Studijuojame privačių namų šildymo katilų tipus ir kainas

Iš tikrųjų jaukus ir patogus būstas tampa tinkamu temperatūros režimu, o šildymo sąnaudos atitinka finansines galimybes. Šilumos šaltiniai gali būti prietaisai, veikiantys įvairiomis energijos rūšimis. Šiuo metu aktyviai naudojami trys katilų tipai: kietasis kuras, elektra ir dujos. Kiekvienas iš jų turi savo savybes ir privalumus. Dujų šildymo katilų kainos šildymui privačiame name tampa tada, kai pasirenkamas prietaiso tipas, ir jis turi būti pasirinktas iš įvairių gaminių.

Norint teikti pirmenybę dujų šildymui, nereikia daug argumentų. Pagrindinė sąlyga yra prieiga prie ryšio, kuri tiekia dujas. Visi kiti argumentai kalba už save:

  • dujų šildymui reikia minimalios priežiūros;
  • veikia nuolat ir automatiškai;
  • tinkamas įrangos veikimas ir priežiūra užtikrina saugų darbą;
  • aukšto lygio efektyvumo efektyvumas;
  • Tinkamai parinktas dujų katilas gali ekonomiškai šildyti didelius namus.

Dujų katilų tipai

Po to, kai bus suteiktas dujų tiekimas į namus ir gauti leidimai jo naudojimui, galite pasirinkti katilą. Šiuolaikinė tokių įrenginių gamyba pateikiama dideliame asortimente.

Buitiniam naudojimui skirti dujų katilai skirstomi į tris pagrindines kategorijas:

  • montuojant: grindis, sieną;
  • ant šildymo skysčio: dviguba grandinė;
  • pagal degimo produkto pašalinimo metodą: kaminas, turbokompresorius.

Jei visi originalūs katilų modeliai buvo grindų tipo, tada sienos mėginiai atsirado palyginti neseniai ir atstovauja miniatiūriniam dujų katilui. Degiklis, šilumokaitis, išsiplėtimo bakelis, cirkuliaciniai siurbliai, termometras, manometras ir saugos sistema yra kompaktiški ir efektyvūs korpuse. Tokių katilų svoris ir kaina yra skirtingi, tačiau jų teikiami privalumai yra daug vertingesni. Atlaisvindami erdvę patalpose, jie harmoningai prisitaiko prie interjero.

Pardavėjų teikiamoje veislėje galite rasti buitiniam naudojimui skirtus dujų katilus, kurių vidutinė kaina yra nuo 250 iki 1000 JAV dolerių. Viskas priklauso nuo užduočių, kurias turi atlikti įrenginys, taip pat nuo prekės ženklo. Šiuo tikslu skaičiuojami galios, reikalingos palaikyti stabilų temperatūros lygį patalpose. Norint nustatyti didžiausią reikalingą galios vertę, atsižvelgiama į šildomų patalpų plotą, jų izoliacijos lygį ir kt.

Katilai turėtų būti perkami su galia. Tai geriau, kai jie dirba vidutinio dydžio, o ne ribojimo režimu. Bet jei galios skirtumas yra daug didesnis nei reikalaujamas skaičius, tai bus nenaudingas papildomas mokestis už neprašytas funkcijas. Kalbant apie montuojamus dujų katilus, jų kaina bus pusantro iki dviejų kartų didesnė nei grindų kainos. Tačiau, jei dizaino aspektai yra svarbūs vieneto pirkėjui, o taip pat taupo erdvę kambaryje, toks permoka bus pelninga vienkartinė investicija į komfortą. Tai suteiks daug naudos, jei naudosite dujų katilą.

Geras patarimas! Nepirkite dujų katilo prieš baigiant projektą. Paprastai dokumentacijos kūrėjas atliks profesionalius skaičiavimus ir rekomenduos geriausio pasirinkimo dujų katilą.

Standartinis vieno kontūro dujų katilas skirtas tik šildymui. Jo konstrukcija leidžia šildyti vandenį šildymo sistemoje. Tokiais atvejais vandens šildymui naudojami dujiniai vandens šildytuvai arba katilai. Bet tai nėra pelninga, jei galite naudoti dvigubos grandinės katilą. Iš tokio įrenginio yra daug daugiau efektų. Be to, kad nereikia pirkti ir prijungti papildomos įrangos, tai leidžia beveik vienu metu šildyti vandenį, skirtą naudoti vonioje, duše ir kt.

Atminkite! Vieno kontūro dujų katilai naudojami tik šildymui, dvigubai grandinei – šildymui ir vandens šildymui neribotais kiekiais.

Elektroniniai uždegimo įtaisai yra įrengti katilo uždegimui. Be to, degimo procesas kontroliuojamas automatizavimo būdu, kuris pašalina dujų tiekimo į degimo kamerą galimybę, nesant joje esančios traukos arba išjungtos. Degimo produktų likučiai pašalinami dėl natūralaus išmetimo arba turbo pralaidumo.

Nepaisant to, kad grindų katilai užima daugiau vietos, jų naudojimas nėra mažiau populiarus, kai kalbama apie didelius plotus. Pagal kainą privačių namų šildymo katilai žymiai skiriasi. Pavyzdžiui, nebrangius buitinius katilus galima įsigyti nuo 200 JAV dolerių. Tokie prietaisai užtikrins normalų vieno ar dviejų grandinių šildymą šalies namuose arba šalyje. Atitinkamai katilas, kurio talpa iki 1000 kilovatų, kainuos žymiai daugiau.

Pagal darbų tipą grindų katilus galima suskirstyti į dvi grupes:

  1. Vienetai su atmosferos degikliais. Galingumas svyruoja nuo 10 iki 70 kW. Jų eksploatavimas pastebimas dėl triukšmo, paprasto valdymo, kontrolės ir prieinamumo.
  2. Šildymo dujų įrenginiai su pripučiamais degikliais. Tai apima didelės galios katilus. Vidaus naudojimo požiūriu, jie turi būti dedami į specialias patalpas, nes jų darbui turi būti sukurtos specialios sąlygos. Be to, jie sukuria triukšmą.

Dujų grindų tipo katilams šilumokaičiai gaminami iš plieno arba ketaus. Pageidautina geriau duoti ketaus. Ši medžiaga yra atsparesnė temperatūrai ir korozijai.

Dėmesio! Norint gauti leidimą įrengti dujinių grindų katilą, būtina, kad patalpos plotas būtų ne mažesnis kaip 4 m?, Lubų aukštis nuo 2,5 m.

Norint prisijungti prie dujų viaduko įrangos, reikia įgyvendinti keletą griežtų taisyklių ir priemonių, kurios yra žinomos ekspertams, turintiems prieigą prie tokio darbo. Namo savininko užduotis yra įsigyti aukštos kokybės įrangą, kurios įrengimas suteiks savo namams patikimą, efektyvų, ekonomišką ir saugų šilumos šaltinį.

Pirkėjams labai sunku suprasti šiuolaikinio šio buitinio prietaiso pasiūlymų įvairovę. Pradedant nuo prekės ženklo ir baigiant techniniais duomenimis, dujų katilai yra gana paini serija klausimų, kurių nėra lengva rasti. Ne visada įmanoma patikėti savo pasirinkimu, remiantis tik aukšta kaina. Dujų katilas su tokiomis pačiomis funkcijomis gali turėti skirtingas kainas. Tokiu atveju rekomenduojama konsultuotis su keliais ekspertais ir ekspertais. Profesionalūs patarimai padės teisingai pasirinkti.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: