Sololift už kanalizaciją ir jos taikymo ypatybes

Šiame straipsnyje galite sužinoti, kokias funkcijas „Sololift“ siurblinė turi nuotekoms: įrenginių technines ir eksploatacines charakteristikas, jų konfigūracijos ypatumus ir naudojimą namų vandentiekyje. Tekste pateikiama pagrindinė informacija apie gamintoją „Grundfos“ ir jos gaminius, įskaitant trumpą visų modelių ir vidutinių įrangos kainų apžvalgą.

Sololift nuotekoms: pagrindinė siurblio informacija

Nuotekų sistemos veikimas grindžiamas vandens judėjimo gravitacijos principu dėl dujotiekio nuolydžio. Normalus ryšių veikimas galimas tik tuo atveju, jei nėra užstrigimų.

Privačiojo sektoriaus namuose kolektoriai yra naudojami šiai problemai spręsti. Bako rėmuose esantis bakas leidžia įrengti jungiamąjį vamzdį, vedantį į santechnikos įrenginį, stačiu kampu. Butuose kolektorius montuojamas vertikalioje padėtyje. Šiuo atveju jo nuolydžio laipsnis priklauso nuo aukščio, kuriame yra vartojimo taškas, ir įėjimo vietą.

Jei vamzdžio įvedimo į centrinį kolektorių taškas yra virš sanitarinio įrenginio (tualeto) arba su tuo pačiu lygiu, tuomet nuotekų sistema negalės visiškai veikti. Tai taip pat taikoma ryšiams su slėgiu, nes jų schema apima siurblio montavimą prie šios talpyklos įėjimo.

Yra keletas šios problemos sprendimo būdų:

 1. Nustatykite didesnį suvartojimo tašką.
 2. Sumažinti įėjimo į kolektorių lygį.
 3. Pirkti Sololift nuotekoms.

Pirmuosius du metodus lydi reikšmingi sunkumai, nes ne visada įmanoma atlikti šias procedūras nekeliant pavojaus darbui. Todėl vienintelė optimali išeitis yra nuotekų siurbimo įrangos įsigijimas.

Atkreipkite dėmesį! Kuo didesnis vamzdžio nuolydis, tuo didesnis skysčio judėjimo greitis, kuris lemia užsikimšimo tikimybę.

„Sololift“ yra siurblinė, skirta nuotekoms. Pagrindinė šių įrenginių funkcija yra priversti nuotekų siurblį per vamzdžius. Jie naudojami tose patalpose, kur neįmanoma surengti reikiamo greitkelio nuolydžio, užtikrinančio atliekų skysčio pašalinimą iš vartojimo taškų pagal gravitacijos srautą.

Vartojimo taškai apima:

 • kriauklės;
 • vonia ir dušas;
 • tualetas ir bidė;
 • automobilių plovimas ir kita santechnika.

Dėl savo kompaktiško dydžio šią įrangą galima įrengti nedidelio ploto patalpose, todėl patartina įsigyti „Sololift“ vonios kambariui, tualetui ar virtuvei. Speciali konstrukcija su nuolydžiu dugnu apsaugo nuo dumblo susidarymo atliekų ir išmatų masių pavidalu. Įtraukta įranga padidina skysčio srautą, dėl kurio sistemoje atsiranda sūkurinė trauka, pašalindama nuosėdas nuo bako pagrindo.

Gamintojas tiksliai apskaičiavo prietaiso proporcijas. Siurblys yra 3-5 litrų talpos, todėl gali sukurti didelį nuotekų srautą – 40 l / min. Patys sanitariniai prietaisai neturi tokio galingo nutekėjimo. Geresnis veikimas leido atsisakyti didelės talpos naudojimo, supaprastinant įrangos montavimą nepatogioje vietoje.

Montavimas yra labai tylus, nes siurblys visada yra panardintas į vandenį. Triukšmas, kai vanduo išleidžiamas į tualetą, dažniausiai atsiranda dėl to, kad vamzdžiai teka skystis ir oras. Jei tai siurblys, tai neįvyksta, nes įrenginys nepraranda oro srauto. Prietaisas yra visiškai automatizuotas. Įrengimo schema prisiima tik prijungimą prie priėmimo taško, vamzdžio ir išėjimo iš 220V įtampos. Jūs galite susidoroti su šia procedūra nesinaudodami profesionalaus santechniko paslaugomis.

Svarbiausias „Sololift“ siurblių pranašumas yra jų patikimumas ir pertvarkymo galimybė. Dėl šios priežasties įrengimo metu nėra jokių sunkumų dėl aukščio skirtumų. Be to, plečiamos vandentiekio galimybės patalpoje. Korpuso konstrukcija yra labai patvari. Jis gali atlaikyti aukštų temperatūrų ir slėgio poveikį be deformacijos pokyčių. Anglies filtro buvimas pašalina nemalonius kvapus.

Įrenginio trūkumai yra ne tiek daug. Pirma, siurbliams reikia nuolatinio maitinimo šaltinio. Antra, Danijos įrenginių kaina yra gana didelė.

Svarbu! Visos jungtys tarp sistemos komponentų turi būti sandarios. Tik šiomis sąlygomis nuotekų sistema tinkamai veiks.

Nuotekų siurblių techninės savybės ir funkcionalumas Sololift

Danijos kompanija „Grundfos“ gamina daugybę galingų ir patikimų nuotekų sistemų. Plati siurblių linija leidžia vartotojams individualiai laikytis skysčių išleidimo iš vonios ar tualeto sistemos. Nepaisant panašių išorinių savybių, kiekvienas modelis turi savo galios lygį ir specifinių funkcijų rinkinį.

Prietaisas pagamintas iš sandarios kameros, pagamintos iš didelio stiprumo plastiko. Jis tvirtinamas prie siurblio, skirto skysčio siurbimui. Įrenginys pradeda veikti automatiškai, kai vanduo bake pasiekia tam tikrą lygį. Gamintojas gamina dvi siurblių serijas: „Sololift +“ ir „Sololift 2“.

Bendra abiem modelių serijoms:

 • WC-1;
 • WC-3;
 • CWC-3.

Jie skiriasi nuo savybių ir funkcijų skaičiaus bei techninių savybių. Yra ir kitų įrenginių pakeitimų.

Siurblių techniniai parametrai ir charakteristikos Sololift

Kai kuriose siurblio versijose yra darbaratis su aštriais kraštais. Ši dalis naudojama didelių nuotekų užsikimšimo vamzdžių šlifavimui. Stoties įėjimo dydis yra 10 cm, ši zona patogi prijungti 110 mm skerspjūvio vamzdį. Mažiausias vandens srovės aukštis yra 5 m.

Dizainą sudaro šie komponentai:

 • saugojimo bakas;
 • panardinamasis siurblys;
 • atbulinės eigos vožtuvas;
 • filtravimo sistema;
 • pjovimo mechanizmas darbaratis;
 • anglies tipo filtras.

Daugumos modelių darbinė temperatūra: nuo 0 iki 45 ° C. Išimtis yra „Sololift C-3“ įrenginio modifikavimas, galintis atlaikyti iki 90 ° C temperatūrą.

„Grundfos“ produktų apimtis apima šiuos objektus:

 • vonios;
 • tualetiniai dubenys (pakabinamas tipas ir grindys);
 • dušai;
 • vonios.

„Sololift“ virtuvei užtikrina skalbimo mašinų ir indaplovių valdymą. Vidutinis slėgio lygis daugumai modelių yra 9,9 m. Veikimo koeficientas yra 4,5 m? / H.

Papildoma siurblinių įranga suteikia papildomos naudos:

 • įmontuota apsauga nuo perkaitimo;
 • 120 cm ilgio laidas, leidžiantis perkelti įrengimo vietą;
 • papildomas gryninimo laipsnis dėl anglies filtro.

Geras patarimas! Pasirinkus namų siurblį, labai svarbu atkreipti dėmesį į jo savybes. Optimalaus modelio įsigijimas pašalins permoką už nereikalingas funkcijas.

Įrenginio darbinė įtampa yra 220-240 vatų. Terminis hidrodinaminis relė kontroliuoja pripildymo laipsnį. Atbulinius vožtuvus su adapteriais su plastiškumu, kai jie pripildomi, varo slėginiai purkštukai. Šis veikimo principas pašalina skysčių nutekėjimo ir nemalonių kvapų tikimybę gyvenamajame rajone. Įrenginyje yra patikimi ir galingi varikliai. Karterio ir veleno gamybai naudojama medžiaga buvo nerūdijančio plieno, todėl jie yra apsaugoti nuo korozijos.

„Sololift“ modelių konstrukcijos ypatumai WC-1

Kompaktiški „Sololift WC-1“ dydžiai nereikalauja daug laisvos vietos įrengimui. Jie lengvai tinka kambariuose su ribotomis erdvėmis. „Sololift +“ serijos siurblys papildomas malūnu ir galingu varikliu. Dėl šių dalių užtikrintas nepertraukiamas įrenginio veikimas.

Smulkintuvas padeda pašalinti vamzdžių užsikimšimus, kuriuos gali sukelti:

 • daug tualetinio popieriaus;
 • dujotiekio įstrigę higienos gaminiai;
 • išmatų masių grupes.

Jei dėl kokių nors priežasčių sistema sugenda, įranga praneša apie gedimą pagal garsinį signalą. Taigi problema neliks nepastebėta. Vidinės dalys yra prieinamos, todėl „Sololift Plus“ siurblio priežiūros ir remonto procesas nesukelia sunkumų. Nereikia išmontuoti visų jungiamųjų grandinių. Todėl remontas nereikalauja daug laiko.

Įrenginio svoris yra 7,3 kg (abu modeliai). Kaupiamųjų pajėgumų erdvumas – 9 l. Norėdami įdiegti „Sololift“ ant grindų, naudokite varžtus ar kaiščius. Ypač jiems skirtos konstrukcijos angos. Reikalingo dydžio jungiamosios detalės ir adapteriai naudojami kaip nuotekų sistemos ir įrangos tvirtinimo elementas. Adapteris išleidimo linijoje gali būti montuojamas horizontaliai ir vertikaliai. Čia yra vožtuvas.

Ekspertai rekomenduoja įrengti siurblį tiesiai po tualetu. Tai daroma taip, kad tarp vandentiekio armatūros ir įpurškimo įrenginio liktų ne daugiau kaip 15 cm, įsitikinus, kad siurblys yra tinkamai prijungtas ir saugiai pritvirtintas, galite pradėti veikti.

„Sololift 2 WS-1“ modifikacijos įdiegimas turi panašias charakteristikas, tačiau kai kurie rodikliai yra patobulinti. Tai apima kūno dydį, kuris tapo labiau kompaktiškas, taip pat padidėjusi variklio galia ir pjovimo elementų funkcionalumas.

Techniniai modelių rodikliai Sololift WC-3

Šis įrenginio modifikavimas turi tokius pat privalumus kaip ir ankstesnis modelis. Tarp jų yra tik vienas didelis skirtumas. Šiuo atveju dizainas turi 3 papildomus vamzdžius. Patobulintas modelis sukurtas ne tik tualetui, bet ir bidė, dušo kabina ir kriaukle.

Svarbu! Jei prie sistemos prijungtas dušas, dujotiekis sukaupia 1% nuolydį. Įrengimo instrukcija „Sololift 2 WC-3“ leidžia įrengti tualetinį indą ir 3 papildomus vandens taškus. Tačiau jokia modifikacija neleidžia prie sistemos prijungti kelių tualetų, nes, norint tinkamai valdyti nuotekų sistemą, reikės didesnio nei 10 cm įleidimo.

Bendras konstrukcijos svoris yra 7,3 kg (abu modeliai). Sandėliavimo talpa – 9 litrai. Tuo pat metu modelis yra specialiai sukurtas prijungti prie tualetų su cisternomis, galinčiomis laikyti nuo 4 iki 9 litrų. skystis.

„Sololift 2 WC-3“ modifikacijoje yra hidraulinė sūkurinė sistema, skirta efektyviai kovoti su užsikimšimais nuotekų sistemoje. Medžiagos, iš kurios gaminamas pjovimo elementas, stiprumo charakteristikos, palyginti su panašiu „Sololift +“ modeliu, padidėjo. Įrenginys yra visiškai apdraustas nuo nutekėjimo.

 • mažiausias atstumas tarp siurblio ir sanitarinės įrangos arba sienos yra 1 cm;
 • Dušo kabinos nutekėjimas yra prijungtas iš apačios ir turi papildomą filtrą, kad būtų apsaugotas įrenginys nuo plaukų patekimo;
 • Prieš pradedant eksploatuoti, patikrinamas įleidimo vožtuvas, kad būtų išvengta skysčio atgalinio srauto;
 • pageidautina naudoti vibraciją atsparią medžiagą, kuri sumažintų triukšmo lygį;
 • vamzdžių jungtys turi būti apdorojamos sandarikliais ir patikrinta jungčių patikimumas;
 • kad apsaugotumėte save prieš atlikdami remontą ar techninę priežiūrą, pirmiausia turite nuimti saugiklį ir atjungti siurblį nuo sieninio lizdo, tuo pačiu užtikrinant, kad neįmanoma atsitiktinai įjungti;
 • siurbliai sujungiami su bet kokiais vamzdžiais, įskaitant plastikinius.

„Sololift“ siurblinės idealiai tinka priverstinei kanalizacijos sistemai su neribotomis galimybėmis, kurios neriboja planavimo apribojimų. Šis privalumas bus naudingas mažų butų savininkams. Įrenginys nereikalauja daug vietos, įrengiamas su minimaliu įrankio naudojimu (rinkinys jau turi visus reikiamus adapterius) ir efektyviai atlieka savo darbą, kuris turi įtakos jo kainai.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: