Kaip įdiegti siurblį, kad padidėtų vandens slėgis bute

Patogios gyvenimo sąlygos šiandien neįsivaizduojamos be automatinės skalbimo mašinos, dušo ir indaplovės. Nedaug žmonių žino, tačiau šie įrenginiai veiks tik esant normaliam vandens slėgiui vandens tiekimo sistemoje. Kokie rodikliai laikomi normaliais ir kodėl mums reikia siurblio, kad padidintume vandens slėgį bute? Kiekvienas šeimininkas turėtų žinoti atsakymus į šiuos klausimus.

Kodėl reikia siurblio, kad padidėtų vandens slėgis bute

Ne visur bendruomeninė infrastruktūra gali aprūpinti gyventojus vandeniu, laikydamasi visų techninių normų ir sąlygų. Norint, kad buitiniai prietaisai normaliai veiktų, reikia, kad vandentiekio tinkle būtų bent 4 atmosferos slėgis. Dažnai miestų tinkluose pasiekiamas 1,5 atmosferos rodiklis ir netgi ne visada. Ypač paveikti daugiaaukščių pastatų viršutinių aukštų gyventojai. Šiuo slėgiu neįmanoma naudoti net dušo, jau nekalbant apie hidromasažą ar kitus prietaisus.

Kas yra išeitis iš šios situacijos? Neįmanoma daryti įtakos miesto vandens tiekimo sistemos darbo kokybei, tačiau kiekvienas gali padidinti spaudimą viename bute. Pakanka įrengti siurblį bute, kuris padidina vandens tiekimo sistemos slėgį. Tai įrenginys su varikliu, veikiančiu nuo 220 V. Variklis yra prijungtas prie jo rotoriaus viduje. Korpusas turi įleidimo ir išleidimo angas.

Pump Kid: techninės charakteristikos ir naudojimo ypatybės. Taikymo sritis, pakeitimas. Pasirinkimo parametrai ir naudojimo ypatybės. Montavimas ir priežiūra. Remontuokite siurblį.

Įrenginys sumontuotas įleidžiant į vandens vamzdį. Kai variklis veikia, sukamojo momento perduodamas iš rotoriaus į darbaratį, kuris pagreitina vandenį ir sukuria reikiamą slėgį.

Geras patarimas! Jei plokščio vandens slėgis yra nepakankamas, o kaimynai yra normalūs, reikia patikrinti vamzdžius. Jie gali būti užsikimšę. Problemą galima išspręsti paprasta valyti arba pakeisti rūdžius vamzdžius.

Jei atsikratysite nepatogumų, susijusių su sumažintu slėgiu vandens tiekimo sistemoje, su siurbliu buvo nuspręsta padidinti vandens slėgį bute, jums reikia žinoti, kaip jį teisingai pasirinkti. Tokiu atveju turite suprasti, kad šis įrenginys turi turėti šias savybes:

  1. Darbas turi būti nepertraukiamas. Prietaisas turi veikti be perkaitimo ir išjungimų. Šios savybės yra įrodyta, kad įmonės turi gerą reputaciją.
  2. Slėgis sistemoje neturi viršyti 5 atmosferų, nes tai gali sukelti vožtuvų ir vožtuvų tarpiklių gedimą.
  3. Prietaisas neturėtų būti pernelyg brangus, nes nereikalingos funkcijos, tačiau mažai kainuojančių modelių nerekomenduojama pirkti, nes joms reikia dažnai prižiūrėti ir greitai sugesti.
  4. Siurblio našumas turi atitikti šeimos poreikius. Jei tuo pačiu metu ketinama naudoti keletą prietaisų: skalbimo mašiną, dušą ar indaplovę, įrenginio talpa turi būti didelė.

Nusprendę dėl pagrindinių parametrų, galite pereiti prie konkretaus modelio pasirinkimo. Visi jie klasifikuojami pagal kelis kriterijus. Pagal darbo režimą, rankiniai ir automatiniai siurbliai yra skirti padidinti vandens slėgį bute.

Rankiniai įrenginiai yra šiek tiek pigesni, tačiau jiems reikia daugiau dėmesio. Šis siurblio tipas veikia nuolat. Galite jį išjungti ir įjungti tik rankiniu būdu. Dėl šios priežasties ji nesugeba greičiau, nes gamina savo išteklius mažiau laiko. Tuo pačiu metu didžiąją laiko dalį jis sukasi tuščiąja eiga. Kad tai būtų išvengta, siurblys turėtų būti įjungtas tik tada, kai reikia, o tai nėra labai patogu.

Automatiniai modeliai turi srauto jutiklį, kuris reaguoja į vandens judėjimą sistemoje. Kai įjungiate maišytuvo čiaupą, siurblys automatiškai pradeda dirbti, o kai jis išjungiamas, jis sustoja. Tai labai padidina įrenginio tarnavimo laiką. Be to, toks siurblys niekada neįsijungs be vandens vamzdžiuose, o tai neleidžia jo perkaitimui ir gedimui. Ši galimybė yra ekonomiškesnė energijos suvartojimo požiūriu.

Pagal aušinimo sistemos tipą siurbliai skirstomi į du tipus:

  1. Su sausu aušinimu. Rotoriaus gale priešais darbaratį yra sumontuoti peiliai, kurie įpurškia orą į variklį. Šie įrenginiai yra šiek tiek didesni, tačiau turi didelį efektyvumą ir nedaug triukšmo darbe.
  2. Siurbliuose, kuriuose yra skysčio aušinimas, pumpuojamas vanduo, cirkuliuojantis korpuso viduje, atvėsina variklį. Tokie vienetai yra mažesni ir dirba tyliai.

Be to, reikia žinoti, kad kai kurie siurbliai skirti tik karštam ar šaltam vandeniui, o kiti gali būti universalūs.

Be pirmiau minėtų siurblių, kurie padidina slėgį vandens tiekimo sistemoje, bute gali būti įrengta rotoriaus siurblio stotis. Tai yra rimtesnė įranga, naudojama tais atvejais, kai vanduo nepasiekia viršutinių aukštų. Tokiose stotyse įrengti hidroakumuliatoriai, kuriuose pumpuojamas vanduo. Jie sukuria pakankamai spaudimo. Įjungus čiaupą, vanduo pradeda tiekti slėgį iš imtuvo į sistemą. Tokie vienetai turi didelius matmenis ir naudojami tik tada, kai tai būtina, arba privačiuose namuose, kuriant autonominę vandens tiekimo sistemą.

Geras patarimas! Naudojant galingą siurblinę daugiabučiame name gali susidaryti situacija, kai siurblys siurbia orą iš atvirų čiaupų kaimyniniuose apartamentuose. Tai išjungs prietaisą. Po to, norint paleisti sistemą, reikia visiškai užpildyti vandenį.

Įrengiant siurblį nėra sunku padidinti vandens slėgį. Norėdami tai padaryti, prie įėjimo į butą būtina supjaustyti vamzdžio gabalėlį ir prijungti jungtis prie pjovimo galų. Plastikiniams vamzdžiams reikės specialaus litavimo geležies, ir turėsite suvirinti metalines jungtis. Po to siurblys įsukamas į vamzdžius iš dviejų pusių.

Svarbu nesupainioti vandens srauto krypties. Teisinga padėtis nurodyta prietaiso instrukcijose. Jei butas prie vandens tiekimo sistemos įėjimo, jau turi bendrą maišytuvą, tada viskas yra daug paprasčiau. Siurblys gali būti montuojamas šioje vietoje. Tokiu atveju galite vengti dirbti su lituokliu ar suvirinimu. Darbo pabaigoje siurblys yra įtrauktas į elektros tinklą.

Daug sunkiau įrengti vandens slėgio didinimo siurblį, jei reikia sumontuoti galingą siurblinę su hidrauliniu akumuliatoriumi. Tokiu atveju reikalingas pats siurblio, bako ir slėgio jutiklio prijungimas. Tokį darbą geriau patikėti specialistui, nes, be įrengimo, taip pat reikalingas įrangos pritaikymas. Tai priklauso nuo siurblinės veikimo ir veikimo.

Geras patarimas! Prieš sprendžiant vandens slėgio didinimo bute klausimą, būtina susisiekti su miesto vandens tiekimo įmone arba valdymo kampanija su skundu. Jei jie negali išspręsti problemos, jie priims išvadą apie galimybę įrengti papildomą įrangą su būtinais parametrais.

Su šiuolaikinių siurblių atsiradimu, kurie padidina vandens tiekimo į butą slėgį, „vos dabartinio čiaupo“ problema yra lengvai nustatoma. Pakanka teisingai pasirinkti ir pritvirtinti įrangą.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: