Septikos bakas, neigiamos apžvalgos ir jų galiojimas

Tokiame prietaise, kaip septikas, neigiami atsiliepimai gali būti girdimi gana dažnai. Tačiau šio tipo nuotekų valytuvas yra natūraliai populiarus priemiesčio nekilnojamojo turto savininkams. Pabandykime suprasti, kodėl tokia aktyviai naudojama įranga dažnai kritikuojama ir kaip gerai ji yra pagrįsta.

Kaip struktūra ir veikimas
cisternos tipo įrengimas

Šis tipo septinių rezervuarų tipas yra pagamintas iš patvaraus storio plastiko, naudojant technologiją, kuri nereiškia, kad ant gaminio yra siūlės. Dizainas yra tvirtas korpusas su keliais tarpusavyje sujungtais skyriais. Korpuso sienos yra pagamintos naudojant daugybę standiklių, kurie užtikrina gerą medžiagos atsparumą išoriniam slėgiui nuo dirvožemio sluoksnių. Dažniausiai yra trys skyriai, ir jie yra tarpusavyje susiję su viršsrovėmis viršutinėje prietaiso dalyje.

Be to, infiltratoriai tiekiami su septiku, kuris gali būti nuo 1 iki 4 ar daugiau. Jie yra talpyklos, kuriose vanduo patenka per dirvožemio sluoksnį, o tai padeda beveik visiškai išvalyti priemaišas. Gamintojas mano, kad valymo sistemos išleidimo angos vanduo tampa 98% švarus. Tai leidžia naudoti jį techniniais tikslais. Vamzdyje tarp infiltratorių ir septinio rezervuaro sumontuotas atbulinis vožtuvas, kuris neleidžia vandeniui grįžti, kai filtrai yra užpildyti.

Iš nuotekų, vanduo ir nuotekos patenka į pirmąją septinės kameros kamerą, kurioje vyksta nuosėdų nusodinimas ir nuosėdų nusodinimas. Skystis pilamas į antrą skyrių, kur jis yra po apdorojimo naudojant bakterijas, kurios suskaido organines medžiagas. Po to jau pakankamai išgrynintas vanduo patenka į trečiąją kamerą, kurioje susikaupia suspenduotų dalelių.

Skystis patenka į infiltratorius, kuriam reikia tik galutinio valymo. Naudojant infiltratorius, susijusius su daugybe neigiamų atsiliepimų. Septikas, naudojant šiuos prietaisus po gydymo, užima daug vietos vietoje ir tai netinka visiems.

Pagrindinė bet kokio septiko savybė yra jos veikimas. Renkantis prietaisą, pirmiausia reikia jį apsvarstyti. Septinės talpyklos yra penkių tipų, kurie skiriasi pagal dydį, našumą ir kainą:

  1. Tankas 1 gali tarnauti ne mažiau kaip 3 žmonėms, talpa 600 l per dieną, kainuoja apie 400 JAV dolerių, o jo matmenys yra 1200x1000x1700 mm.
  2. „Tank 2“ jau suprojektuota 4 žmonėms, kurių talpa – 800 l per dieną. Jo kaina yra 550 cu, jo matmenys yra 1800х1200х1700 mm.
  3. 2.5 talpykla gali perdirbti nuotekas iš 5 namų ūkių, nes 2030x1200x1850 mm matmenys gali patekti per 1000 l per dieną per save. Tiesa ir jos kaina yra įspūdinga – 700 JAV dolerių
  4. „Tank 3“ tvarko kanalizaciją, kurios tūris 1200 l / parą, iš 6 asmenų, kurių matmenys yra 2200 x 1200 mm2000 mm, ir kainuoja jau 830 kub.
  5. Tankas 4 yra didžiausias 3800x1000x1700 mm, kuris suteikia jai 1800 l talpos per dieną. Jis įrengiamas, jei namas yra nuo 7 iki 9 žmonių. Tokio prietaiso kaina yra daugiau nei 1000 JAV dolerių.

Kaip matote, beveik bet kuriai šeimai galite nusipirkti septinį rezervuarą. Neigiamas atsiliepimas apie jį dažnai atsiranda dėl netinkamo įrenginio našumo pasirinkimo. Bandydami taupyti pinigus, žmonės perka pigesnį septinį rezervuarą, kuris yra skirtas mažiau nuomininkų namuose, nei jis iš tikrųjų yra.

Jei tyrinėjame vartotojų nuomonę dėl septinių rezervuarų, tai matome, kad jie dažnai kritikuojami. Leiskite analizuoti dažniausiai pasitaikančius neigiamus šio įrenginio atsiliepimus ir pabandyti suprasti kiekvieno iš jų priežastis.

Kanalizacija privačiame name: schema, įrengimo gylis. Savo rankų montavimo ypatybės ir jų tvarka. Atlikti reikiamus skaičiavimus, susijusius su kanalizacijos sistemos interjeru.

„3 metus mes naudojame septinį rezervuarą„ Tank 2 “. Jis veikia be jokių skundų. Tačiau kiekvienais metais turime jį išpumpuoti, o tai yra varginantis verslas. Svetainė yra sodo bendrijoje, toli nuo miesto. Norėdami paskambinti ten, naktinis mokytojas yra brangus. Nuosėdas galima siurbti savarankiškai drenažo siurbliu, tačiau taip pat yra brangus, ir kur šioms atliekoms įdėti. “

Nikolajus Usoltsevas, 45, Saratovas

Ką pasakyti apie šių pretenzijų pagrįstumą? Taip, žinoma, bet kokiam įrenginiui reikia periodinės priežiūros. Tai nurodyta septiko rezervuare. Be to, jo periodiškumas neturėtų būti sutrikdytas, nes kietos nuosėdos gali būti suspaustos, kad jos nebūtų galima išpumpuoti. Bet kuriuo atveju, skambinant vakuuminiu krautuvu kartą per metus, tai yra pigiau nei skambinti kas 2 savaites, kai naudojate įprastą variklį.

Geras patarimas! Jei perkate drenažo siurblį, tuomet substratas, kurį bakterijos apdoroja nuo septiko, gali būti pumpuojamas tiesiai į sodą. Ši masė yra puiki trąša. Nebijokite kvapo, bakterijos ją sumažino, o išleidus į orą, po kelių dienų ji visiškai išnyks.

„Bandymo vietoje yra septikas. Neseniai pastatiau namą ir taip pat nusprendžiau įdiegti panašų įrenginį sau, bet kai pažvelgiau į tai, kiek vietos jam reikia, buvau siaubingas. Bandymas yra geras – jis turi 20 akrų, ir turiu tik 4. Manau, kad didelės teritorijos, reikalingos šiam įrenginiui įdiegti, poreikis yra rimtas trūkumas. “

Sergejus Nikolajevas, 27 metai, Petropavlovskas

Iš tiesų, reikalinga pakankamai didelė erdvė bet kokio septinio rezervuaro montavimui, nes ji turi infiltratorių. Priklausomai nuo numerio, jie gali būti iki 6 metrų ilgio. Tam pridedame septinį rezervuarą ir vamzdžius. Gaukite įspūdingą vietą. Jei svetainėje yra medžių ir ūkinių pastatų, gali būti neįmanoma ją įdiegti.

Geras patarimas! Susitarkite su kaimynu ir nusipirkite septinį rezervuarą. Jei turite mažų sričių, tada kartu galite rasti įrenginių valymo vietą. Be to, po to galėsite išpumpuoti vieną.

„Į mano namus įrengiau vietinę cisternų valymo įmonę. Net kai jie buvo palaidoti, duobės apačioje buvo vanduo. Kaimynas įspėjo, kad pajėgumai gali išspausti, bet aš neklausiau. Taigi tai įvyko šį pavasarį. Bakas plaukė į paviršių, sulaužė visą sistemą. Nerekomenduoju niekam pirkti šių plastikinių statinių. “

Aleksandras Petrovas, 32, Tiumenė

Pakartotinai pažymėta, kad prieš diegiant septinį rezervuarą būtina aiškiai ištirti visas geologines vietovės savybes, įskaitant vandens lygį dirvožemyje. Natūralu, kad šviesos bakas pavasarį plūdo, kai lygis pakilo. Tokiais atvejais būtina organizuoti kitus tipus, pvz., Betoninių žiedų septinį rezervuarą arba naudoti naudingus patarimus.

Geras patarimas! Tam, kad nebūtų daroma neigiama peržiūra, turėtų būti įtvirtintas septinis aukštas požeminio vandens pakilimas. Norėdami tai padaryti, sutvarkykite duobę ir nuleiskite gelžbetonio plokštę su kilpomis. Dėl šių kilpų susieti pajėgumus diržų pagalba. Pripildykite talpyklą smėlio ir šiukšlių mišiniu.

„Praėjusiais metais įsiurbė septikas„ Tank 1 “. Mes gyvename kartu su žmona ir turime pakankamai šio kiekio. Prieš mėnesį lankėsi vaikai ir anūkai. Per savaitę namuose buvo 8. 6 dieną viskas užtvindė. Aš pašaukiau šeimininkus. Jie sakė, kad vamzdis buvo sugadintas dėl perkrovos. Ar medžiaga yra tokia trapi, kad negalėtų susidoroti su vandens tekėjimu. “

Evgeny Pavlovich, 59, Omskas

Situacija kalba už save. Neįmanoma naudoti mažesnio našumo septiko, kaip reikalauja standartai. Tai lemia jos perkrovą ir potvynį. Šiuo atveju įvyko net suskirstymas. Jei netgi gyvenate kartu, bet žinote, kad galite dažnai lankytis – įsigykite didesnio našumo prietaisą.

Dauguma neigiamų nuomonių dėl septinių rezervuarų, kurie yra prieinami forumuose, yra susiję su jo veikimo sąlygų ar neatsargumo pažeidimu įsigijimo metu. Todėl prieš perkant septinį rezervuarą atidžiai pasverkite visas aplinkybes ir, dirbdami, stenkitės laikytis gamintojo rekomendacijų.

Like this post? Please share to your friends:
//graizoah.com/afu.php?zoneid=2466924