Grindų plokštės takeliams šalyje. Kainos, tipai ir stiliai

Paskutinis visų priemiesčio zonų projektavimo etapas yra takelių kūrimas. Jie turi tiek funkcinę, tiek estetinę apkrovą. Jūsų svetainėje yra daug galimybių įrenginio šaligatviams. Galbūt viena iš geriausių medžiagų šiam tikslui yra grindų plokštės takeliams šalyje. Kainos labai skiriasi, todėl kiekvienas gali pasiimti produktą.

Grindų plokštės takeliams šalyje. Kainos, tipai ir dizaino galimybės

Kiekvienas priemiestinio kraštovaizdžio kraštovaizdžio dizaino kūrimo procesas priklauso nuo poreikio sukurti priemiesčių takus. Pirma, tai būtina dėl praktinių priežasčių, nes lietaus orų dangos apsaugo nuo purvo. Antra, keliai suteikia gerai prižiūrimus ir užbaigia visą svetainės kraštovaizdį. Medžiagos pasirinkimas priklauso nuo savininko finansinių galimybių ir estetinių pretenzijų. Galų gale, šalies takeliai gali būti pagaminti iš beveik nieko:

 • akmuo;
 • žvyras;
 • medis;
 • plastikas;
 • grindinio plokštės;
 • gumos plytelės.

Akmens takai yra labai brangūs ir neprieinami visiems. Medis skrenda greitai, o plastikas neatrodo harmoningas su natūraliu ansambliu. Žvyras nėra labai patogus vaikščioti. Todėl šiandien populiariausia medžiaga yra takelių plytelės šalyje. 500x500x50 grindinio plokščių kaina priklauso nuo gamybos technologijos, naudojamų dažiklių ir papildomų priedų ir prasideda nuo 330 rublių per m?

Plytelių kūrinių stiliai gali būti labai įvairūs. Svarbiausia, kad jie atitiktų pastatus ir tilptų į bendrą dizainą. Dideliems ir turtingiems dvarams tinkamas stilius su tiesiais, plačiais šaligatviais.

Norėdami pabrėžti natūralią sodo eleganciją, takai turėtų būti derinami su augalais ir netolygia vietove. Tokiu atveju jie gali būti klojami visomis kryptimis, grindjuostės gėlių lovoms ir mažoms architektūrinėms formoms. Tai turėtų būti atsižvelgiama į planuojamos apkrovos ant grindų. Nuo to priklauso nuo plytelių pasirinkimo.

Geras patarimas! Geriausia padaryti rudenį dainų klojimą. Šiuo metu dirvožemis yra tankus ir nereikalauja ilgo tampavimo.

Šiuo klausimu lemiamas veiksnys yra ne tik kaina. Šaligatvių plokštės bėgių takas dažnai patiria labai didelę apkrovą, todėl medžiaga taip pat turi būti patvari.

Yra dvi pagrindinės plytelių rūšys: vibrocast ir vibropressed. Pirmasis paprastai yra šiek tiek pigesnis. Jei asmeninis transportas planuojamas palei kelią, antras variantas yra geriau pasirinkti. Be to, produkto storis turi būti ne mažesnis kaip 4,5 cm.

Vaizdo klijavimas savo rankomis: žingsnis po žingsnio. Styling technologija. Įvairios grindinio plokštės, jų privalumai ir trūkumai. Šalies kiemui įdomių sprendimų nuotraukos.

Pėsčiųjų takams plytelės gali būti mažiau patvarios ir 3 cm storio, todėl būtina atsižvelgti į tai, kad kuo didesnis atskirų plytelių elementų dydis, tuo mažiau patvarus. Mažos detalės greičiau patenka į žemę nei pertraukos.

Renkantis takelius, reikia atsižvelgti į šiuos punktus:

 • teisinis gamintojas. Prekės turi būti pažymėtos atitikties liudijimu;
 • gamybos technologija;
 • geometriniai matmenys ir stiprumas;
 • išvaizda ir kokybė. Labai ryškios plytelės gali būti prastos kokybės dėl dažų pertekliaus. Šalies grindų plokščių nuotraukų takeliai nepateikia informacijos apie gaminių kokybę, pageidautina paimti prekes į rankas ir su jais praleisti keletą paprastų manipuliacijų. Garsus garsas, kai pastebimas dvi plytelės, rodo gerą kokybę. Kurčiųjų garsai ar dėmės iš nugaros yra prastos kokybės produktų požymiai.

Jei pasirinkimas sustabdomas vienoje iš plytelių tipų, būtina apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį, įskaitant, jei reikia, sienas. Būtina įsigyti 5% daugiau iš gauto plytelių kiekio. Tai padės išvengti ilgos norimų spalvų paieškos trūkumo atveju, ypač dėl to, kad papildomi elementai visada bus naudingi vėlesniam remontui.

Geras patarimas! Gerai įrengti apšvietimą palei takelius. Tai suteikia papildomos žavesio visai kompozicijai. Be to, jis nebus nereikalingas tamsoje rugpjūčio vakarais.

Grindinio plokštės"Чешуя"

Kaip minėta pirmiau, plytelių kaina gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Žemiau žiūrime į populiarias plytelių kainas su kainomis.

Paprastos vidaus gamybos plytelės gali kainuoti apie 300-500 rublių už kvadratinį metrą. Užsienio pasirinkimo sandoriai kainuos daugiau, bet ne daug, galima patenkinti tuos pačius 500-600 rublių / m? Viršutinė elito grindinio plokščių riba – apie 1500 rublių.

Plytelių klojimo kaina priklauso nuo papildomo darbo pobūdžio. Taigi, plytelių klojimas dėl skaldos ir smėlio pagrindu kainuos apie 1000 rublių už kvadratinį metrą, bet plytelių montavimas ant betono pagrindo yra 200-300 rublių brangesnis. Skirtingose ​​pakraščiuose yra skirtumas tarp vidutiniškai nuo 300 iki 600 rublių, priklausomai nuo bėgio akmens parametrų. Pigiausias būdas (apie 500–700 rublių) bus plytelių klojimas ant paruoštos bazės.

Ekonomiškas variantas galėtų būti savarankiška produktų gamyba naudojant grindinio plokščių formą.

Yra daug statybinių kompanijų, užsiimančių grindinio plokščių klojimu. Darbo kainos priklauso nuo įmonės šlovės, sudėtingumo, naudojamos įrangos ir kitų panašių parametrų. Kainos žyma skiriasi priklausomai nuo regiono ir miesto.

Šiandien visai įmanoma rasti privačių prekybininkų, kurie yra pasirengę dengti grindinio plokštes takeliams šalyje. Jų darbo už kvadratinį metrą kaina prasideda nuo 200 rublių. Kiekvienas, kuris turi tam tikrų statybos įgūdžių, gali savarankiškai dėti plyteles ant jo sodo takų.

Norint atlikti darbą, būtina turėti įrankį: kastuvą, lygį, malūną, gręžtuvą su purkštuvu skiedinio maišymui arba betono maišytuvą su dideliais kiekiais. Darbai atliekami tokia tvarka:

 1. Ženklas ant žemės yra pagamintas. Taip atsižvelgiama į visus kraštovaizdžio pažeidimus. Jei reikia, nedelsiant planuojami žingsniai su dideliais aukščio skirtumais.
 2. Griovelis iškirpsta iki 15 cm gylio ir reikiamo pločio, po kurio jis užspaudžiamas.
 3. Sienos pateikiamos, jei jos reikalingos.
 4. Paruoštas ir suspaustas smėlio arba smėlio cemento mišinys.
 5. Plytelės laikomos viduje.
 6. Perrašytos siūlės.

Pažymėtina, kad savavališkos formos plytelės yra labiau tinkamos išlenktiems bėgiams.

Geras patarimas! Tie, kurie nori drastiškai sumažinti prietaiso takelių kainą, gali įsigyti specialių formų savaiminio liejimo dalims. Tada jūsų tinklapyje esančių grindinio plokščių kvadratinio metro kaina sumažės.

Norėdami sukurti unikalią svetainės išvaizdą, jos bėgiai turi būti suprojektuoti ir pagaminti pagal iš anksto suprojektuotą dizainą. Pati schema, kurioje klotos plytelės, taip pat yra labai svarbus. Plytelės gali būti dedamos į porą arba silkės. Jūs galite chaotiškai, jei norite pasiekti maksimalią harmoniją su gamta. Ši schema tinka kaimo stiliui.

Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į galimybę dekoruoti erdvę aplink įvairias mažas architektūros formas ar sodo kraštovaizdžio objektus. Maža tvenkinio platforma, padengta grindinio plokštėmis, kartu su akmenimis atrodys labai natūrali ir patraukli.

Keliai su raštuotomis plytelėmis, kertančiomis alėjomis ir žaliųjų krūmų bei gėlių arkos, suteiks aplinkui erdvės. Plytelių aikštelė aplink namą užtikrins švarą ir tikslumą. Tai akivaizdžiai matyti šalies kelio takeliuose.

Nuo konkretaus stiliaus pasirinkimo priklauso nuo darbo kainos. Klojimas grindinio plyteles su įvairiais meno malonumais – tai kūrybinė pastanga, kuri reikalauja integruoto kraštovaizdžio projektavimo projekto kūrimo. Todėl tokio darbo kaina gali būti apskaičiuota tūkstančiais rublių.

Geras patarimas! Vienas iš meninių plytelių klojimo būdų – sąmoningai palikti tarpas tarp dalių. Tai leidžia žolei dygti, sukuriant originalų stilių.

Vykdant projektą dėl sodo takų, pagamintų iš grindinio plokščių, išdėstymo, reikėtų pasinaudoti didžiausia vaizduotė ir vadovautis bendrosiomis plytelių parinkimo ir klojimo taisyklėmis.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: