Kvarcinis šildytuvas: populiarių gamintojų apžvalgos ir peržiūra

Straipsnyje išsamiai aprašomas tokio prietaiso kaip kvarco šildytuvo charakteristikos: vartotojų atsiliepimai apie populiariausius gamintojus ir jų produktus, pagrindiniai kriterijai, kaip pasirinkti kokybišką prietaisą, infraraudonųjų spindulių ir monolitinių struktūrų lyginamosios charakteristikos pagrindiniams vartotojams svarbiems parametrams.

Kvarcinis šildytuvas: apžvalgos ir optimalaus įrenginio parinkimas

Dabartinė rinka yra pernelyg prisotinta įvairiais šildymo įrenginiais. Iš visų krosnių masės kvarco konstrukcijos išsiskiria dėl jų praktiškumo. Jie turi daug privalumų, nors, kaip ir daugelis kitų produktų, jie neturi trūkumų.

Kvarciniai šildytuvai laikomi elektrine šildymo įranga, kuri iš dalies apima kvarcą. Kai kurie konstrukcijos elementai yra pagaminti iš šio mineralo. Priklausomai nuo prietaiso tipo ir jo modifikacijos, kvarcas gali turėti visiškai skirtingus elementus.

Kiekvienas kvarco prietaiso tipas, naudojamas namų šildymui, turi savo veikimo principą. Tačiau šio principo esmė yra ta pati veikimo schema: šildymo elemento temperatūra didėja dėl to, kad per ją tekančios elektros dalelės sukelia didelį pasipriešinimą.

Rinkoje yra dviejų tipų kvarco struktūros: infraraudonųjų spindulių ir monolitinės. Veikimo principu kvarciniai prietaisai taip pat skirstomi į du tipus: indukciją ir varžą. Pastarasis skiriamasis bruožas yra tai, kad nėra magnetinių laukų, turinčių neigiamą poveikį žmogaus organizmui. Be to, tokie šildytuvai neprisideda prie metalo detalių šildymo drabužiuose (mygtukai, užtrauktukai). Paprastai tai tampa problema, jei dėl neatsargumo pernelyg arti darbo įrenginio.

Atkreipkite dėmesį! Elektros šildymo tipas yra vienas iš produktyviausių namų šildymo variantų: kai kuriais atvejais įrangos efektyvumas siekia beveik 95%. Tai reiškia, kad prietaisas išleidžia pinigus, išleistus elektros energijai, be nuostolių.

Šiuolaikinės technologijos dėka elektros energijos kaina gali būti sumažinta. Yra daug būdų, kaip ekonomiškai naudoti elektros energiją šildymui.

Kvarco prietaisui rekomenduojama įsigyti temperatūros jutiklį su automatine stebėjimo sistema. Jutiklis reaguoja į kambario temperatūros pokyčius ir įsijungia įjungus arba išjungdamas įrenginį, priklausomai nuo nustatymų, kuriuos galite nustatyti patys. Ši schema leidžia sumažinti išlaidas 1/3.

Monolitinė dizaino versija (MKTEN) turi kitą pavadinimą – plytelėmis. Gaminant produkciją atliekama pagal šią schemą:

 1. Tirpalo paruošimas, apimantis marmuro trupinius (susmulkintą dolomitą), baltą kaolino molį ir kvarco smėlį įvairiomis proporcijomis.
 2. Supilkite mišinį į plokščias formas ant nichromo spiralės. Ši medžiaga yra metalo chromo ir nikelio lydinys.
 3. Tamperio sudėtis.
 4. Džiovinimo procedūra.
 5. Sintering produktai.

Galutinėje formoje prietaisas yra lygiavertis alyvos šildytuvo konstrukcijai, tik sausai. Prijungus prietaisą prie tinklo, nichromo spiralė yra šildoma. Po to visa viryklė įšyla.

Atkreipkite dėmesį! Kvarco smėlio savybės yra panašios į aliejaus savybes. Darbo įrenginyje esanti medžiaga prisideda ne tik į kambario oro pašildymą, bet ir kaip akumuliatorius. Todėl, net ir išjungus šildytuvą, patalpos temperatūra bus 1,5 valandos.

Kvarcinių įrenginių infraraudonųjų spindulių konstrukcijose įrengtas volframo spiralės formos šilumos išskyrimo elementas. Ji yra stiklo mėgintuvėlyje. Stiklinė kolba yra prevencinė priemonė, apsauganti nuo nemalonių kvapų. Sparnas, pagamintas iš volframo, šildomas raudonai. Jei nebūtų stiklo vamzdelio, dulkių dalelės, nukritusios ant spiralės, nuolat dega, užpildydamos kambarį nemaloniu kvapu.

Labiau tikslinga naudoti infraraudonųjų spindulių įrangą pastoviam šildymui. Šis įrenginys geriausiai įrengtas gyvenamajame kambaryje, kuriame yra televizorius, arba darbo vietoje. Žinoma, kambarys visiškai neįšyla, tačiau galima sutaupyti daug elektros energijos, pirkdami agregatą su mažos galios lygiu.

Svarbiausias tokio prietaiso privalumas yra patogus veikimas. Dizainas yra kompaktiškas, mobilus, o šilumos išsiskyrimo procese oras patalpoje nedega, kaip paprastai yra konvekciniai produktai, kuriems reikia įsigyti oro drėkintuvus. Tokiu atveju išsaugoma natūrali kambario drėgmė, kad net po ilgo kambario pašildymo žmonės vis dar lengvai kvėpuotų.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti su keturiais šildymo elementų tipais: kvarcas, halogenas, keramika arba mikatermicheskim. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau veiklos principas yra tas pats. Todėl toliau svarstysime infraraudonųjų spindulių įrenginių su kvarco šildymo elementu ir kvarco monolitinėmis konstrukcijomis savybes.

Nepaisant daugelio privalumų, kurie sujungia šiuos įrenginius, kiekvienas iš jų šildo kambarį savaip. Dėl šios priežasties šildytuvai turi būti parenkami pagal savo poreikius ir kambario sąlygas:

 • jo dydis;
 • oro temperatūra;
 • geros izoliacijos buvimas ar nebuvimas.

Monolitinis vienetas šildo kambarį konvekciniu efektu. Tuo metu visuose kambario taškuose laipsniškai didėja oro temperatūra. Šildant oras plečiasi, jo tankis mažėja, todėl jis pakyla. Monolitinis šildytuvas pirmiausia šildo oro tarpą priešais save, po to, padidindami karštus srautus, kiekvienas tolesnis sluoksnis pašildomas.

Atkreipkite dėmesį! Šildymas yra lėtas, tačiau įrenginys gali palaikyti normalią temperatūrą 16-18 m aukščio kambaryje.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo veikimas neapima konvekcijos. Kambario šildymo procese intensyviai perduodama šiluminė spinduliuotė, kuri turi kryptinį sklidimo modelį. Šiluma neišsklaido aplink kambarį dėl to, kad įrenginyje yra fokusavimo reflektorius, atspindintis jį teisinga kryptimi.

Šiluminę spinduliuotę sudaro kvarcinė lemputė, kurios viduje yra sandarinamas spiralas. Kai taip atsitinka, objektų šildymas prieš konstrukciją, o ne oras. Kitaip tariant, lemputė šildys žmones ir daiktus, kurie yra tiesiogiai priešais jį spinduliavimo diapazone.

Geriausias prietaisas nustatomas remiantis tuo, ar pirkėjas reikalauja vienodo kambario šildymo, ar vietinio šilumos.

Infraraudonųjų spindulių įrenginiai bus naudingi tose srityse, kuriose nėra įprastos izoliacijos. Izoliuotuose kambariuose su minimaliais šilumos nuostoliais geriau naudoti monolitinius šildytuvus. Kai nustatomos kambario eksploatavimo sąlygos, galima palyginti šių vienetų charakteristikas.

Svorio požiūriu, monolitinės struktūros iš esmės praranda infraraudonųjų spindulių įrenginius. Jų svoris yra 10-12 kg. Bet plytelių šildytuvai yra labai kompaktiški. Standartiniai matmenų parametrai yra 60×35 cm, o konstrukcijos storis neviršija 25 mm. Priklausomai nuo gamintojo, produktų matmenys gali skirtis nuo nurodytų matmenų, bet ne žymiai.

Atkreipkite dėmesį! Jei ketinate naudoti prietaisą kartu su termostatu, specialistai rekomenduos įsigyti monolitinį kvarcinį šildytuvą be kištuko.

Jei užsakoma plytelių danga, daugelis gamintojų suteikia pirkėjams teisę pasirinkti medžiagą, iš kurios bus pagamintas apsauginis rėmas. Labiausiai prieinama galimybė yra aliuminis. Aukščiausios kokybės rėmai yra pagaminti iš plieno, padengto apsaugine danga.

Infraraudonųjų spindulių modeliai yra funkcionalesni. Jie leidžia reguliuoti galios lygį nuo 1-3 kW. Reflektoriuje yra 500 vatų talpos lempos. Nuo jų skaičiaus priklauso nuo tikslaus šildymo reguliavimo galimybės. Svarbiausia – nepervertinkite, kad emitentas nesukeltų žalos žmonėms.

Jei kalbame apie infraraudonųjų spindulių teršėjus ir jų žalą, verta išsamiau išnagrinėti šių įrenginių temperatūrines galimybes ir veiksmų laipsnį žmonėms.

Šiuolaikiniai šildytuvų dizainai skirstomi į tris kategorijas:

 • 300 ° C – teršėjai, turintys ilgą bangą, kuri negali pakenkti žmonių sveikatai (su sąlyga, kad spinduliai nėra nukreipti į asmenį stačiu kampu);
 • 600 ° С – bangų diapazonas praktiškai sutampa su žmogaus kūnu;
 • 800 ° C – užpildai su trumpųjų bangų poveikiu (tokio tipo spinduliuotė gali būti labai pavojinga, nes ji gali prasiskverbti į žmogaus kūno odą).

Kvarco šildytuvo žalos sveikatai laipsnis gali būti lyginamas su saulės šviesos poveikiu asmeniui. Abiem atvejais terminis komponentas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių spektro bangų plitimo principu. Kitaip tariant, jei per trumpą laiką 10–20 µm spinduliuotės įtaka yra veikiama, sveikatai nebus pakenkta. Priešingai, kūnas yra atspalvis.

Geriau susilaikyti nuo ilgo buvimo infraraudonųjų spindulių šildytuve, nes tai gali sukelti odos nudegimus.

Geras patarimas! Siekiant sumažinti infraraudonųjų spindulių neigiamo poveikio laipsnį, rekomenduojama nukreipti prietaisą į baldus ar kitus kambario paviršius. Tiesioginis žmogaus buvimas prie šildytuvo yra leidžiamas, bet ne ilgesnis kaip 20 minučių. Ypač pažeidžiamos kūno dalys yra akys ir galva.

Kaina kvarco šildytuvai TeplEko, Teploplit ir tekstūra

Monolitinėms konstrukcijoms būdingas ilgas tarnavimo laikas (iki 25 metų). Tuo pačiu metu šis veikimo laikotarpis papildomas minimaliu suskirstymų skaičiumi. Paprastai pagrindinė gedimų dalis patenka į maitinimo laidą, kurį, jei reikia, labai lengva pakeisti.

Dabar galima apskaičiuoti būtiną elektros energijos kiekį vienam vienetui šildymo sezonui: 1800 val. X 0,4 kW = 720 kW / val.

Atsižvelgiant į tai, kad namo šildymui reikalingi 6 prietaisai ir 1 kW kaina yra 2 rubliai. Galite lengvai apskaičiuoti, kokios bendros išlaidos bus:
720 kW / val. Х 6 (šildytuvai) х 2 patrinti. = 8640 trinti. per metus.

Vidutinė monolitinių kvarcinių šildytuvų kaina namams:

Prekinis ženklas Galia, kW Matmenys, cm Veiksmų sritis, m Kaina, patrinti.
TeplEko 0,4 2,5x35x60 8-10 2300-2600
Heatplit 0,45-0,5 12 2400-3000
Tekstūra 0,4 10 2300-4950

 

Kainos priklauso nuo konkretaus modelio, jo dizaino, komponentų ir galios savybių.

Dauguma infraraudonųjų spindulių teršalų yra įrengti ant grindų. Kad būtų patogiau, kai kuriuose modeliuose yra stovas, reguliuojantis prietaiso aukštį.

Atkreipkite dėmesį! Parduodant galite rasti vienetus su interjero ar interjero dekoro imitacija. Ypač populiarūs įrenginiai, pagaminti iš natūralios medienos arba medžio drožlių plokščių. Tokiais atvejais šildytuvai yra ne mažiau veiksmingi nei įprastiniai, tačiau jų išvaizda žymiai pagerėjo.

Papildomi teršėjų privalumai:

 1. Temperatūros reguliatoriaus sąskaita teikiamas didelis efektyvumas ir pelningumas.
 2. Jei konstrukcija perkaitusi arba apversta, prietaisas automatiškai išsijungia.
 3. Įrenginyje yra laikmatis, leidžiantis valdyti prietaiso veikimo laiką.

Vidutinės infraraudonųjų spindulių kvarco teršėjų kainos:

Prekinis ženklas Modelis
prietaisą
Galia,
kw
Matmenys
žr
Veiksmų sritis, m Kaina, patrinti.
Sinbo SFH-3310 1 14x23x43 15 1300-1400
Noirot Royat-2 1800 1.8 11x12x55 15 8100-8300
Stiebel Eltron IW 120 1.2 8.5х14.5х53.5 15 4200-4500
„Prorab“ QH 800 0.8 18x35x47 8 1000-1500
AEG IR Premium 6000 6 110x27x110 36 145000-147000
Patogumas K-19H 2 18x35x47 10 1500-2000

 

Monolitiniai modeliai turi standartinį dydį, kuris, priklausomai nuo gamintojo, gali būti 1-2 cm.

Pagrindinės monolitinio dizaino šildytuvų charakteristikos:

 1. Produkto svoris – nuo 10 iki 12 kg (priklausomai nuo medžiagos, iš kurios pagaminta konstrukcija).
 2. Paviršiaus temperatūra darbo režimu – 95 ° C
 3. Energijos suvartojimas yra 400-500 vatų.
 4. Šildytuvo temperatūra yra 120 ° C.
 5. Greitis, kuriuo prietaisas atvės, yra apie 1 ° C / min.
 6. Rekomenduojamas kambario dydis – 16-18 m?

Infraraudonųjų spindulių spinduliuotojai turi platesnį dydį. Pirkėjai turi didelį pasirinkimą atsižvelgiant į struktūros svorį. Šiuose įrenginiuose yra lengvas korpusas nuo 1 iki 3 kg.

Nuo emitterio darbo temperatūros priklauso nuo bangos ilgio:

 • nuo 300 iki 600 ° C – ilgis yra 2,5–50 mikronų;
 • nuo 600 iki 800 ° C – ilgis yra 0,7-2,5 mikronai.

Vidaus modeliai sunaudoja nuo 1 iki 3 kW. Viename įrenginyje galima įrengti keletą šildymo elementų. Kiekvienos jų galia yra 400-500 vatų.

Atkreipkite dėmesį! Kad naudotojai galėtų kontroliuoti temperatūrą, gamintojai įrengė kiekvieną iš šių šildymo elementų atskiru jungikliu.

Vartotojų nuomonės apie infraraudonųjų spindulių ir monolitines struktūras skiriasi. Kai kurios apžvalgos yra teigiamos, o kitos, priešingai, kalba apie tam tikrų produktų trūkumus.

Štai keletas iš jų:

„Pernai įsigijau namams keletą monolitinių šildytuvų. Aš nusprendžiau tai padaryti tik todėl, kad kiekviename kampe aš girdėjau tik apie šių produktų privalumus. Bet labai greitai juos nusivyliau. Tai nereiškia, kad jie yra nepraktiški. Ir iš jų sutaupytos lėšos yra didelės. Bet namuose nesijaučiau šilumos. Todėl dalis monolitinių modelių, įrengtų svetainėje, ir miegamajame įsigijo infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Nors jis veikia lokaliai, jis neturi laukti, kol visas kambarys sušils. “

Vitalijus Andrienko, Jekaterinburgas

„Žvelgiant į mano vyrą, kur norėčiau įsigyti kvarcinį šildytuvą, mes praleidome daug laiko, kol nusprendėme pasirinkti tinkamą variantą. Pasirinkite šildomą šildytuvą. Prietaisai puikiai įrodė save. Žinoma, turėjau išleisti pinigus termostate, bet dabar energijos suvartojimas yra minimalus ir visiškai kontroliuojamas. Su tokia įranga nebijo palikti namą savaitę. Žiemą, esant 10 ° C šildytuvo darbinei temperatūrai, namas yra apdraustas nuo užšalimo. Esu labai patenkintas savo pirkimu. “

Tatjana Smirnova, Maskva

„Aš asmeniškai norėčiau infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Nepaisant jų kainos, jie visiškai pateisina save. Energijos suvartojimas yra labai mažas. Kai centralizuota šildymo sistema bute nesuveikia savo užduoties, aš tiesiog pakeliu temperatūrą iki norimo lygio dėl šildytuvo. “

Igoris Skorodko, Sankt Peterburgas

Šiuolaikinėje šildymo įrenginių rinkoje yra daug įvairių prietaisų. Bendras modelių skaičius viršija vieną šimtą. Be standartinių ir bendrų įrenginių, galite įsigyti kvarcinį šildytuvą „TeplEko“, kuris nurodo naujausias ir originalias versijas.

Atkreipkite dėmesį! Prekinis ženklas TeplEko pasirodė rinkoje 2010 m. Jau iki 2012 m. Šio gamintojo produktai buvo plačiai žinomi ir platinami.

Šis prietaiso tipas yra monolitinė stačiakampė plokštė. Šildytuvo TeplEko kvarco smėlio gamybos sprendimo pagrindas. Tuo pačiu metu plokštės viduje nėra tvirtinimo tinklo. Produktas turi reljefinį paviršių, kuris sugeria drėgmę. Ir šildytuvo spintelės dalis gali būti saugiai nudažyta bet kokia spalva, nes ji yra visiškai saugi. Taigi dizainas gali būti išdėstytas toje pačioje spalvų schemoje kaip ir kambarys, kuriame įrenginys bus įdiegtas.

Šildytuvas prijungtas prie elektros tinklo per standartinį lizdą. Konstrukcijos gale yra trumpas laido laidas, maždaug 1 m ilgio, o gamintojai neužbaigia kabelio su kištuku, todėl jūs turite nusipirkti šią dalį ir patys pataisyti. Netoli kabelio išėjimo taško yra maitinimo mygtukas.

Plokštelės tvirtinimas prie sienos skliausteliuose. Parduodant yra specialūs grindų paklotai, kuriuos galima įsigyti kaip priedą. Viename bloke yra šildymo elementas, esantis nichromo spiralės pavidalu, kurį šildo srovė, ir atiduoda šilumą konstrukcijai. Dėl specialaus dėvėjimo atsparaus vielos šildytuvo galima įjungti visą dieną. Kitaip tariant, jis gali būti naudojamas kaip pagrindinis šilumos šaltinis namuose.

Atkreipkite dėmesį! Medžiaga, naudojama plokštės gamybai, turi aukštą inercijos lygį. Tai reiškia, kad konstrukcija ilgą laiką sušyla ir tuo pat metu ilgai atvėsina. Temperatūra maksimaliai pasiekia per 30 minučių.

Siekiant visapusiškai įvertinti „TeplEco“ produktų galimybes, verta išsamiai išnagrinėti pagrindines technines prietaisų charakteristikas, lyginant jas su kito populiaraus prekės ženklo šildytuvų rodikliais.

Lyginamieji prietaisų Heatplit ir HeatEco požymiai:

Būdingas Gamintojas
Heatplit TeplEko
Energijos suvartojimas (diena), kW 2.55 2.5
Visas aušinimo laikas, h 2.2 5
Galia, W 450 400
Svoris, kg 11 12
Kaina, patrinti. 2500 2300

 

Šis produktas priklauso dviem konkuruojantiems prekės ženklams, priklausantiems skydelio šildytuvo kategorijai. Vertinant pagal lentelę, įmonės „TeplEko“ šildytuvai turi mažesnį galios lygį, palyginti su „Heatplit“ instrumentais. Tačiau jų gamybos procese gamintojas naudoja daug kvarco smėlio, taip pagerindamas plokščių talpą.

Su panašiais dizaino rodikliais, nepaisant jo kainos, „HeatPlit“ išlaiko šilumą iš šildymo daug blogiau.

Dėl kvarcinių šildytuvų „TeplEko“ vartotojų atsiliepimai nėra visiškai vienareikšmiški. Pirkėjai palieka neigiamas ir teigiamas pastabas.

Remiantis bendra nuomone, buvo pabrėžti šie teigiami produktų aspektai:

 • ilgas aušinimo laikotarpis, todėl viryklė ilgą laiką netgi išjungia šilumą;
 • paviršiaus dažymo galimybė;
 • prietaisas neuždengia oro;
 • sumažintas energijos suvartojimas.

Atkreipkite dėmesį! Nepaisant to, kad gamintojas savo įrenginius priskiria energijos taupymui, palyginti su konvektoriais, taupymas nėra toks didelis (jei pasikliautumėte atsiliepimais).

Palyginti žymiai daugiau:

 • didelis dizaino svoris;
 • ant prietaiso korpuso nėra rankenų, todėl plokščiosios plokštės perdavimo ir montavimo procesas tampa sudėtingesnis;
 • su nepakankamu džiovinimo kvarciniu šildytuvu Tepleko sumuoja srovę;
 • prietaisų pakuotėje esantys skliausteliai neleidžia įtaisui pritvirtinti prie sienos. Ypatingi sunkumai kyla montuojant ant plonos pertvaros;

 • prietaiso įšildymui užtrunka valandą;
 • jei patalpoje yra padidėjęs drėgmės lygis, ant plokštės paviršiaus susidaro plyšiai;
 • gamintojas nepateikė apsauginių elementų, kurie užkerta kelią žmogaus kontaktui su konstrukcija. Atsižvelgiant į tai, kad įjungtas įrenginys tampa labai karštas, šildytuvo veikimas be apsauginio ekrano vaikų kambaryje gali būti pavojingas;
 • ribota įranga. Kad galėtumėte patogiai naudotis, turite įsigyti daug papildomos informacijos.

Be apsauginio ekrano, jums reikės įsigyti papildomų dalių, skirtų pilnam šildytuvo „TeplEko“ veikimui. Juos galite įsigyti iš gamintojo.

Vidutinės komponentų kainos:

Dalies tipas Kaina, patrinti.
Galios lygio kontrolė (tiristorius) 2000 m
Metalinis ekranas 1000
Smart lizdas 5500
Atspindinti plėvelė (folija) 150
Temperatūros reguliatorius 1200
Montuojamas džiovintuvas 700
Stovas (lauke) 600

 

Praktiškai naudinga bus tik stovas, apsauginis ekranas ir temperatūros reguliatorius. Likusieji komponentai yra neprivalomi, jie tik padidina komforto lygį.

Geras patarimas! Jei įrenginys bus montuojamas ant sienų, plėvelė su atspindinčiu efektu nebus nereikalinga. Ji sieks šilumos teisinga kryptimi.

Išmanusis lizdas pagerina šildytuvo funkcionalumą. Naudodamasis pagalba vartotojas gali išjungti arba įjungti prietaisą balsu arba tekstiniu pranešimu (SMS).

Kvarcinio šildytuvo konstrukcijos montavimas atliekamas taip:

 1. Pasirenkama optimali vieta, kurioje bus įrengtas šildytuvas. Tinkamiausias plotas yra po langu arba priešais duris (priešinga pusė). Rekomenduojama, kad nuo grindų būtų bent 10 cm aukščio.
 2. Atspindinčia plėvelė yra pritvirtinta prie sienos. Jis gali būti perkamas iš šildytuvo gamintojo ir bet kurios kitos įmonės. Tai tikrai nėra svarbu. Plėvelė klijuojama taip, kad monolitinis įtaisas būtų visiškai uždengtas mažomis iškyšomis abiejose pusėse (pažodžiui kelis centimetrus). Dėl to šiluma bus visiškai atspindėta kambaryje, o ne išleidžiama sienos šildymui.
 3. Suplanavus projektavimo vietą, atliekamas tvirtinimo elementų montavimas: 1 vnt. dėžutės viršuje, 2 vnt. žemiau.
 4. Plokštelės montavimas.
 5. Temperatūros reguliatorius prijungtas. Labai svarbu, kad ji būtų patogioje vietoje.

Tik prietaisas prijungiamas prie elektros tinklo. Kad būtų išvengta įtrūkimų plokštelėje, labai svarbu „išdžiūti“ prietaisą. Norėdami tai padaryti, palikite šildytuvą dirbti 2-3 valandas. Kadangi statybinė medžiaga turi didelį gebėjimą sugerti drėgmę, nepaisykite šios procedūros.

Geras patarimas! Norint visiškai pašalinti įtrūkimų galimybę, rekomenduojama palikti prietaisą į kambarį su sausu mikroklimatu keletą dienų arba geriau 1-2 savaites, prieš pradedant darbą.

Bendrovės „TeploPlit“ kvarciniai prietaisai gaminami remiantis dolomito (žemės marmuro akmens), kvarco smėlio ir kaolino (balto molio) pagrindu. Šie komponentai gamybos metu yra sumaišomi reikiamomis proporcijomis, suspausti ir sukepinimo procedūra atliekama esant aukštai temperatūrai.

Viduje įrengtas šildymo elementas yra visiškai izoliuotas nuo sąlyčio su deguonimi ir aplinka. Dėl to dalis nėra sunaikinama oksidacijos procesų, susidariusių sąlytyje su oru, įtakoje.

Gamintojas pasirinko šildymo elemento medžiagą, vadinamą nichromu. Šio metalo, kuris yra nikelio ir chromo lydinys, darbinė temperatūra pasiekia 980 ° C, o tai rodo didelį spirito atsparumą karščiui. Tikroji prietaiso temperatūra neviršija 120 ° C, todėl medžiaga išlieka stiprios savybės per ilgą tarnavimo laiką.

Bendrovė suteikia vartotojams galimybę įsigyti dviejų tipų krosnių šildytuvus:

 1. „HeatPlit“ modelis yra kvarcinis instrumentas su aliuminio rėmu.
 2. Modelis “Heatplit-M” – kvarcinis šildytuvas su rėmu su balta milteline danga. Rėmo paviršius yra įrėmintas po monolitinės plokštės spalvomis.

Gamintojas įsitikino, kad prietaisai yra ne tik ekonomiški, bet ir patrauklūs išoriniai duomenys. Korpuso priekis yra padengtas tekstūriniais ornamentais.

Visi įrenginiai yra vienoje spalvoje – balta. Pirkėjai galės piešti struktūrą savo mėgstamu atspalviu. Tam reikės įsigyti specialius dažus su karščiui atspariomis savybėmis.

Atkreipkite dėmesį! Visi šildytuvo kampai ir briaunos yra suapvalinti, todėl įrenginio montavimas jokiose patalpose nėra ribojamas. Dizainas yra visiškai saugus darbui.

Vartotojai gali pirkti „Heatplit“ kvarco šildytuvus šiais pakeitimais:

 1. Jų konfigūracijoje yra konstrukcijos be maitinimo kabelio. Jo ilgis yra 0,5 m. Šis kabelis skirtas prietaisui prijungti prie sistemos ar temperatūros reguliatoriaus.
 2. Prietaisas su kištuku – įrengtas maitinimo kabelis, kurio ilgis yra 1 m. Prietaisas yra visiškai nepriklausomas nuo vienos elektros šildymo sistemos.

Šildytuvo konstrukcija gali atlaikyti ilgą darbo laiką be pertraukų. Šis gebėjimas leidžia palikti prietaisą įjungtą, nebijodamas, kad šildymo elementas nepavyks. Jei tinklo įtampa yra 220-230 V, šaltinio paviršiaus šildymo temperatūra bus apie 95-98 ° C. Šis rodiklis yra vidutinė vertė, gauta atlikus matavimus iš 9 skirtingų taškų.

Monolitinio šildytuvo temperatūra gali būti padidinta virš nurodyto lygio. Norėdami tai padaryti, jums reikės žymiai padidinti įtampą elektros tinkle ir ilgą laiką.

Techninės šildytuvų charakteristikos:

 1. Konstrukcijos dydis yra 2,5x35x60 cm.
 2. Bendras svoris – 11 kg.
 3. Galios lygis – 450 vatų.
 4. Tinklo darbinė įtampa – 220 V.
 5. Visas šildymo laikas – 20 min. (kaitinimas nuo 10 iki 95 ° C).
 6. Didžiausia galima šildymo temperatūra yra 95-98 ° C.
 7. Statinio aušinimo greitis yra 1 ° C kas 1.8 min.
 8. Rekomenduojamas kambario dydis – 16-18 m?
 9. Kasdienės elektros energijos sąnaudos komplekse su termostatu yra 2,54 kW.

Standartinės savybės apima patį šildytuvą, jo tvirtinimo įtaisų rinkinį (3 vnt.) Ir dokumentų paketą.

Atkreipkite dėmesį! Maitinimo kabelis, numatytas konstrukcijoje, gali išlaikyti 380V apkrovą ir 190 ° C temperatūros poveikį. Šiuo atveju laido apvalkalas nėra linkęs užsidegti.

Pasak vartotojų, bendrovės produktai Heatplit, nors ir nusipelno teisės egzistuoti, turi keletą reikšmingų trūkumų.

Klientų apžvalgos:

„Aš gyvenu bute. Centralizuotos šildymo sistemos galimybės yra pakankamos jaustis patogiai net žiemą. Išimtis yra kelios savaitės, kai temperatūra už langų smarkiai sumažėja. Šiais metais ji atsisakė naudoti ventiliatoriaus šildytuvą – oras nuolat išdžiovinamas, daug triukšmo ir galva pradeda skauda. Arba nusprendėte išbandyti kvarcinį šildytuvą Teploplit. Kambarys gerai pašildomas, bet labai per lėtas. Priešingu atveju nėra jokių skundų dėl įrenginio. “

Viktorija Demčenko, Jekaterinburgas

„Buvau labai nusivylęs šildytuvo Heatplit dizainu. Svetainėje dizainas atrodo tvarkingas, iš tikrųjų – visiškai priešingas. Skydelis per daug įkaista, todėl atsisakė diegti vaikų darželyje. Nors griežtai kalbant, tai buvo, kad prietaisas buvo nupirktas. Vienintelis dalykas, kuris patenkino šildytuvą, buvo mažas energijos suvartojimas. “

Sergejus Matvienko, Maskva

„Gamintojas neabejotinai baigė skydo gamybą. Buvo nustatyti šie trūkumai, susiję su eksploatavimo faktu: elektros smūgiai, įtrūkimai ant konstrukcijos, o šiluminė galia yra daug mažesnė už nurodytą skaičių. Taip pat labai liūdna nėra papildomo komplekto – ekrano nebuvimas. Nematau jokios priežasties sumokėti tą pačią pinigų už tą patį, kaip ir pats prietaisas. Kalbant apie mane, geriau pirkti infraraudonųjų spindulių šildytuvą. “

Evgeny Sotnikov, Maskva

Kvarcinių šildytuvų tekstūros ypatybės

Kompanija „Texture“ pastaruosius 17 metų naudoja savo technologiją kvarcinių šildytuvų gamybai. Šios konstrukcijos yra būdingos aplinkai, saugumas ir efektyvumas.

Atkreipkite dėmesį! Palyginti su standartiniais modeliais, tekstūros šildytuvai gali sutaupyti iki 80 proc.

Gamintojas siūlo vartotojams dvi šildytuvų serijas:

 1. „Delux“ – šildytuvo dizainas yra diskretiškos monochromatinės spalvos, padengtos nedideliu, bet dideliu tekstūra.
 2. VIP – natūralios medžiagos yra kolekcijos dekoro pagrindas: plokštelė realiai imituoja natūralių akmenų ir mineralų paviršius.

Kvarcinės monolitinės plokštės iš gamintojo Texture turi ne mažiau kaip 95% kvarco smėlio.

Techninės įrangos savybės:

 1. Konstrukcijos dydis yra 2,5x35x60 cm.
 2. Bendras svoris – 10 kg.
 3. Dienos elektros energijos suvartojimas – 2 kW.
 4. Rekomenduojamas kambario dydis – 14-18 m?
 5. Naudojimo laikas – 50 metų (jei tinkamai naudojamas).

Šildymo elemento konstrukcijoje yra visiškai uždarytas. Ją užblokuoja nedegus dielektrikas, atsparus aukštai temperatūrai. Dirbtinės dalys taip pat visiškai paslėptos saugumui. Įrenginį galima saugiai palikti ilgą laiką, nes jis pasižymi visišku saugumu.

Veikimo metu šildomoje patalpoje nėra dulkių dalelių ir deguonies.

Monolitinių šildytuvų tekstūros privalumai

Kvarcinių šildytuvų monolitinės struktūros Tekstūros privalumai:

 • rentabilumas – prijungus temperatūros reguliatorių, galite sumažinti vieno prietaiso suvartojimą iki 2,5 kW per dieną;
 • hipoalerginiai – patalpų mikroklimato rodikliai yra patogūs gyventi;
 • aplinkai nekenksmingumas – gaminant medžiagas gaminamos natūralios kilmės medžiagos. Šildytuvus rekomenduojama naudoti tose vietose, kuriose taikomi didesni sanitarijos reikalavimai;
 • saugumas – šildytuvams priskiriama 1-oji priešgaisrinės saugos klasė;
 • mažos kainos – palyginti su infraraudonųjų spindulių ir konvektoriaus modeliais, monolitinės plokštės kaina yra apie 20-50% mažesnė (atsižvelgiant į visas elektros energijos sąnaudas ir šildytuvo įsigijimą);

 • efektyvumas – su mažu suvartojimo lygiu prietaisas pasižymi aukštu efektyvumo rodikliu – iki 98%. Tokiu atveju šilumos srautai tolygiai paskirstomi visoje patalpoje.

Atkreipkite dėmesį! Konstrukcijos montavimas gali būti atliekamas bet kokiu patogiu kampu ir visiškai ant bet kokio paviršiaus. Montavimo požiūriu monolitinė plokštė yra universali.

Kvarcinių šildytuvų naudojimas Tekstūra: klientų atsiliepimai

Nepaisant daugelio pranašumų, kuriuos pažymi gamintojas, klientų apžvalgos, susijusios su monolitinėmis konstrukcijomis, tekstūros yra beveik tokios pat kaip pastabos apie panašius produktus iš kitų markių:

„Ne tik tai, kad šildytuvas neveikia pilno šildymo funkcijos, o šildymo proceso metu atsiranda nemalonus kvapas. Galbūt dažai, kuriuos naudoja gamintojas, visiškai neatitinka techninių dizaino reikalavimų. Kai viryklė yra visiškai šildoma, tiesiog neįmanoma būti kambaryje. “

Vitalijus Syroezhkin, Sankt Peterburgas

„Tekstūros šildytuvuose mane traukė patraukli išvaizda. Palyginti su „HeatEco“, dizainas yra daug geresnis, o dizaino variantai yra daug daugiau. Jie yra šildomi ilgą laiką, tačiau, kaip suprantu, tai yra visų monolitinių prietaisų bėdas. Nėra jokių konkrečių skundų, tačiau nepastebėjau aukštos kokybės. “

Aleksandras Semenovičius, Rostovas prie Dono

„Silpnas šildytuvas. Akivaizdu, kad aukšta kaina yra ne dėl produkto kokybės, o dėl jos dizaino. Prieš tai bandžiau TeplEko prietaisus šalyje. Visur yra tos pačios problemos. Konstrukcijos aiškiai nepakankamai panaudojamos, kad būtų galima reikalauti pagrindinio šilumos šaltinio namuose. Palepinimas ir tik. Kodėl mums reikia šio energijos taupymo, jei monolitinės kvarco struktūros nesugeba užtikrinti priimtinos temperatūros namuose?

Igoris Arkhipovas, Jekaterinburgas

Optimalaus prietaiso pasirinkimas priklausys nuo to, kokios užduotys bus priskirtos šildytuvui. Kaip taisyklė, kaimo namų ir kotedžų vartotojai perka monolitinius modelius. Infraraudonųjų spindulių ryšys tinka pramoniniams tikslams arba tam tikroms kambario vietoms šildyti.

Atkreipkite dėmesį! Techniniu požiūriu monolitiniai kvarciniai prietaisai yra geriausi. Krosnelė nėra taip lengva sugadinti, kaip infraraudonųjų spindulių skleidžiančio stiklo lempa. Be to, plokštinis šildytuvas gali būti montuojamas net ir mediniame name, nebijodami ugnies.

Kilmės šalis taip pat veikia šildytuvo pasirinkimą. Kvarcinių modelių reitingai sudaromi taip:

 1. Užsienio produkcijos šildytuvai – turi aukštą kokybės ir surinkimo kokybę, pasižymintys geru funkcionalumu. Geriausias gamintojas yra bendrovė UFD (Švedija) ir Fakir (Vokietija).
 2. Rusijos kompanijos – populiariausios tarp vietinių prekių ženklų – „Texture“, „HeatEco“ ir „Heatplit“ monolitinių plytelių gamintojai. Tačiau, kaip rodo praktika ir vartotojų apžvalgos, šie produktai negali konkuruoti su infraraudonųjų spindulių įrenginiais kokybės ir šildymo požiūriu.
 3. Kinijos bendrovės gamina produktus, kurių kainos yra labai mažos, tačiau tai neturi didelės įtakos prietaisų populiarumui. Šildytuvai labai greitai sugenda, turi ribotą tarnavimo laiką, o remontą apsunkina sudėtinių dalių trūkumas rinkoje.

Kiekvieno šildytuvo veikimo metu labai svarbu laikytis saugos taisyklių. Pirma, neperkraukite elektros tinklo. Geriau, jei prietaisas bus maitinamas per mašiną. Antra, griežtai draudžiama naktį palikti darbo struktūrą. Išimtys yra šildytuvai su temperatūros jutikliais ir termostatais, kurie automatiškai reguliuoja prietaiso veikimą priklausomai nuo klimatinių sąlygų kambaryje.

Infraraudonųjų spindulių kvarciniai prietaisai rinkoje jau ilgą laiką buvo sugebėję įsitvirtinti. Tačiau jų kaina yra daug didesnė nei monolitinių modelių kaina. Pastarieji yra geri tuo atveju, kai biudžeto šildymui reikalingi minimalūs įrenginių įsigijimo kaštai.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: