Technologinės metalo stogų dangos

Metalinė plytelė yra kartu su profesionalia grindų danga, kuri yra labiausiai reikalinga stogo medžiaga mažų aukštų privačioje statyboje. Jos vartotojų savybės skatina plačią naudojimą. Tai taip pat skatina tai, kad metalo stogo dangų technologija yra gana paprasta.

Metalinių namų stogai: nuotraukų parinktys

Apsilankę galite pamatyti, kad didžioji dalis privačių namų ir ekonominių struktūrų yra padengtos metalo plytelėmis. Jo profilis ir spalvos turi tiek daug galimybių, kad kiekvienas gali pasirinkti unikalią konfigūraciją tarp aplinkinių pastatų. Įrenginio patogumas leidžia pritaikyti šiuos lapus įvairaus sudėtingumo stogams. Metalinių namų stogai: viešai prieinamos nemalonių formų ir dydžių nuotraukos, aprašymai ir diegimo ypatybės. Daugelis jų gali siekti idėjų savo stogo konstrukcijai.

Savininkai, kurie nepatogina pernelyg didelių malonumų, gali pastatyti įprastą dvigubo nuolydžio stogą. Tie, kurie nori pastatyti papildomą erdvę dėl palėpės grindų, gali laisvai sukurti skaldytą stogą. Kiekvienas, kuris siekia neįprastos ir pretenzingos, gali statyti ant bokšto stogo ir kitų mažų architektūrinių formų. Ir visi šie metaliniai stogai. Įvairių variantų nuotraukos yra tiesiog neįmanoma visiškai priimti.

Pasirinkus ir pradėjus statyti stogą, būtina išsamiai ištirti metalinių plytelių stogo dangų technologiją. Tai vienintelis būdas sukurti kokybišką ir patvarų objektą. Galų gale, tam tikrų taisyklių ir rekomendacijų nesilaikymas gali sukelti neigiamų pasekmių.

Bet koks stogo įrenginys pradedamas montuoti dėžėse. Kiekvienai stogo medžiagai turi savo taisykles. Kadangi metalo plytelės turi skirtingą profilį, dėžė yra skirtinga. Yra dviejų rūšių atramos: kietas ir nedidelis. Kietose plokštėse tvirtai prisitvirtina viena prie kitos ir sudaro plokščią paviršių. Bet kokią metalinę plytelę galima pritvirtinti be apribojimų. Su trupučiu dėžės daiktų skiriasi. Norėdami taupyti medžiagą, ant jos esančios plokštės yra perkeliamos per tam tikrą atstumą lygiagrečiai viena kitai. Kas yra atstumas – priklauso nuo metalo tipo, o nuo bangų profilio dydžio.

Geras patarimas! Patyrę statybininkai visada rekomenduoja hidroizoliacinį įrengimą, kai montuojama batten. Tai neleis kondensatui kauptis po metalu, kuris ilgainiui pakenktų santvarų sistemai.

Metalinių plytelių stogo dangų technologija apima grotelių parametrų apskaičiavimą. Kiek teisingai atliekamas, priklauso nuo to, kokio darbo kokybė ateityje bus atlikta. Pirmiausia nustatykite, kokį žingsnį turės dėžė. Norėdami tai padaryti, išmatuokite metalo plytelių profilio bangos ilgį. Stipriausia vieta lapuose yra kiekvieno bangos apačia. Būtent su šiais taškais metalo plytelės turi būti ant lentų.

Žinant profilio bangos ilgį, lengva nustatyti lenktynių aukštį. Juk jie yra lygūs. Tačiau prieš pradedant skaičiuoti žingsnį, reikia užpildyti kraigo plokštę ir pirmąją iš karnizo. Jie turi būti supjaustyti. Ir pirmoji lenta yra storesnė už kitą. Jei lentos plokštėms yra 25 mm storio ir 100 mm pločio, ši plokštė turi būti ne mažesnė kaip 40 mm storio, o jos plotis taip pat gali būti 100 mm. Tai daroma taip, kad gofruotas lakštas atsilaisytų nuo pirmosios pakopos krašto, kad būtų išvengta sukimosi. Šalia pirmojo ir griovelio turėtų būti prikabinta viena kita. Tik po to sumontuokite likusį dėžę su reikiamu žingsniu. Baigę statyti visas dėžes, reikia prisiminti drenažo sistemos priedus pritvirtinti prie pirmos plokštės.

Geras patarimas! Prietaisui reikia naudoti sausą ir vienodą storio medžiagą. Nenaudojamų lentų naudojimas gali sukelti jų deformaciją.

Prieš pradedant darbus, būtina paruošti įrankį. Už darbą jums reikės:

  • gana ilgas siauras rake;
  • paprastas plaktukas;
  • Jigsaw, metaliniai pjūklai, žirklės metalo lakštams pjauti;
  • bevielis atsuktuvas;
  • matavimo priemonė;
  • štampavimo mašina.

Priešingai vyraujančioms idėjoms, bulgarų kalba nėra reikalinga. Jokiu būdu negalima naudoti abrazyvinio rato metalo pjovimui. Tai gali sukelti šilumą ir apsauginės polimerinės dangos naikinimą.

Pagal stogo dangų technologiją, pagamintą iš metalo, pirmasis lakštas turi būti išlygintas ant dugno, bet ne ant bato galo. Būtina užtikrinti, kad lakštas būtų griežtai vertikaliai, o jo apatinis pjūvis yra lygiagretus karnizui ir 40 mm pakilęs po kraštu. Apatinėje ir šalia keteros jis pritvirtinamas dviem varžtais. Jie yra įsukami atsuktuvu į latako apačią, o ne bangos viršuje. Kadangi varžtuose yra guminių pagalvėlių, srautas nėra baisi. Jie turi būti įsukti be pastangų, kad nebūtų pažeisti tarpikliai.

Metalo plytelės"Монтеррей" в стиле кантри

Po to, kai pirmasis lapas yra laikinai užfiksuotas, kitas jis persidengia. Tai turėtų būti daroma taip, kad visi antspauduoti profilio žingsniai puikiai sutaptų vienas su kitu. Antrasis lapas yra pritvirtintas tik prie pirmojo, bet ne į dėžę. Taip pat prijunkite dar 2–3 lapus. Tada, jei reikia, išsukite vieną iš pirmojo lapo varžtų ir tiksliau suderinkite visą struktūrą. Tik po to surinkite visus lapus su varžtais į dėžę. Jų suvartojimo greitis nenustatant papildomų elementų – 7 vnt. Per 1 m?, O ilgis – 28 arba 35 mm.

Geras patarimas! Prieš įsukdami varžtą, turite būti tikri, kad nepasieksite į tarpą tarp atramų. Jei taip nutinka, nereikia atsukti varžto. Gumos tarpiklio dėka vanduo per skylę nesandarės.

Uždarius visą stygos plokštumą, gali tekti iškirpti paskutinį lapą išilgai srovės. Tai turėtų būti daroma atsargiai, naudojant virti įrankius. Paskutinis metalo stogo dangų technologijos etapas yra papildomų elementų įrengimas: vėjas ir kraigo kampai, slėnis. Jie įsigyti kartu su pagrindine medžiaga ir turi tą pačią spalvą. Taip pat pritvirtinkite juos varžtais, bet ilgiau (51 mm). Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad keteros yra lygiagrečios karnizui ir horizonto lygiui.

Atskirai reikia pasakyti apie jungčių išdėstymą. Šis terminas reiškia tas vietas, kuriose stogo dangos medžiaga liečiasi su vamzdžiais, fasado elementais ar stogu. Jie yra labiausiai rizikingos vietos skverbimui į vandenį, todėl, norint pasiekti sandarumą, tai yra bet kurio statytojo užduotis. Tai galima padaryti naudojant specialias prijuostes iš tos pačios medžiagos kaip ir pati metalinė plytelė. Po juo dedamas antspaudas ir viskas yra padengta sandarikliu.

Gražus ir patvarus metalinis stogas gaunamas tik tinkamai ir tiksliai sumontavus visus stogo elementus.

Like this post? Please share to your friends:
Atbildēt

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: