Naujos kartos energiją taupantys keraminiai šildytuvai namams: modelių kaina

Kad buitiniai elektriniai šildymo prietaisai taptų nepriekaištingo komforto šaltiniu, jie turi būti paprasti ir saugūs, kompaktiški, efektyvūs, lengvai valdomi, neuždegti deguonies patalpoje ir lengvai prisitaikyti prie esamo interjero, neatsižvelgdami į daug vietos. Naujos kartos energiją taupantys keraminiai šildytuvai namams atitinka šiuos reikalavimus. Jų kaina yra demokratiška ir visiškai atitinka prietaisų funkcionalumą.

Naujos kartos keraminiai šildytuvai

Keraminių šildytuvų darbui namuose pagrindas yra du būdai. Viena vertus, tai yra oro konvekcija, dėl kurios oras teka per šildymo elementą, šildo kambarį. Kita vertus, tai yra infraraudonoji spinduliuotė, kurios veiksmai skirti patalpų šildymui. Atsižvelgiant į tai, kad keraminis šildymo elementas yra labai šiltas, tokiems prietaisams būdingas efektyvumas ir mažas energijos suvartojimas.

Dauguma šiuolaikinių keraminių šildytuvų gamintojų tiekia modelius su tiksliais temperatūros reguliatoriais su elektromechaniniu arba elektroniniu valdymu, laikmačiais, jonizatoriais ir oro valytuvais. Be to, galimybė nuotoliniu būdu valdyti prietaisą nuotolinio valdymo pultu leidžia juos patogiai naudoti.

Keraminiai šildytuvai tiekiami keliomis versijomis, įskaitant sienų, grindų ir darbastalio modelius. Sienų tvirtinimo įtaisai turi didelius matmenis, tačiau konstrukcijoje yra plona plokštė, todėl juos galima montuoti net ir nedideliame plote. Grindų ir stalviršių prietaisai yra maži, aprūpinti korpuso sukimosi funkcija, apsauga nuo apverstos ir gali veikti ventiliatoriaus režimu.

Yra keraminių dujų prietaisų, kurie gali greitai sukurti vietinę šilumos zoną dėl infraraudonųjų spindulių. Kalbant apie jų naudojimą, jie yra būtini atviroms erdvėms, pavyzdžiui, terasoms ar pavėsinėms, šildyti. Dažni jų naudojimo pavyzdžiai žiemos sąlygomis šildant palapines. Tokių įrenginių veikimui yra pakankamai specialus dujų balionas.

Keraminis plokščių šildytuvas – tai monolitinė metalo korpuso struktūra, kurioje yra šilumą atspindintys ekranai ir šildymo keraminiai elementai. Jų veikimas atsiranda, viena vertus, dėl infraraudonųjų spindulių, kita vertus, per oro konvekciją. Taigi, keraminiai prietaisai šildo tiek patalpų orą, tiek šalia esančius objektus.

Įsigijęs namų apyvokos reikmenis, vartotojas gauna daug privalumų:

  • aukštas efektyvumas – prietaisuose naudojama technologija yra vienas ekonomiškiausių ir efektyviausių. Net jei šildytuvas yra išjungtas, keramikos skydas ilgą laiką patalpina patalpą šiluma;
  • naudojimo saugumas – prietaisas negali sukelti netoliese esančių objektų užsidegimo. Be to, jis sukelia apsaugą nuo perkaitimo;
  • aplinkai nekenksmingumas – šildant, keramika neišskiria kenksmingų medžiagų ir spinduliuotės, drėgmės lygis patalpoje nesikeičia;
  • kompaktiškas ir lengvai įrengiamas įrenginys – nepaisant pakankamai padoraus svorio, plokštės lengvai pritvirtinamos prie sienos, nereikalaujant specialių įrankių ar įgūdžių ir nesukelia problemų eksploatacijai;
  • tylus valdymas – šildytuvai veikia tyliu režimu;
  • valdymo galimybė – keraminiai prietaisai yra suderinami su automatine patalpų klimato kontrolės sistema, leidžiančia nustatyti įrenginio veikimą keliais režimais;
  • puikus dizainas – keraminės plokštės yra nepriekaištingos išvaizdos ir gali papildyti beveik bet kokį interjerą;
  • ilgaamžiškumas – keraminių plokščių eksploatavimo laikas yra daugiau nei 30 metų.

Svarbu! Plokščių šildytuvuose naudojama keramika patenka į infraraudonųjų spindulių srauto diapazoną, puikiai tinka patogiam žmogaus suvokimui.

Šiuolaikiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai TM “Venecija”, derinantys dviejų rūšių šilumos perdavimą, užtikrina ekonominį energijos suvartojimą. Šildymas iki 85 °, keraminė šildytuvo plokštė tampa efektyviu infraraudonųjų spindulių šaltiniu, o antroji įrenginio pusė su specialiomis skylutėmis šildo kambarį natūralia konvekcija.

Venecijos keramikos šildytuvus galima įsigyti su termostatais (PKIT, PAC serija), dėl kurių galia valdoma priklausomai nuo klimato. Taip pat gaminami ekonominiai prietaisai be Venecijos PKI ir EPKI linijos termostatų. Tokie šildymo įrenginiai gali būti naudojami autonominiam šildymui organizuoti ir kaip papildomas šildymo šaltinis.

Keraminiai šildytuvai Venecija yra triukšmingi tiek eksploatacijos metu, tiek aušinimo metu. Prietaisai neišskiria pašalinių kvapų, kai jie ilgą laiką atjungiami nuo tinklo, yra darbo šildymo jausmas. Šildymo įranga „Venecija“ iš pradžių turėjo tik sienos konstrukciją. Tačiau kojos buvo sukurtos montuoti įrenginius ant grindų. Patogiam grindų keraminių šildytuvų perkėlimui jų stovai yra su ratais.

Elektros įrangą galima naudoti tiek butų, tiek privačių namų šildymui. Įrenginyje įrenginiai yra nepretenzingi, nereikalauja aptarnavimo ir gali nuolat dirbti 24 valandas. Gamintojo nustatytas tarnavimo laikas yra iki 30 metų. Visai įrangai taikoma 5 metų garantija.

Elegantišku dizainu galima įsigyti keraminį energiją taupantį šildytuvą Venecijos namams. Yra plokščių, turinčių platų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Puikus sprendimas stilingam interjerui bus įrenginiai su atspausdintu nuotraukų spausdinimu arba smėlio pluošto modeliu. Tokie prietaisai padarys bet kokį interjerą individualų ir pilną.

Patogiausia įsigyti šildymo plokštes internetinėse parduotuvėse. Čia galite ramioje aplinkoje susipažinti su produktų asortimentu ir kainomis. Patogi paieškos sistema padės greitai surasti norimos galios ir dizaino modelį. Visą reikalingą informaciją apie šildytuvų įrengimą su papildomomis galimybėmis galima paaiškinti įrangos specifikacijų skyriuje.

Norėdami įsigyti įrangą, turite pasirinkti mėgstamą modelį ir pateikti užsakymą atitinkamame lauke. Jums bus pasiūlytas apmokėjimo ir įrangos pristatymo būdas. Daugelyje svetainių sukurta nuolaidų ir specialių pasiūlymų sistema, kuri gali geriausiai paveikti pasirinkto įrenginio kainą. Pavyzdžiui, galite įsigyti 200W keramikos Nikten infraraudonųjų spindulių šildytuvą su 25% nuolaida (įprastinė kaina yra 3500 rublių).

Žiūrėti reklamą svetainėse. Labai dažnai prekybos organizacijos sukuria prizus, premijas ir dovanas. Visoms keraminėms šildymo plokštėms pridedama gamintojo garantija iki 10 metų. Jei dėl kokių nors priežasčių įsigytas prietaisas jums netinka arba tiesiog nepatinka, įmonės įsipareigoja grąžinti pinigus per 10 dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Šiuolaikinių elektrinių keraminių šildytuvų populiarumas priklauso ne tik nuo ekonominės naudos, bet ir nuo gebėjimo puikiai papildyti ir kartais papuošti interjerą. Klimato įrangos rinkoje yra dešimtys įvairių gamintojų modelių. Pasirenkant optimalų prietaisą, būtina atsižvelgti į šildomos patalpos plotą, režimą, kuriuo prietaisas veiks, įrengimo metodą ir kitus svarbius kriterijus.

Jei esate racionalaus elektros energijos naudojimo rėmėjas, turite pasirinkti šildytuvų modelius su automatiniais valdymo įtaisais. Nustatydami reikiamą temperatūrą termostato skalėje, galite reguliuoti prietaiso galią. Be to, temperatūros reguliatoriai patalpoje gali išlaikyti iš anksto nustatytą mikroklimato režimą, kurio tikslumas nuo 1 iki 0,5 ° C. Elektros prietaisų įrengimas laikmačiu leidžia nustatyti laiką ir išjungti prietaisą.

Skirtingi veikimo būdai leidžia efektyviau naudoti elektros energiją. Sieniniame šildytuve galios valdymo galimybė realizuojama naudojant valdymo skydelį. Modelis yra įrengtas su įmontuotu laikmačiu 8 valandas. Galima nusipirkti keraminį šildytuvą su šio modelio termostatu už 2050 rublių kainą.

Geras patarimas! Termostatai gali valdyti atskirus prietaisus ir visą alternatyvią namų šildymo sistemą.

„Kam-in“ kompanija sukūrė unikalią įrangą – išmanųjį šildytuvą su įmontuotu skaitmeniniu termostatu. Toks įrenginys valdo ne tik kambario oro temperatūrą, bet ir jo vertę plokštės paviršiuje. Be to, „Kam-in“ keraminiai šildytuvai gali būti sukonfigūruoti kas valandiniam arba kasdieniam darbui, pasirenkant vieną iš šešių režimų. Keraminės elektrinės šildymo plokštės kaina „EASY HEAT SNANDART“ balta spalva – 1120 rublių.

Kambariuose, kuriuose tinklo įtampa yra nestabili, geriau naudoti šildytuvus su mechaniniu termostatu. „Scarlett Sc-Fh53k07“ šildytuvas gerai įrodė. Modelis turi mechaninį režimų reguliavimą, prietaiso galia yra 1,8 kW, įrengtas pasukamas korpusas. Šildytuvo kaina yra 1400 – 1800 rublių.

Neapibrėžti keraminių šildymo prietaisų privalumai yra aukštas kambario šildymo greitis ir galimybė išjungti šilumą po ilgos išjungimo. Keramika (net ir 10-12 mm storio) užtikrina šilumos kaupimąsi ir lėtą grąžą. Ši medžiaga yra patvari, patvari ir ekologiška, nesukelianti kenksmingų medžiagų.

Tarp svarbių privalumų yra saugos šildytuvai. Daugelis jų turi įrenginius, kurie išjungia elektros įrangą perkaitimo ar apvirtimo atveju. Keraminiai šildytuvai gali būti naudojami kambariuose, kuriuose yra didelė drėgmė, taip pat kambariuose, kuriuose yra vaikai.

Jei kalbame apie tokių šildymo įrenginių ekonominę naudą, galima pastebėti, kad jų elektros energijos suvartojimas yra 30% mažesnis nei panašių veikimo alyvos šildytuvų. Tačiau reikia pasirinkti tinkamą elektros įrangą. Taigi, 2500 W talpos keraminio šildytuvo Bork 0702 (CH 501) grindų modelis gali suteikti šiltą kambarį, kurio plotas yra 25-30 kvadratinių metrų. m Šildytuvo kaina yra apie 12 800 rublių.

Analizuojant keraminių šildytuvų stipriąsias ir silpnąsias puses, reikia pažymėti, kad jie turi daug daugiau privalumų nei trūkumai. Pastarasis, galbūt, gali būti siejamas su didelėmis atskirų įrenginių kainomis, kai kurių modelių triukšmingu veikimu, palaikančiu vėdinimo funkciją, ir dėl sudėtingo remonto dėl gedimo.

Jei lyginame keraminius šildytuvus pagal tipą, naudinga paminėti, kad grindų ir stalo įrenginiai yra mobilūs ir lengvai perkeliami į bet kurią vietą. Perkeliamosios sienos įranga bus susijusi su išmontavimu ir užtruks šiek tiek laiko, tačiau tokie įrenginiai yra kompaktiški ir stilistiškai tinka nedideliems kambariams be papildomos vietos.

Galite užsisakyti ir įsigyti keraminį infraraudonųjų spindulių šildytuvą susisiekdami su oficialiomis internetinių parduotuvių gamintojų svetainėmis arba specializuotais padaliniais, kuriuose parduodami šildymo įrenginiai. Prietaisų kaina priklausys nuo jų galios, prieinamumo ir termostatų tipo, taip pat nuo gamintojo.

Svetainių valdytojai gali teikti ekspertų patarimus, kaip pasirinkti optimalų šildytuvo modelį ir pasirinkti tam tikros patalpos įrangą.

Apytikslės įvairių firmų keraminių šildytuvų modelių kainos:

Gamintojas, modelis Galia W Kaina, patrinti.
TM Venecija, infraraudonųjų spindulių biokonvektorius PKK 700 700 4200
TM Venecija, infraraudonųjų spindulių skydelis EPKI 300 300 2000 m
HYBRID ART, infraraudonųjų spindulių šildymo skydelis 375 3900
TD Nikaten, keraminis šildytuvas 650 650 8950
TM Bork, grindų šildytuvas 0506 2000 m 11850
Electrolux, grindų šildytuvas EFH / F 6720 2000 m 6900
Polaris, ventiliatoriaus šildytuvas PCWH 2073D 2000 m 2800
„Liberton“, ventiliatoriaus šildytuvas LCFW 45-2000 2000 m 2300
Scarlett, ventiliatoriaus šildytuvas SC-FH53K05 2000 m 2250

 

Geras patarimas! Apžvelgę ​​interneto kainas, turėtumėte pasitarti su vadovais apie faktinę įrangos kainą.

Kiekvienoje buitinių prietaisų pardavimo vietoje yra skyrių su vartotojų atsiliepimais. Prieš pirkdami keraminį energiją taupantį šildytuvą savo namuose, jums reikia surinkti kuo daugiau informacijos apie dominančio modelio charakteristikas ir tinkamumą naudoti jį pagal jūsų sąlygas.

Tai naudinga išsiaiškinti iš tų, kurie tam tikrą laiką naudojo prietaisus, savo nuomonę apie keraminius šildytuvus. Specialistų atsiliepimai padės jums naršyti vieno gamintojo ar kito prietaiso parametruose, taip pat suderinti kainą su prietaiso kokybe ir įranga. Ekspertai jums pasakys, kaip tinkamai įrengti įrangą ir valdyti jos veikimą automatiniais reguliavimo įtaisais.

Venkite perkant žemos kokybės įrangą, padės klientams peržiūrėti. Taigi kai kurių Nikaten keraminių šildytuvų modelių, kurių peržiūra negali būti vadinama teigiamu, funkcijos neatitinka nurodytų parametrų. Išnagrinėjus kritiką ir keletą klientų nuomonių, galime daryti išvadą, kuris modelis neturėtų būti įsigytas.

Apskritai, keraminiai šildytuvai yra gana kompaktiški ir funkcionalūs prietaisai, kurie suteikia patogią šilumą ir nevartoja daug elektros. Dėl saugaus ir patogaus naudojimo jie gali būti naudojami bet kurioje patalpoje.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: