti pasirinkti, žinant privalumus ir trūkumus.

  • gipso lakštai derinami su poringomis medžiagomis: „ecowool“, mineralinė vata, celiuliozės izoliacija. Tokių medžiagų privalumai: gera triukšmo apsauga ir papildomų išorinių sienų šilumos izoliacija. Trūkumai: įrengimo sudėtingumas ir didelis dulkių kiekis, didelės patalpos dalies praradimas, nes izoliacija yra iki 12 cm storio;

  • dekoratyvinės plokštės. Ši šiuolaikinė garso izoliacinė medžiaga gaminama iš spygliuočių medžių pluoštų. Jis atrodo kaip standartinės sienų plokštės su grioveliais ir smeigėmis galuose, kad būtų lengviau įrengti. Jų paviršius turi dekoratyvinę dangą, kuri pašalina papildomo apdailos poreikį. Ši medžiaga puikiai tinka dideliems kambariams. Iš trūkumų galima pastebėti tik dideles sąnaudas;

  • poliuretano plokštės, dėl gerų garso izoliacijos savybių, naudojamos net įrašymo studijose. Jie turi standartinius 600×1200 mm matmenis. Lakštų storis ne didesnis kaip 15 mm. Esminiai privalumai: paprastas, paprastas montavimas, geras efektas. Jo minusas: didelės išlaidos;
  • garso izoliacijos membrana. Tai šiuolaikiška medžiaga, kurios storis yra tik 35 mm, todėl galima jį naudoti kartu su kitų tipų garso izoliacija. Membraną labai lengva sumontuoti, nes ji yra labai lanksti ir gali būti sulenkta kampu. Tuo pačiu metu medžiaga turi didelį tankį, kuris leidžia sukurti puikią apsaugą nuo triukšmo. Jo trūkumas taip pat yra labai didelė kaina;

  • kamštis turi labai gražią dekoratyvinę išvaizdą, lengvai montuojamas įprastu klijavimu. Tai labai plona. Garso izoliacijos savybės yra geros, bet mažesnės nei kitų medžiagų;
  • Sumuštinių plokštės yra stiklo pluošto plokštės, uždarytos tarp dviejų gipso lakštų. Ši medžiaga pasižymi geromis garso izoliacijos savybėmis, lengvai montuojama, tačiau turi didelį storį, kuris yra labai svarbus mažiems kambariams.

Garso izoliacija sienų šiuolaikinių medžiagų bute gana daug. Jie turi būti pasirenkami ne tik „įperkami“, bet ir suprasti kiekvieno iš jų montavimo ypatybes. Be to, jūs turite įvertinti triukšmo taršos laipsnį bute. Jūs neturėtumėte perdėti ir pritvirtinti storų medžiagų, darant žalą nedideliam plotui. Gali užtekti naudoti subtilesnę apsaugą.

Geras patarimas! Jūs negalite naudoti garso izoliacijos putoms. Tai geras šildytuvas, tačiau garsas nepriima.

Įdiegus plonas medžiagas, kurios priklijuotos prie sienų, niekas neturės jokių problemų. Išsamiai išmontuoti butų sienų garso izoliacijos technologija su moderniomis medžiagomis, turinčiomis didelį storį.

Prieš pradedant darbą, būtina išjungti elektros energiją ir užsandarinti visas skyles sienose po lizdais mineralinės vatos arba panašių medžiagų. Tuo pačiu metu reikia naudoti tinką glaistui. Jis greitai patraukia ir neturės ilgai laukti. Su skylėmis iš vamzdžių ir kitomis komunikacijomis reikia daryti tą patį.

Tada ant sienų, pastato lygiu, metaliniai kreipiamieji profiliai montuojami vertikaliai 40 – 60 cm atstumu vienas nuo kito. Pritvirtinkite profilį tiesiai prie sienos neturėtų būti. Būtina pasitraukti, kad po juo būtų galima įdėti garso izoliaciją.

Stiklo pluošto, mineralinės vatos ar kitos medžiagos čiužiniai labai tvirti tarp profilių. Jie tvirtinami prie sienos su specialiais inkarais su plačiais dangteliais. Sąnariai putojantys arba tinkuoti glaistu. Reikia atkreipti dėmesį į kreipiamųjų profilių montavimo tankį. Jei jis nepakankamas, vibracija dar labiau padidins triukšmą kambaryje. Galų gale, naudojant varžtus, prie gatavo profilio rėmo pritvirtinamos gipso plokštės. Tada atliekami visi darbai, būtini sienos apdailai.

Geras patarimas! Dviejų sluoksnių gipso pluošto ar gipso pluošto sluoksnių naudojimas žymiai padidina garso izoliacijos efektą.

Jei garso izoliacijai buvo naudojamos modernios dekoratyvinės dangos, tuomet nereikia gipso plokščių apdailos. Gido montavimas taip pat nėra būtinas, nes ši medžiaga yra pritvirtinta tiesiai prie sienos plokštumos skystų nagų pagalba. Tačiau, jei sienos nėra lygios ir turi didelius lašus, tada pirmiausia turite padaryti batten, kuri tada pritvirtina plokštes.

Efektyviausia garso izoliacija yra sujungta. Norėdami ją sukurti, turite naudoti dvi skirtingas medžiagas. Pavyzdžiui, ant mineralinės vatos plokštės pritvirtinkite garso izoliacijos membraną. Tada uždarykite visus gipso kartoną. Šis metodas suteiks labai gerą poveikį, nors jis žymiai padidins remonto išlaidas.

Geras patarimas! Metalinis profilis neturi būti tiesiogiai liečiasi su sienomis, atraminėmis konstrukcijomis, vamzdžiais ir kitais elementais. Visi kontaktiniai taškai turi būti izoliuoti specialia izoliacine juosta 2 sluoksniais. Tai sumažins vibraciją ir dėl to patekimo į triukšmą į kambarį.

Teisingai sumontuota buto sienų izoliacija su šiuolaikinėmis medžiagomis užtikrina ramybę ir nuostabų poilsį jūsų namuose ne tik nuo miesto triukšmo, bet ir pernelyg neramus ir triukšmingus kaimynus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: